Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-03-13, 12:11   #1
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie pety/zwierzątka

Wpadłem na pewien pomysł nawiązujący do tego tematu.

Mianowicie mamy w altaronie summony, które na pewnym poziomie stają się nieprzydatne. W ich miejsce można wprowadzić pety. Polegałoby to na tym że musielibyśmy iść wykupić peta, następnie za pomocą czaru cośtam "nazwa towarzysza moglibyśmy go sobie przywołać. A po ponownym wpisaniu odwołać. Po śmierci musielibyśmy zapłacić za niego ponownie, ew odczekać i zapłacić ponownie. Miałyby one swoje specjalne umiejętności. Propozycje petów:

Kamienny Obrońca- miałby dużo życia i leczyłby się. Używałby czaru Zew Odwagi, tak więc mag/zwiadowca mógłby stać i nie otrzymywać obrażeń od mobka.

Przeklęta Dusza- paraliżowałby. Przydatny dla wojownika w przypadku mobów uciekających.

Anielski Opiekun- leczyłby właściciela, może nie tak jak mag duchowny ale zawsze jakoś.

Pety rozwijałyby się wraz z graczem, oczywiście przydatne byłyby raczej w walce z mobkami bo w pvp szybko by padały. Kupowalibyśmy je od npctów (anielski opiekun od duchownych, kamienny obrońca od elementalistów, przeklęta dusza od nekromantów). Wiem, że podałem troche miało przykładów.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 15:45
Rian jest nieaktywny  
Stare 23-03-13, 12:14   #2
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

altaron ma być grą drużynową a nie że biegasz sobie z petem który bloczy ci wszystko albo dobija albo leczy, kiedyś ktoś wpadł na taki fajny pomysł z wolnymi zwierzętami jucznymi że mogłby by one być przyzwane i niosły by nasz bagaż.
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 23-03-13, 12:16   #3
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

One miałyby pomagać, a nie zastępować graczy. Nie uleczą cię jak mag duch. Nie zadadzą dużych obrażeń.
Rian jest nieaktywny  
Stare 23-03-13, 12:45   #4
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Ma to sens przy pewnych ograniczeniach, np że takiego peta można wykorzystywać tylko 5h tygodniowo.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 23-03-13, 12:55   #5
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Tak jak już mówiłem, pety w altaronie to kiepski pomysł. Wyobraźcie sobie sytuację, że idziecie na polowanie w np. 4 osoby, każdy z nich ma peta, a jeszcze magowie czasami przywołują sobie summony. Robi się taki burdel na mapie, że nie ma gdzie się ruszyć, a nie wierzę w to, że ktoś by napisał "ja chowam mojego peta, ty swojego możesz mieć".

Dodatkowo pierwszy Twój pet miałby zastąpić rycerza ? Kiepsko.
Trzeci pet miałby zastąpić sio ? Kiepsko kiepsko.

Serio zamiast tych petów to wolałbym wierzchowce, bo są bardziej realne od magicznego zwierzaka rzucającego czarami czy blokującego potwory.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 13-04-13 o 10:05
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 23-03-13, 14:47   #6
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Serio magowie przywołują summony na h lvlu ? A ja myślałem że 90% mocniejszych mobków zdejmie je z czarów obszarowych
Rian jest nieaktywny  
Stare 13-04-13, 08:09   #7
pozer89
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 9
Domyślnie

Nie po to jest opcja edytuj żebyś nabijał post za postem,tu powinien być pet na forum, który wskazuje takie opcje takim czarmanderom jak Ty.
pozer89 jest nieaktywny  
Stare 13-04-13, 09:40   #8
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Serio zamiast tych petów to wolałbym wierzowce, bo są bardziej realne od magicznego zwierzaka rzucającego czarami czy blokującego potwory.
Chodzące 10 piętrowe budynki? Ciekawy pomysł Ele haha xD
Zenon von Wons jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin