Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-11-11, 19:43   #31
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Collegium nie jest odpowiedzialne bo okrada domki innych więc przepraszam nie dostaniesz
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 19:50   #32
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Oj tam się spinacie wszyscy. Mi osobiście nikt za skórę nie zalazł i do nikogo urazy nie mam, to że walczymy miedzy sobą nie oznacza że nie szanuję ludzi z Securum :). Traktuje tą wojnę jako element rozgrywki, zawsze to trochę ciekawsze niż wbijac cały czas poziom, zwłaszcza że większośc trudniejszych questow mam wykonane ;p
__________________
Zasady miej w duszy, układy ich darem
ściany mają uszy w gadce, życie umiarem
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 20:41   #33
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Pokój wam, bracia.

Pragnę uroczyście oświadczyć wszystkim czytającym ten nędzny post, iż dwóch kompanów, połączonych godzinami wspólnej gry, wyłamuje się spod jarzma krwawej wojny, niszczącej to, co budowaliśmy tak długo... Żaden z nas nie potrafił walczyć przeciwko kolegom, wiernym kompanom, z którymi wcześniej wytrwale budowaliśmy więzy przyjaźni...



My już wygraliśmy wybierając rozum, niż miecz. Nie potrafimy walczyć mając kolegów po obu stronach. Po pierwszej akcji zrezygnowaliśmy z walki przeciw sobie. I chociaż na chwilę podzielił nas (nie dotyczący nas) spór, wróciliśmy do normalnego życia.

Obie strony tracą po jednym członku, więc chyba nie wpłynie to specjalnie na losy walki. Apeluję o wstrzymanie broni w naszym kierunku.

Jak najszybszej zgody oraz wstrzymania walk,

Lectre, Foczy Przyjaciel
jakub00s jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 21:36   #34
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Mam nadzieję, że sytuacji, o której pisze Dedereq, już nie będzie. Master'Bolter zadeklarował neutralność, natomiast Uiopek opuścił gildię i za jego poczynania nie odpowiadamy. Jeśli któryś z nas się wyłamie, proszę o kontakt z Haurixem lub pod jego nieobecność ze mną. Postaramy się wyjaśnić.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 30-11-11, 14:04   #35
Andreas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Wszyscy liderzy tych 3 gildii poinformowali mnie już, że pozostają neutralni, także proszę to uszanować i pozwolić im normalnie grać.
A Ty Krysiu nie wprowadzaj zamieszania niepotrzebnego, jeszcze nie masz do tego powodów.

Jakoś jestem w RR, i widze że informacja Lidera nie dotarła do niektórych "cięższych" graczy. Dziś w godzinach porannych (pomiędzy 9 a 10), zostałem zaatakowany przez 2 graczy, a następnie dołączył 3... Chodzi o Wyrewolwerowanego (dedereq, jednakże nie łącze tych 2 postaci), Sergieja (pełnoprawnego członka Securum), oraz w "drodze powrotnej" Myrona (niegdyś członka Securum).
Całe to pieprzenie o niebiciu neutrali o kant dupy rozbić? Nie ma u was w gildii szacunku do postanowień Lidera? I jak mam na to patrzeć... ? skoro ja zostałem zaatakowany to reszta RR też ma się pilnować?

Andreas
Andreas jest nieaktywny  
Stare 30-11-11, 15:06   #36
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Przepraszam za nich, mam nadzieję, że nie padłeś. Jeśli jednak tak, to zgłoś się do mnie, a spróbuję to jakoś zrekompensować .. A z tymi osobami pogadam w odpowiedni sposób najszybciej jak to możliwe.
Agri jest nieaktywny  
Stare 30-11-11, 16:47   #37
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Poza tym doszły mnie informacje, że Wyrewolwerowany dziś jeszcze bił Herę z klanu RR.

Agri mam nadzieję, że jako lider ich ogarniesz w miarę szybko i sprawnie.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
Stare 30-11-11, 17:57   #38
Andreas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 21
Domyślnie

Nie padłem pomimo pełnego respa abitańców którego przebiegłem wkoło :)
To nie pierwsza akcja tych 2 kolesi i żałuję że wcześniej nie poinformowałem. ale może oni by się wypowiedzieli? To przypomina trochę jakby rodzice usprawiedliwiali swoje dzieci...
Andreas jest nieaktywny  
Stare 30-11-11, 20:33   #39
Goleczek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 16
Domyślnie Zyg

"Ja Zyg nie biore udziału w wojnie, do nikogo nic niemam.
Rozmawiałem z graczem agri powiedział ze klan Securum nie bedzie mnie bił,
mam nadzieje ze dotrzymaja tych slów
Goleczek jest nieaktywny  
Stare 30-11-11, 21:20   #40
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Starcie z dnia dzisiejszego:

Fragi dla Collegium & Przyjaciół (Miczua, Kubush, Andreas, Uiopek):

Agri:

2011-11-30 21:55:41 Gracz zginął na poziomie 128 , zabity przez Uiopek, Trianos,

Eastside:

2011-11-30 21:55:31 Gracz zginął na poziomie 105 , zabity przez Krystyna, Miczua,

Mala dziewczynka :

2011-11-30 22:16:27 Gracz zginął na poziomie 87 , zabity przez Uiopek, Ozi,

Fragi zdobyte przez Securum:

Miczua:

2011-11-30 21:50:04 Gracz zginął na poziomie 104 , zabity przez Eastside, Teverix,

Krystyna:

2011-11-30 21:48:58 Gracz zginął na poziomie 97 , zabity przez Teverix, Mala Dziewczynka,

Uiopek:

2011-11-30 21:47:45 Gracz zginął na poziomie 88 , zabity przez Agri, Teverix,
2011-11-30 17:18:03 Gracz zginął na poziomie 89 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka,

Karras:

2011-11-30 17:07:29 Gracz zginął na poziomie 55 , zabity przez Agri, Mala Dziewczynka,

Selbo:

2011-11-30 21:51:14 Gracz zginął na poziomie 81 , zabity przez Eastside, Teverix,

Colens:

2011-11-30 17:20:21 Gracz zginął na poziomie 91 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka,

Spectator:

2011-11-30 21:48:59 Gracz zginął na poziomie 86 , zabity przez Eastside, Agri,


Czyli z dziś: 8:3 dla nas, ogólnie 26:10 dla Securum.
Dzięki za dziś, mam nadzieję że wybiegniecie kiedyś jeśli będzie nas po równo, a nie dopiero gdy zbierzecie full team :P. Dobranoc
Agri jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin