Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-12-11, 12:29   #151
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

teverix - legenda, a kto to w ogóle jest xd
bilsom jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 13:01   #152
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Dwa dni temu przekonywałeś mnie, że musimy sie dalej bić. No a teraz... nic.
dedereq jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 13:52   #153
linas1992
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Trochę Cie Teverix nie rozumiem. Najpierw miałeś jakieś problemy z tym ,że Collegium nie walczy uczciwie , że się chowa do trapa ,walczy tylko 8vs3 itd. Ale ja patrze na twój podpis i się dziwie : "Musicie bowiem wiedzieć, że są dwa rodzaje walki… trzeba przeto być lisem… i lwem" To trochę się kłóci ze sobą.
Druga sprawa zmieniliście sobie tytuły na "oddany". A teraz odchodzisz na emeryturę , to też się trochę nie zgadza. A i czy jesteś legendą , moim zdaniem nie, uważać się za legendę może osoba ,która gra od początku serwera , stale była w top3 i wszystkie questy rozwiązała pierwsza. Dla mnie taka osoba jest legendą
linas1992 jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 14:01   #154
hipoDzik490
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 5
Domyślnie

A wiec nasza legendo ty hahah stary mozesz sobie mowic o zawieszeniu broni z gory Ci mowie ze jestes hunted bez mozliwosci wyplacania sie. Ośmieszasz sie tylko wypisujac takie posty pozro :D
hipoDzik490 jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 14:02   #155
samosiejka
 
Avatar samosiejka
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 6
Domyślnie

Teverix wiedz że jedyną legendą Jest EKSTERMINATOR! !! ! !! !
heuehu
__________________
Chcecie zmniejszyć przestępczość o połowe?
Zalegalizujcie hodowle domowe: D
samosiejka jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 14:06   #156
muscovite
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole
Postów: 38
Domyślnie

O njeeee! Kreator to legenda, amba fatima jest a go ni ma :D (a lvl się bije)
muscovite jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 14:17   #157
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Ostatni post
Jak odszedłbym 30lvl to bym nic takiego nie pisał... Jak robi sobie przerwę gracz który ma wszystko i nic więcej nie może osiągnąć, wszystkie questy przeszedł. Wbił ponad 135lvl gdzie tylko nieliczni gracze mają taki no to sorry.
Po 2 wcale nie prosiłem o zbędne komentarze, które nic nie wniosą.
@Trianos "jesteś hunted" = jesteś śmieszny, bo nigdy mnie nie zabiliście na respie, więc ten twój hunted wiesz gdzie mam... Mógłbym expić ile wlezie a nigdy byście mnie nie zabili i dobrze o tym wiesz :D
Strasznie cie boli, że nie doczekasz mojej śmierci? Srry 1 spadłem wtedy na trapie. Tyle razy zdążyłem zgubić pz-ta i uciec wam. Nikt mi nie trzymał pz. Dlaczego? Bo wiedzieliście że takie ganianie z palkiem 130+ jest bez sensu.
Trianos znalazłeś sobie dużo sprzymierzeńców, ale po wojnie założę się że nagle oni ci nie będą potrzebni i znowu będą żyć w strachu.
Zbierasz ludzi, bo wiesz i tak że mieliście problem z nami. Ostatnia akcja pokazała to. Wbiliście skule i tylko ty przeżyłeś.
Szukasz sobie wszędzie sprzymierzeńców, nawet tych co z radością na twarzy zbierałeś hunta od nich i wyzywałeś.
Nie dziwię się ludziom że poszli za Tobą bo jednym głównym argumentem był Eastside. Faktycznie zwyzywał "paru" ludzi, co spowodowało ogólne oburzenie w środowisku.

Tak jak już wcześniej powiedziałem, nie uczestniczę w wojnie, mam hunta czyli wszystko wróciło do normy oprócz tego że na razie robię sobie przerwę, dopóki nie wymyślicie coś ciekawego po update.
@Eastside
Jeśli Blood powiedziałby żebym ma logować i walczyć (osobiście) to daj znać Tylko Blood mnie do tego namówi, jeżeli za argumentuje.

Jak już na początku napisałem, nie każcie mi odpisywać, bo szczerze powiedziawszy nie chce mi się z wami spinać, bo i tak to nic nie da.

Edit. Muszę jeszcze dodać Ogarenko że śmiejesz się z kogoś kto jest od Cb rangą wyżej. Nic nie osiągnąłeś tutaj więc nie wiem po co w ogóle tutaj piszesz.
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 14:25   #158
laskowcowy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 12
Domyślnie

ALTARON HOT NEWS !!!

Widząc że z gry odchodzą takie legendarne postacie jak Teverix postanowiłem odkurzyć swoją różdżkę i wrócić do świata Altaronu.



Uploaded with ImageShack.us

Tak wiem że wielu czekało na powrót legendarnego Mistrza Magi, wiele osób mnie do tego namawiało aż w końcu uległem. Świat Altaronu potrzebuje bohaterów, więc jest to idealny moment na powrót do gry.
"ludu Altaronu! nie lękajcie się, oto wraca wasz czcigodny Mistrz Magi by ustrzec was przed złowrogimi czerwiami, szczurami i innym paskudztwem kryjącym się w kanałach miasta ! nie po to zniszczyłem Plan B aby teraz ludzie byli nękani przez gorsze potwory!". Więc legendarny Teverix'ie ten świat jest za mały dla nas dwóch, powracam jako żywa legenda i lepiej nie stawaj na mej drodze.

Pozdrawiam
wasz Mistrz Magi.
laskowcowy jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 14:30   #159
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał hipoDzik490 Zobacz post
A wiec nasza legendo ty hahah stary mozesz sobie mowic o zawieszeniu broni z gory Ci mowie ze jestes hunted bez mozliwosci wyplacania sie. Ośmieszasz sie tylko wypisujac takie posty pozro :D
A ja mógłbym się wypłacić ? plx :(
Agri jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 14:33   #160
alina
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 2
Domyślnie

tak 100 talarów do Stasiek
alina jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin