Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-04-11, 21:35   #1
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie Power Abusing i system wojen klanów.

Witam.

Może niektórzy już zauważyli, a inni może nie, ale dużo osób ma problem, z normalnym graniem na serwerze, i to przez klan Securum. Każdy patrząc na ich klan widzi jedno: "Cholera, ile oni mają osób?!". Panowie z Securum, postanowili stworzyć klan, w jednym celu: Zabijaniu każdego członka z innego klanu, niż ich własne. Pierwsi zaczęli wojnę, chodzą w 30-o osobowych grupkach tylko po to żeby zabić jednego gracza, który ma poziom wyższy niż 20-y. Ich jedyną siłą jest to że zapraszali każdego kogo napotkali do swojego klanu, tworząc przy tym niesamowitą "masówkę".

No cóż, sądzę że można to nazwać Power Abusing, gdyż oni nadużywają siłę, swoją siłą liczebną. Więc, prosiłbym o jakiś stosowny system wojen, jakieś innowację w systemie PvP bądź coś nowego w systemie czaszek. A proszę o to wszystko, żebyśmy mogli odczuć klimat RPG, a nie zwykłego "War-ots'a".

Peace.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-04-11, 21:46   #2
Kocz
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Serwer wcześniej czy później i tak updanie, to tylko kwestia czasu - już administracja nie radzi sobie z łamaniem regulaminu a co będzie jak się jeszcze więcej debili zbierze.

Jedyni aktywni MG jakich widziałem to:
Slythia oraz Pra~~coś tam.


Powodzenia. Nawet nie wbijam 20 poziomu bo nie chce przez dzieci zginąć które nie czują klimatu gry.
Kocz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-04-11, 21:51   #3
Metamorfo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

na serverze RPG nie ma miejsca na takie pvp...
Metamorfo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-04-11, 22:08   #4
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Zasady są bardzo proste.

GILDIA SECURUM:

1. Zabija tylko tych którzy, w jakiś sposób nam się uprzykrzyli. Np. Zabijali nasze potwory, bili nas, trapowali nas na roku, ukradli lub próbowali nam ukraść lootbaga, wyzywali nas etc. Uwierzcie mi, że będziemy ostatnimi osobami którzy będą chcieli zabijać zwykłych ludzi na expach. Wbrew rzeczom które różni ludzie wygadują, nie zabijamy za outfit :P
NIE ZABIJAMY NEUTRALI!!!

2. Nie biegamy w 20-30 osób, maksymalna ekipa jaką biegliśmy to 10.

3. Większość ludzi wie dobrze za co zginęła, tylko nie chcą się przyznać do czynów z punktu 1.

4. Jako Vice-Leader mogę wam zapewnić, że nikt z naszej gildi nie będzie bił nikogo za nic, czy też uciekał się do czynów wypisanych w punkcie 1.

P.S.
Widzimy bardzo ładną propagandę sianą przez Dobrego Murzyna. Który najpierw do nas się sadził, a teraz ucieka się do wypisywani głupot na forum...

Dobry Murzynie!
Dobrze rozumiemy twoje zachowanie na forum. Każdy człowiek który ma coś na sumieniu będzie się chwytał brzytwy. Powodzenia w dalszej grze. :)
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-04-11, 22:18   #5
robak107
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Podpisuję się pod Eremce. Pomoc, sprawiedliwość i poczucie bezpieczeństwa. To możemy zapewnić graczom, którzy będą przestrzegać reguł. Nie znosimy chamstwa, nie znosimy pogardy a przede wszystkim nie znosimy kłamstwa.

@Eternal Oblivion
Przestań blokować ludzi na expowiskach i perfidnie brać ich lootbagi. Pozdrawiam.

@Niko
Następna perełka do kolekcji.


Uploaded with ImageShack.us
__________________
HEMP GRU - JEDNOŚĆ
JEDNOŚĆ, LOJALNOŚĆ, BRATERSTWO

Ostatnio edytowane przez robak107 ; 28-04-11 o 22:50
robak107 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-04-11, 22:34   #6
Spoon
 
Avatar Spoon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Zasady są bardzo proste.

GILDIA SECURUM:

1. Zabija tylko tych którzy, w jakiś sposób nam się uprzykrzyli. Np. Zabijali nasze potwory, bili nas, trapowali nas na roku, ukradli lub próbowali nam ukraść lootbaga, wyzywali nas etc. Uwierzcie mi, że będziemy ostatnimi osobami którzy będą chcieli zabijać zwykłych ludzi na expach. Wbrew rzeczom które różni ludzie wygadują, nie zabijamy za outfit :P
NIE ZABIJAMY NEUTRALI!!!

:)

Niestety nie mogę się zgodzić. Nick mój w grze to Spoon. Spokojnie polowałem sobie w jednym z grobowców na cmentarzu, po czym wpadł gracz z Waszej gildii, dokładniej Gwander. Chcąc zwolnić sobie resp, przyblokował mnie na dwóch Ghulach, co skończyło się śmiercią. Pierwszy raz go spotkałem, nie naprzykrzyłem się mu, ani żadnemu z Was. Więc moim zdaniem, panie Eremce: gadasz Pan wierutne bzdury, a Pana gildia składa się w pewnej części z zawistnych, opryskliwych i dziecinnych ignorantów (wnioski wysnute z rozmowy z Gwanderem, akurat gracza Blood Nemezis zapamiętałem zupełnie neutralnie).

Ostatnio edytowane przez Spoon ; 29-04-11 o 11:56
Spoon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-04-11, 22:46   #7
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Cytat:
Napisał Spoon Zobacz post
Niestety nie mogę się zgodzić. Nick mój w grze to Spoon. Spokojnie polowałem sobie w jednym z grobowców na cmentarzu, po czym wpadł gracz z Waszej gildii, dokładniej Gwander. Chcąc zwolnić sobie resp, przyblokował mnie na dwóch Ghulach, co skończyło się śmiercią. Pierwszy raz go spotkałem, nie naprzykrzyłem się mu, ani żadnemu z Was. Więc moim zdaniem, panie Eremce: pierdolisz Pan wierutne bzdury, a Pana gildia składa się w pewnej części z zawistnych, opryskliwych i dziecinnych ignorantów (wnioski wysnute z rozmowy z Gwanderem, akurat gracza Blood Nemezis zapamiętałem zupełnie neutralnie).

Gwander zostanie ukarany za to co zrobił. Więcej się to nie powtórzy nie martw się ;]

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Tak, tak. Tak się składa że to wasz klan zaczął to wszystko. Mianowicie, wasz kolega Blood Nemesis, próbował zabłysnąć swoją kreatywnością i zaczął sobie w najlepsze zabijać ludzi na Goblinach, i to że moi koledzy ruszyli mi z pomocą, w jakiś sposób was obraziło bardzo, a wy nie mając innych pomysłów, zaczęliście zbierać byle kogo z ulicy zapraszać do klanu, i kazaliście im walczyć "w imię lepszego dobra". Potem zaczęły się odsiecze na innych klanowiczach, którzy w jakiś sposób was "obrazili", a wy zaczęliście napadać swoją grupką ninja od zadań specjalnych i zaczęliście zabijać każdego, także w imię "lepszego dobra", gracz . I prosiłbym was o nie granie, bohaterów serwerowych, i to że niby gracie żeby zapewnić innym bezpieczeństwo, bo to bzdura, i głupia gadka-szmatka to zamaskowania swoich czynów. I prosiłbym was o odrobinę honoru, żebyście nie robili z siebie masówki. Dużo graczy z naszego klanu, chciała sobie po prostu dobrze pograć, i nie robiąc nikomu krzywdy. Nasz klan nie został stworzony po to żeby, zaciągać każdego i wytykać wszystkim obrazę. Chcieliśmy sobie pograć z przyjemnej atmosferze, ale niestety się nie da. Tak samo kilku z naszych byłych klanowiczów może powiedzieć że doświadczyła nieuczciwości i chamstwa z waszej strony. I błagam was, nie róbcie z siebie Tibijskiego Roobin Hood'a, bo wam to nie wychodzi. My także nie sprawdzamy żadnego członka naszego klanu, i nie pytamy czy nie zablokował kogoś na rook'u

@robak107: Ktoś cię zablokował? Zgłoś to do Mistrza Gry, i przestań użalać się nad sobą.



Nikt wam nie dał prawa do ustalania jakichkolwiek reguł, od tego są inne osoby. Więc jeszcze raz powtórzę: skoro nie chcecie żeby ktoś was wyzywał, nie róbcie tego samego.

Powtarzam nie bijemy niewinnych graczy.

Ostatnio edytowane przez konradowalkero ; 28-04-11 o 22:52
konradowalkero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 01:03   #8
seya
 
Avatar seya
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Skąd: Po co wolność
Postów: 61
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do seya
Domyślnie

Takie klany też są potrzebne :p chociaż na servie coś się dzieje ,jest z czego się pośmiać :P

mam tylko taką nadzieje ,że nie padnę ich ofiarą :D:D
seya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 10:31   #9
mixtape
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Wawa
Postów: 1
Domyślnie śmieszne :)

mamy wam płacić 5k paymenta za to że "jesteśmy" MIŁE!!! :D
mixtape jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 12:37   #10
Ins3ct
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

To jest tak jak w innej grze. Robisz masówkę, zabijasz kogo się da i obserwujesz kto sie nie załamał. Po tyg gry nie można mówić że ktoś serwerem rządzi.
Ins3ct jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin