Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-12-12, 16:29   #1
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie Ekam Viro i Mikstura Sycąca

Witam!
Grając zwiadem doszedłem do wniosku, że czar ekam viro jest dość mało przydatnym czarem, nawet bezsensownym. Stworzenie 10 strzał za 100 many w ogóle się nie kalkuluje do tego, aby ten czar używać.
10 strzał w sklepie kosztuje 10 miedziaków? Jaki tu jest sens tworzenia 10 strzał za 100 many, gdzie można wykorzystać ją na leczenie itd..
Nie znam osoby która używała by tego czaru nałogowo do tworzenia strzał, bo po prostu lepiej iśc do sklepu i w o wiele krótszym czasie kupić te strzały, ba! nawet 10 razy tyle strzał.
Tak więc moją propozycją jest za te 100 many tworzyć np 25 strzał, lub po prostu obniżyć manę potrzebną do tego czaru, czyli 50 many i mamy 10 strzał.
Do tego dochodzi to że czar ten jest od 20 lvl, co jest też bezsensem, ponieważ od 20 lev można używać strzał profilowanych, co każdy wie że jest o wiele bardziej opłacalne..
Więc może zdegradować ten czar do 10 lev, i zostawić go dla niskolvlowych graczy?
Jednak to też będzie trochę nie porozumieniem, ponieważ na 10 lev zwiadem o wiele bardziej opłaca się grać z włóczniami i tarczą..

Drugą sprawą jest mikstura sycąca. Jej działanie jest dość dziwne, przynajmniej ja go nie rozumiem. Zauważyłem to dzisiaj kilka razy, że np jak najem się do syta, i zaraz wypiję miksturę sycącą to jestem głodny i mana oraz hp nie wzrasta. Tzn nie robi się to tak od razu, ale po upływie minuty czy dwóch, gdzie normalnie po zjedzeniu 3 mięs ta mana i hp odnawia się przez dość długi czas. Czy np jak wypije dwie mikstury sycące to ten czas "najedzenia" zwiększa się?

Pozdrawiam :)

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 08:41 Powód: dodanie tekstu.
wyro jest nieaktywny  
Stare 26-12-12, 16:37   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Ten czar nie ma służyć do masowego tworzenia strzał, a jedynie być kołem ratunkowym w dość problematycznych sytuacjach (środek respu, brak strzał). Do masowej produkcji służy kostka.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 26-12-12, 16:37   #3
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Ekam viro nie jest czarem do robienia stosów amunicji. Jest to czar ratujący życie w przypadku gdy braknie nam na respie strzał.
Mervakis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin