Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-04-12, 09:43   #1
Wilo Dazim
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Gdańsk
Postów: 16
Domyślnie PA by Dedereq

Witam, jak każdy wie serwer ma się rozwijać, i wszyscy chca zeby fajnie sie grało, i ja to rozumiem ale coś takiego @down to chyba lekka przesada, nie dość ze kłamie, jak 13 latek, to jeszcze bije free, może niedługo 150 lvl będą 20 bić? no nuda, osobiście uważam, że Dedereq to jakiś nubek niedowartościowany i dziś chyba zapomniał wziąć leków, wiec może czas wziąć 2x wiekszą dawkę? 8)

To właśnie dzięki takim graczom ten server pada.... :\

AA i dla tych co myślą- to server pvp, bijemy się i potem odrabiamy itp. Ja to rozumiem, nigdy nie kwestionowałem tego i wiem gdzie gram, ale pomyślmy czy na RL tak było? ze 100+ wpadały z nudów po low lvl i biły? Ja sam wiem ze nie bo grałem z kolegami co maja po 300+ lvl, są moimi bardzo dobrymi znajomymi, sam miałem po 100+ na rl i wiem jak było. Dedereq a gdzie przyjemność z pvp? jak na hita mnie masz? Klan Exorit - walczą bo SG itp. oszukują w grze(niby), ale jak nie ma co robić to PA zawsze w modzie, tak widze ten klan, JEDYNĄ podkreślam JEDYNĄ normalną osobą z tego klanu jest Obrońca tytułu - serdecznie pozdrawiam


10:19 Wilo Dazim [50]: Dedereq
10:19 Wilo Dazim [50]: czemu padlem? ..
10:20 Dedereq [114]: a idk
10:20 Dedereq [114]: nudzilo mi sie
10:20 Wilo Dazim [50]: dzieki wielkie
10:20 Dedereq [114]: i zes chyba kiedys mi noobcharb zabil
10:20 Wilo Dazim [50]: chyab nie
10:20 Wilo Dazim [50]: bo ja nikogo nie bije ale spoko
10:20 Wilo Dazim [50]: mozesz bp oddac?..
10:20 Dedereq [114]: samozabijaka mag wzial
10:24 Wilo Dazim [50]: popierdolony ty jestes


a lot ze mnie zajebisty co? 14k w manasach i 2k w kasie + pierścienie życia 3? ku*wa widze niezłą bieda kolego
Wilo Dazim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 09:49   #2
ludek
 
Avatar ludek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 31
Domyślnie

Jestem nie normalny? :(
ludek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 10:00   #3
Shad0w17
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 0
Domyślnie

@up

Kolegę trochę poniosło. Fakt faktem zabicie było nieuzasadnione, ale ja bym gildi za to nie winił raczej tą jedną osobę. Wzburzenie zejdzie, to może nieco zmieni zdanie.:)
Shad0w17 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 10:04   #4
Wilo Dazim
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Gdańsk
Postów: 16
Domyślnie

wylane mam w tego leszcza, to tylko gra i nie bede sie przejmował to też nie moj projekt i jak padnie też nie bede płakał to ots jak inne.....

a co do Horsu ;) jest ok jak Wilo wyżej napisał, nie winie całej gildii, jedno dziecko nie robi wizerunku całej gildii ale ma lekki wpływ
Wilo Dazim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 10:13   #5
Nie Sap
 
Avatar Nie Sap
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wrocław
Postów: 4
Domyślnie

@Wilo

Dedereq ma 13 lat, więc powinieneś mu to wybaczyć. W pvp nie ma żadnych zasad ustalonych, że 100+ nie może bić 20 lvl, być może Dedereq nie dałby rady 20+ lvl dlatego też tak postępuje a nie inaczej. Server nie rozpada się przez gildię Exorit, jeśli się rozpadnie to tylko i wyłącznie z braku zaangażowania administracji.


AVE
@Horsu

analfabeto naucz się pisać.
Nie Sap jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 10:19   #6
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

cry me a river...
Padłeś dlatego, że Dederowi się nudziło. Czy to taki zły powód? Myślisz, że pisanie tego typu postów na forum w jakikolwiek sposób Ci pomoże?
Mam zwyczaj w takich sytuacjach interweniować, ale w Twoim przypadku tego nie zrobię. Jeśli nie wiesz dlaczego, to przeczytaj proszę co napisałeś w tym temacie. Zastanów się jeszcze czym jest power abusing, o którym tak się rozpisałeś. Ja tutaj żadnego PA nie widzę. Po prostu padłeś i płaczesz na forum.

Peace n Love
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 10:59   #7
Nie Sap
 
Avatar Nie Sap
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wrocław
Postów: 4
Domyślnie

@up

I cóż z tego, że kolega Wilo "płacze" sobie na forum, Ty też "płakałeś" i to nie raz (gdzieś tam czytałem Twoje inteligentne posty) bynajmniej coś tu się dzieje i jest co poczytać :p
Nie Sap jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 11:33   #8
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Obronca Tytulu aka Kamil aka Eldoka co Ty sobie za kolegę znalazłeś co Cie tak serdecznie pozdrawia? :D a nas "Złą Gildię Exorit" obraża od nienormalnych :( no fakt mamy po 3 ręce i 2 głowy ale to nie znaczy że trzeba nas od razu wytykać palcami.
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 12:01   #9
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Lat mam 15, nie wtydzę sie tego jak również tego ze zabiłem cię na 51 lvlu. Uzanłeś za konieczne podzielić sie tym na forum, ze straciles te 70k expa, no spoko... Nie wnikam, milej gry :]

Ostatnio edytowane przez dedereq ; 30-04-12 o 12:12
dedereq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 12:20   #10
Nie Sap
 
Avatar Nie Sap
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wrocław
Postów: 4
Domyślnie

@Dedereq


A tak, "płaczemy" a dlaczego by nie popłakać trochę. Skąd ta pewność kolego Dederq że jestem "neutralem"?! 8) gram już kilka tygodni, może opowiedziałem się za jedną ze stron konfliktu.


Gratuluje wytrwałości Sadyście!!!
Jesteś moim idolem, jak dorosnę chcę być taki jak Ty!!! :)

AVE
__________________
A kiedy będę już po tamtej stronie...znajdę Cię.
Nie Sap jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin