Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-04-11, 07:08   #1
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie Ograniczenie maksymalnego poziomu doświadczenia.

Witajcie,
Altaron jest z założenia RPG, grą drużynową, nastawiona na fabułę. Natomiast zawsze znajdzie się jakiś kilku graczy którzy zaczną powergaming, a potem założą gildię i PA na całym świecie. Moim zdaniem zdobywanie poziomu bez końca jest błe, esencją Altaronu powinno być PvP i fabuła. Dlatego mam konkretną propozycję - ograniczyć maksymalny poziom tak, jak na przykład w World of Warcraft - z kilkoma różnicami:
  • Maksymalny poziom doświadczenia zależy tutaj od Teamu - ja proponuję coś pomiędzy 100 a 150.
  • Po tym czasie multipler doświadczenia dla gracza wyniesie 0 - krótko mówiąc będzie mógł polować, ale nie dostanie doświadczenia - łup może spokojnie zbierać.
  • Zwolnione z tego ograniczenia będą zadania - wszystkie zadania które dają doświadczenie, nadal będą je dawać, czyli w praktyce będzie możliwość odskoczenia na 1 - 2 poziomy od celu ograniczenia

Co to nam da?
  • Wprowadzenie klimatu RPG - nie będzie takiego nacisku na zdobywanie jak największej siły, gracze będą mogli się spokojnie skupić na odkrywaniu świata, bo krótko mówiąc po zdobyciu maksymalnego poziomu będą się nudzili
  • Ograniczenie Power Abuse - niższe poziomy oznaczają bardziej wyrównane szanse w PvP przeciwko, ale i także w obronie
  • Aby zdobyć dodatkowe doświadczenie, gracze będą musieli wykonywać długie zadania fabularne (ale tu już pole do popisu dla Teamu - aby stworzyli ciekawe, klimatyczne zadania związane z wojną)
  • Botowanie straci całkowicie, lub w większej części, sens.

Mam nadzieję, że przemyślicie moją propozycję. Wiem że na tym forum jest zajob i bałagan grzecznie mówiąc, ale liczę że chwilę poświęcicie. ;)

Ostatnio edytowane przez Tron ; 27-11-11 o 13:07
Kosiek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin