Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-02-12, 12:29   #1
pozer89
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 9
Domyślnie Tak ma być czy to bug?

Podczas zabijania martwicy mózgu po śmierci jej zwłok nie można przesunąć, nawet jeżeli się odczeka około minuty. Możliwe jest dopiero gdy zmieni się podczas rozkładania ciała. Jest to dość uciążliwe bo przykrywając na przykład ciało obserwatora, tym samym tracimy lot. Nie działa na jej zwłoki runa całkowietgo zniszczenia.
Druga sprawa. Ogromna częstotliwość comba obserwatorów i widzów. W jednej sekundzie można oberwać od jednego obserwatora 5 hitów pod rząd, nie jest to akcja opisywana po lagu. Wbiłem 30 poziomów na respie widze, obserwatory i martwice więc wiem co opisuję. Na 40 poziomie magiem spłynąłem na strzał od dwóch widzów w przeciągu sekundy mając full hp. Combo niech będzie ale max 2-3 hity w ciągu sekundy tak jak może złożyć to smok. Chyba że się mylę i musi tak być.

Tron czy ja napisalem ze obserwatora nie mozna przesunąć?nie można martwicy przesunąć jak leży na obserwatorze, wtedy lota nie wyciągniesz z dołu.

Ostatnio edytowane przez pozer89 ; 23-02-12 o 16:33
pozer89 jest nieaktywny  
Stare 23-02-12, 12:42   #2
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Co do 'buga' z ciałem ,jeśli taki jest to do naprawy!

Ja expiłem na widzach/obserwatorach 2 magami od 24lvl do 50. I nie przypominam sobie ,żebym kiedykolwiek padł czy też spłynął na combo. Moim zdaniem skoro mag bije z sd po 1000 to dlaczego potwór magiczny , ma nie bić mocno z czarów? w tym jest dobrze nic nie zmieniać bo za łatwo będzie
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 23-02-12, 15:00   #3
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Również zauważyłem ten błąd, dotyczy on wszystkich potworów.
Potwory w którymś stadium rozkładu, lub innym określonym czasie, są nieprzesuwalne.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 23-02-12, 15:34   #4
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Również zauważyłem ten błąd, dotyczy on wszystkich potworów.
Potwory w którymś stadium rozkładu, lub innym określonym czasie, są nieprzesuwalne.
To jest w celu uniknięcia kradzieży łupu z potworka, a o Martwicy Mózgu wiemy. Za to z Obserwatorami nie widzę problemu.
Tron jest nieaktywny  
Stare 23-02-12, 15:57   #5
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Jakoś ja moge przesowac dedy fanatykow i innych potworów
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 23-02-12, 19:49   #6
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
To jest w celu uniknięcia kradzieży łupu z potworka
Moją sugestią jest aby w następnej aktualizacjii została usunięta ta blokada przesuwania potworów jeżeli zadaliśmy najwięcej dmg/lub wogóle jeżeli zabiliśmy potwora sami. Ta blokada jest strasznie uciążliwa i była złym pomysłem CipSoftu. Ten pomysł wogóle się nie sprawdził, gracze narzekają na nią od zawsze. Stosunek prób "kradzierzy" do czasu jaki musimy się przez tą blokade denerwować podczas codziennego expienia świadczy o tym że ta blokada zdecydowanie bardziej przeszkadza niż pomaga. Tak samo jest z wycinaniem skór z potwora którego tylko JA zabiłem. Dlaczego mam czekać? Według mnie ta blokada najbardziej uciążliwa jest na fanatykach. Fanatyki ciągle przywołują na nowo summony. W pomieszczeniach z fanatykami jest dosyć ciasno i większość ciał jest zasypywanana innymi ciałami. Jeżeli graczowi zależy na locie musi tracić czas na odkopywanie lota a dodatkowo musi za każdym razem czekać te pare sekund aż zniknie blokada.

Proponuje całkowite lub częściowe usunięcie blokady przesuwania ciał potwora po jego zabiciu.


Edit: Wiem, blokada może być nie do usunięcia na obecnym silniku gry.

Edit2: Nie chce zakładać nowego tematu więc jeszcze powiem o wyświetlaniu lota po zabiciu potworów. Też powinniście to usunąć. To jest strasznie nie klimatyczne i smierdzi "nową" tibią która wiele osób nienawidzi. Razi mnie to w oczy. Gra będzie o wiele bardziej ciekawa i klimatyczna jeżeli będziemy musieli otworzyć ciało potwora aby dowiedzieć się co w nim jest.

Ostatnio edytowane przez konradowalkero ; 23-02-12 o 20:41
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 24-02-12, 01:19   #7
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
To jest w celu uniknięcia kradzieży łupu z potworka, a o Martwicy Mózgu wiemy. Za to z Obserwatorami nie widzę problemu.
Napisałem przecież w pewnym stadium rozkładu, nie po zabiciu.

Blood ma całkowitą rację
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 24-02-12, 05:08   #8
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

[QUOTE=konradowalkero;30704
Edit2: Nie chce zakładać nowego tematu więc jeszcze powiem o wyświetlaniu lota po zabiciu potworów. Też powinniście to usunąć. To jest strasznie nie klimatyczne i smierdzi "nową" tibią która wiele osób nienawidzi. Razi mnie to w oczy. Gra będzie o wiele bardziej ciekawa i klimatyczna jeżeli będziemy musieli otworzyć ciało potwora aby dowiedzieć się co w nim jest.[/QUOTE]

Blood był taki czas ,że administracja własnie to usunęła ,ale po 5 minutach zrobiła się petycja o przywrócenie tego i administracja to przywróciła. :)
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 24-02-12, 07:51   #9
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

To z wyświetlaniem lota moze zostać. Przecież ci zależy na czasie expienia sam blood powiedziałeś. A tak byś musial tracić duzo wiecej czasu.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 24-02-12, 10:22   #10
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Jak wyłączyliśmy to nas prawie zabili z radości.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin