Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-05-14, 11:44   #11
dziki19931
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 6
Domyślnie

@Altrel
W takim razie z punktu widzenia długiej kariery w "H'n'S" i pewnej gry na literę T. stwierdzam że będzie ciężko.
Ale! Patrząc na to na zasadach starych, papierowych RPG to aspekt jak najbardziej zacny ^^
dziki19931 jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 11:45   #12
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

to niech zadaje jak kiedyś z ladunku żywiolu troche dmg + moje fizyczne dmg... bo to jakieś dziwne jest - tibijskie :D

przedtem było ciekawie bo na trade ktoś czasem chciał kupić/sprzedać ładunki a teraz tego nie będzie bo i po co.
sawyerknw jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 11:49   #13
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Czemu "tibijskie"? To właśnie w tibii każdy może używać każdego żywiołu bez kar.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 11:52   #14
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
A według mnie jest dobrze. Chcesz zadawać większe obrażenia żywiołowe? Wybierasz elementalistę. Chcesz zadawać większe obrażenia punktowe z mroku? Wybierasz nekro alchema.
To co że smok jest podatny na dany żywioł? Nie jesteście elementalistami, więc nie potraficie ujarzmić żywiołów w zadowalający Was sposób.


tak masz racje nie potrafimy ujarzmić żywiołów w zadowalający Was sposób, tylko troche za późno na zmiane subprofesji i teraz jako alechem jestem pokrzywdzony mam niby możliwość tworzenia "nowych gemów" ale mam mały poziom alchemii i tworze je slabe /srednie a przeciez nie wydam PN w alchemie tylko w atak


Tibijskie - skojarzyło mi się SD - runa używana od początku do konca gry;)

fajnie że w altarnie są kary ale bez przesady te fizyki są obecnie fajne że lączą sie z ladunkiem - przynajmniej jakies obrażenia widać bo zastanawiam się jak bedzie wyglądać to na innych mobkach z tym mrokiem, czy niebedzie sytuacji ze bedzie nekromanta zadawał obrazenai 100+

Ostatnio edytowane przez sawyerknw ; 03-05-14 o 12:05
sawyerknw jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 12:07   #15
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Jak dla mnie to jest idealne rozwiazanie z tym dmg. Tak jak Eletrix napisal, nie bedac elementalista nie jestesmy w stanie zapanowac nad moca zywiolow a co za tym idzie pomimo wrazliwosci potowrow Nasze dmg bedzie mniejsze. Moim zdaniem jest to idealne rozwiazanie ktore zmusi ludzi do pewnej refleksji nad tym jaka subprofke wybrac a nie tak jak bylo dotychczas kazdy wybieral ta ktora jest bardziej OP. Teraz kazda bedzie OP w swoim, ze tak powiem fachu... :-) To jest moje zdanie. :-)

Pozdrawiam, RubSon.
RubSon jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 12:13   #16
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Jak wojki płakały to było spoko, zobaczyli zwiady tabelki i sie podjarali jak szczerbaty na suchara, jak przyszło co do czego, to teraz płaczą. Coś za coś. Nigdy nie było tak, że jeden zwiad był lepszy od drugiego. Szedłeś pvp lepszy duch, szedłeś na expa lepszy nekro, teraz jest spory wybór i trzeba sie dobrze zastanowić przed wyborem tak samo jak to jest u woja czy maga.
Estebano jest nieaktywny  
Stare 03-05-14, 12:36   #17
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

zwiad nekro ele jest suaby ;c 40+ woja nie mogę zabić ;_;, śmiejcie się teraz. ;c
Arkon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin