Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-11-12, 10:18   #21
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

I dobrze myślisz bo jeżeli grasz rycerzem , a ciężko ci zaproponować hej lecimy na coś mocnego ? To będziesz bić nunde wyiwerny ,oficery i smoki.
Ty zwiadowcą leczysz się po 900 ? Ja nekro -magiem mniej po 500-600 chyba.

I dobrze myślisz bo jeżeli grasz rycerzem , a ciężko ci zaproponować hej lecimy na coś mocnego ? To będziesz bić nunde wyiwerny ,oficery i smoki.
Ty zwiadowcą leczysz się po 900 ? Ja nekro -magiem mniej po 500-600 chyba.
Legolas jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 10:34   #22
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Tymi propozycjami dążycie do usamodzielnienia się profesji co doprowadzi do przerobienia Altarona w nową Tibię. Naprawdę tego chcecie?
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 11:16   #23
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tyrond Zobacz post
Tymi propozycjami dążycie do usamodzielnienia się profesji co doprowadzi do przerobienia Altarona w nową Tibię. Naprawdę tego chcecie?
To tak samo jakby mag potrzebował rycerza żeby rzucać czary. Leczenie to podstawa jak czary u maga.
Attax jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 12:01   #24
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Kur*** mać jakiego usamodzielniania. Przecież nawet z potem po 700+ nie pójdziesz solo robić 500k/h na kościanych, a taki pot nie popsuje huntów rycerz+pal+mag demcach bo teraz to ma taką bułe ze musi byc uh. Ja nie wiem po co ty się udzielasz skoro z tego co widzę nie masz zielonego pojęcia o tym bo jak do tąd to widziałem cie z pól roku robiącego runy przed dp i nic więcej.
kanapa jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 12:59   #25
musznik123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 11
Domyślnie

jestem za tymi potami! koniec kropka!
musznik123 jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 14:26   #26
Reinkarnator
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 77
Domyślnie

Moim zdaniem takie uhp zepsuły knighta. Ja bym proponował bardziej zwrócenie się w kierunku możliwosci zmniejszania obrazen dostawanych przez knighta albo unikania pociskow jak i run i czarów magicznych. Przeciez rycerz to nie ktos kto moze dostac 5 razy mieczem w łeb a ktos kto potrafi ich uniknąć jak i zmniejszyc obrazenia. To moim zdaniem polepszyłoby knighta. Mag i strzelec charakteryzuja sie tym ze potafia duzo leczyc, niech rycek bedzie kims kto potrafi duzo blokowac i unikac. Zamiast kopiowac tibie idźmy inną drogą
Reinkarnator jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 15:40   #27
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Reinkarnator Zobacz post
niech rycek bedzie kims kto potrafi duzo blokowac i unikac. Zamiast kopiowac tibie idźmy inną drogą
ten pomysł mi się podoba :) , uważam że profesje potrzebują pewnego usamodzielnienia ale żeby było to o wiele mniej opłacalne od wspólnych huntów, można by było zwiększy jeszcze bardziej ilośc expa w party.. ale to już inna historia :) to nie fair że każda profa może wyciągnąć dwa razy więcej expa niż rycerz, między innymi dlatego przerzucam się na maga, chyba że zbalansują w najblizszym upie rycka jeszcze.
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 15:48   #28
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Cytat:
Napisał Reinkarnator Zobacz post
Moim zdaniem takie uhp zepsuły knighta. Ja bym proponował bardziej zwrócenie się w kierunku możliwosci zmniejszania obrazen dostawanych przez knighta albo unikania pociskow jak i run i czarów magicznych. Przeciez rycerz to nie ktos kto moze dostac 5 razy mieczem w łeb a ktos kto potrafi ich uniknąć jak i zmniejszyc obrazenia. To moim zdaniem polepszyłoby knighta. Mag i strzelec charakteryzuja sie tym ze potafia duzo leczyc, niech rycek bedzie kims kto potrafi duzo blokowac i unikac. Zamiast kopiowac tibie idźmy inną drogą
Weź następnym razem większy rozbieg. Jakie uniki co ty chcesz z altarona margonema zrobic czy ch** wie co.
kanapa jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 15:59   #29
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

To można by jeszcze pogłębić tę drogę:
Ekwipunek dla rycerza: dodaje x% procent ochrony przed obrażeniami
Ekwipunek dla zwiadowcy: dodaje y prędkości
Ekwipunek dla magów: dodaje z prędkości/mlvla/do ciosów przez niego zadanych (w końcu to dmg dealer :p )
Może takie coś zadziała? :B
Arkadiasz jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 16:20   #30
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał kanapa Zobacz post
Weź następnym razem większy rozbieg. Jakie uniki co ty chcesz z altarona margonema zrobic czy ch** wie co.
czemu odrazu tak ostro krytykujesz? to całkiem dobry pomysł, 4 "chmurka" "unik" mogły bby to mieć wszystkie profki, do uniku niepotrzebna by była tarcza
więc mag, zwiad i 2h byłby zadowolony, a rycerzowi zwiększono by szanse na "blok tarczą" tylko nie wiem czy coś takiego dało by się zrobić, przynajmniej to nie tibijski pomysł.
sidexxx jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin