Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-06-14, 20:48   #1
infamous
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 5
Domyślnie Wyspa początkowa - nowy gracz

Witam.

Z Tibią spędziłem bardzo mało czasu, tak więc można powiedzieć, że jestem nowym graczem. Dzisiaj postanowiłem poszukać jakiegoś ciekawego serwera, gdzie mógłbym poeksplorować świat i powykonywać zadania jak to w typowych rpg'ach bywa. Natknąłem się na ten serwer i posiadam kilka pytań.

Chcę stworzyć postać, zdecydowałem się na non-pvp, jednak nie wiem czy powinnienem wybrać wyspę 'Anan' czy 'Lewana'. Jeśli mógłby ktoś mi napisać czy istnieją jakieś różnice między tymi miejscowościami - byłbym wdzięczny. Nie wiem również czy jeśli moja postać osiągnie poziom wyższy niż 10 (powiedzmy, że wbije poziom 30!) to wciąż będę mógł opuścić początkową wyspę.

Licze na odpowiedź jeszcze dzisiaj. Pozdrawiam.
infamous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-06-14, 20:52   #2
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Anan jest większą wyspą, Lewana mniejszą. Nieważne na jakiej zaczniesz, poziom osiągniesz tak samo szybko bo wyspy te nie są zaludnione - wręcz przeciwnie. Osobiście polecałbym Lewanę, wszystko jest bliżej niż na Ananie, ale to moje osobiste spostrzeżenie.

Jeśli planujesz zostać na wyspach początkowych dłużej niż to potrzebne to wybierz jednak wyspę Anan, więcej ludzi tam po prostu gra, więc nie będziesz się czuł jak rozbitek na bezludnej wyspie.

I tak, wyspy Archipelagu Licor możesz opuścić na każdym poziomie zaczynając od 10 wzwyż.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-06-14, 20:55   #3
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Obie wyspy są dobre na start. Mają wiele cech wspólnych, ale oczywiście różnią się od siebie. Ja osobiście wolę Anan, ale z prostego względu. Była to pierwsza wyspa, którą wybrałem i chcąc nie chcąc musiałem ją poznać.
Na obu wyspach masz do wykonania zadania, na obu wyspach możesz kupować/sprzedawać te same przedmioty, na obu wyspach są te same moby (oprócz goblinów, które są tylko na lewanie - chyba). Jak widzisz, możesz wybrać wyspę którą chcesz.


Powodzenia.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-06-14, 21:13   #4
infamous
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 5
Domyślnie

Dziękuje za odpowiedzi. W takim razie wybiorę wyspę Anan, bo możliwe, że zostane na niej na dłużej. Mam nadzieję, że za dużo się nie nachodzę.

Czas trochę pozwiedzać.
infamous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-06-14, 00:14   #5
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

29 cze 21:10 1 Pokonał go Czarny Szczur, Szczur
pominął samouczek?
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-06-14, 10:08   #6
Psimo
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 12
Domyślnie

Witam serdecznie,

Archipelag Licor (anan, lewana) możesz opuścić od poziomu 10 +. Jednak jeśli posiadasz stałego wyspiarza, który jest dostępną profesją na archipelagu opcja opuszczenia wyspy staje się nie możliwa. Był kiedyś bug że z 1 lvl można było opuścić Licor, ale to już jest przeszłość :P. Co do potworów to na lewanie są moby których na lewanie może nie być. Przykładowo bossy... radze Ci uważać jak podróżujesz bo możesz odnaleźć bossa wilków a hity jego zadawane na Tobie mogą być kolosalnie wysokie. Szczerze polecam lewane, dlatego jak tu Tron wspomniał masz wszystko pod nosem i nie musisz chodzić kilometrami. Szablę dao idzie szybko i łatwo wykonać oraz zadania u Zielarki. Osobiście uważam że na lewanie prędzej wbijesz 10 lvl. Dlaczego tak uważam? Bo zdobyłem medal jako osoba która pierwsza opuściła archipelag licor i byłem na lewanie wtedy :))
Psimo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-06-14, 10:10   #7
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Psimo Zobacz post
Witam serdecznie,

Archipelag Licor (anan, lewana) możesz opuścić od poziomu 10 +. Jednak jeśli posiadasz stałego wyspiarza, który jest dostępną profesją na archipelagu opcja opuszczenia wyspy staje się nie możliwa. Był kiedyś bug że z 1 lvl można było opuścić Licor, ale to już jest przeszłość :P. Co do potworów to na lewanie są moby których na lewanie może nie być. Przykładowo bossy... radze Ci uważać jak podróżujesz bo możesz odnaleźć bossa wilków a hity jego zadawane na Tobie mogą być kolosalnie wysokie. Szczerze polecam lewane, dlatego jak tu Tron wspomniał masz wszystko pod nosem i nie musisz chodzić kilometrami. Szablę dao idzie szybko i łatwo wykonać oraz zadania u Zielarki. Osobiście uważam że na lewanie prędzej wbijesz 10 lvl. Dlaczego tak uważam? Bo zdobyłem medal jako osoba która pierwsza opuściła archipelag licor i byłem na lewanie wtedy :))
Kurcze, a już myślałem, że przepadłeś. No ale nie. Wyczyn zdobycia medalu widnieje już u Ciebie w cv?
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin