Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-11-11, 16:25   #31
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Odes kpiro 100 zwiadka w kościanego zadaje około 1k hp, i bierze 100 many. Odes rago max 400 hp.
To samo można powiedzieć o innych mobkach i porównać to do graaty, która bierze 5 razy więcej many, daje 5 razy dłuższy colldown, zadaje 5 razy mnie HP i zżera czaszeczkę :confused:
Jak dobrze wejdzie to i za 90 z odes rago. O hoxe alp nie wspomne po 20 nieraz.
Jak narazie nie widzę aż tylu zalet u rycerza co u pozostałych postaci.


HMM... Po waszych wypowiedziach śmiem twierdzić, że najlepiej palkowi zabrać odes kpiro, albo niech zjada many po 1k, bo to jest taki pro czar że pogrom. Tapen tawis powinno dawać po 5hp a nie po 1k i to by było na tyle. A i najlepiej jakby 100 wzmocnionych bełtów zamiast 4k kosztowało 10k bo palek tyle zarabia w porównaniu do knighta, że szkoda.
Po 2 magowi powinno się zabrać ue bo w pvp jest za dobry, albo niech bije 1 hit tylko... Sdki powinny być od 100 lvl bo knight jest poszkodowany.

Nikt wam NIE KAZAŁ grać knightem, więc nie płaczcie na forum że taki cienki jest, bo ja żeby się obkupić dobrze na exp wydaje 60k wracam z 70k (dawno tak nie miałem). Jeśli nie jesteście noobami i ogarniacie, to dacie rade grać knightem. Agri gra nadal i nie marudzi. Jedyna lipa to to wasze haper rago i odes rago powinni coś wam lepszego zrobić.
Palladin jest po środku knighta i maga. Czyli leczy się i bije 2x słabiej od maga ale 2x lepiej od knighta. Nie moja wina że nie ogarniacie... Myślicie że knightem sobie będziecie sami na demy chodzić. Knight to bloker. A kasy dużo zarabia. Spójrzcie na temat "Barbossy" (srry jak błąd popełniłem) zarabia po 100k na wyjściu na kościane. Trzeba umieć grać, a nie ciągle narzekać.

Dobrze że sobie przerwę od tej gry zrobiłem...

P.S O boże moja składnia....


Tavenix ten lot to naprawde duże szczęście poza tym wcześniej byłem sam to wyniosłem 20k plus królewski hełm z którego i tak nie ma pożytku a na poty 50k. Rectusowi z którym byłem combo wchodziło po 600 nieraz i zgarniał 70% expa.
Na zakładanie nowej postaci poprostu już za późno i się nie chce. Poza tym każdy rycerz jakby robił postać to zapewne zwiadowce :P.
Barrbosa jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 16:26   #32
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Nie chodzi o to... Po prostu zmieniajcie knighta a nie zmieniajcie zwiadowcy.
Powiedz mi co to by była za sprawiedliwość, jak ja i innych np 30 graczy grało od razu palkiem i teraz nagle ma wszystko stracić, bo tak chcą inni i koniec.
Grałem wszystkimi postaciami od maja po trochu i wybrałem palka chodź każdy mówi że palek to lipa, długo się skiluje itd. Jak go lekko zmienili to już płacz że teraz jest za dobry.
Knightowi brakuje do szczęścia według mojej skromnej opinii:
1. "Haper odes rago"- coś co 3/4x lepiej walnie z odes rago
2. Zmniejszyć prędkość repito, ale dodać leczenie się z uhów czy rzucanie mw.
3. Lepsze mikstury które by leczyły po 600 załóżmy, żęby jednak knight nie był taki cienki.
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 16:39   #33
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
HMM... Po waszych wypowiedziach śmiem twierdzić, że najlepiej palkowi zabrać odes kpiro, albo niech zjada many po 1k, bo to jest taki pro czar że pogrom. Tapen tawis powinno dawać po 5hp a nie po 1k i to by było na tyle. A i najlepiej jakby 100 wzmocnionych bełtów zamiast 4k kosztowało 10k bo palek tyle zarabia w porównaniu do knighta, że szkoda.
Po 2 magowi powinno się zabrać ue bo w pvp jest za dobry, albo niech bije 1 hit tylko... Sdki powinny być od 100 lvl bo knight jest poszkodowany.

Nikt wam NIE KAZAŁ grać knightem, więc nie płaczcie na forum że taki cienki jest, bo ja żeby się obkupić dobrze na exp wydaje 60k wracam z 70k (dawno tak nie miałem). Jeśli nie jesteście noobami i ogarniacie, to dacie rade grać knightem. Agri gra nadal i nie marudzi. Jedyna lipa to to wasze haper rago i odes rago powinni coś wam lepszego zrobić.
Palladin jest po środku knighta i maga. Czyli leczy się i bije 2x słabiej od maga ale 2x lepiej od knighta. Nie moja wina że nie ogarniacie... Myślicie że knightem sobie będziecie sami na demy chodzić. Knight to bloker. A kasy dużo zarabia. Spójrzcie na temat "Barbossy" (srry jak błąd popełniłem) zarabia po 100k na wyjściu na kościane. Trzeba umieć grać, a nie ciągle narzekać.

Dobrze że sobie przerwę od tej gry zrobiłem... :confused:

P.S O boże moja składnia....
hahaha jak ty paladyna po środku knighta i maga stawiasz to coś ci chyba w głowę się stało to co napisałeś to chyba odnosi się tylko do pvp bo co do expienia to napewno nie i nie pisz głupot skoro nie wiesz że mag leczy się 2x lepiej od palka bo z tego co wiem to 120 mag z max mlvl leczy się tutaj po 600, Ozi na jednym ze screenów pokazał ze wyciągnął 800k/h na czarnoksiężnikach jestem ciekaw czy jakiś mag solo też już tyle wyciągnął a nawet jeśli to przy 2x lub 3x większym waście jak ten paladyn.
bilsom jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 16:49   #34
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Jak nie potrafisz czytać to nie wypowiadaj się. Odnosiłem się do dmg, a nie do expa. Wiadomo, że palek najwięcej wyciągnie, mag pewnie jest kolejny a knight na końcu. W zarabianiu jest odwrotnie knight/palek/mag (tak sądzę) a w pvp mag/palek/knight. Więc nie wiem o co ci chodzi... :\
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 16:50   #35
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Jak nie potrafisz czytać to nie wypowiadaj się. Odnosiłem się do dmg, a nie do expa. Wiadomo, że palek najwięcej wyciągnie, mag pewnie jest kolejny a knight na końcu. W zarabianiu jest odwrotnie knight/palek/mag (tak sądzę) a w pvp mag/palek/knight. Więc nie wiem o co ci chodzi... :\

stary ogarnij się bo napisał coś tez o leczeniu więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj proste złapałem cię i tyle ogarze
bilsom jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 16:52   #36
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Nie chodzi w tym momencie o wzmocnienie rycerza (nie aż tak bardzo jak byście chcieli) a o osłabienie zwiadowcy - gdyż jest po prostu najlepszą profesja do wszystkiego i nie wmówicie mi, że jest inaczej.
Nie będę się rozwodził czemu jest tak a nie inaczej, bo każdy może sam do tego dojść, chodzi jednak, by profesje owszem, miały swoje plusy i minusy, ale były wybalansowane i by każdą grało się mniej więcej równie dobrze.

I panowie - spokojnie, co do profesji każdy ma swoje zdanie, i każde rozumowanie może być słuszne. Pamiętajcie, że sposób myślenia zmienia się od kąta patrzenia. Nie zmieńcie dyskusji w kłótnie, której nie da się wygrać.
Obles jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 16:57   #37
laskowcowy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 12
Domyślnie

Teverix wnioskując z twoich wypowiedzi to tak się znasz na balansie profesji jak ksiądz na dymaniu.
laskowcowy jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 17:16   #38
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Tak jak Tavenix napisał rycerzowi dużo nie potrzeba do poprawienia.
Dmg za bardzo rozrzucony jak wspominałem. Nie potrzeba lepszego czaru od odes rago tylko żeby go troche poprawić, wyrównać obrażenia to samo tyczy się hoxe alp. Pamiętajcie żeby rycerz do każdego moba musi podejść ile musi zwaścić many na leczenie. To z zarabianiem nie stawiajcie go tak śmiało na 1 miejscu. Jedynie na czym mu sie zwraca to smoki i gorsze.

Jeszcze do tego uhy których nie da się tak łatwo kupić :D tak więc myślicie że jest fajnie??
100+ zwiadowca może pozwolić sobie że weźmie więcej na klate jak rycek
Barrbosa jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 17:28   #39
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Pff uhów się nie da zdobyć? Ciekawe, ciekawe... A jeśli chcesz mieć ich miliony, zrób uh makera siedź i rób uhy :>
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 18-11-11, 17:30   #40
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Teverix, ten stereotyp że rycerz zarabia najlepiej jest tylko stereotypem - błędnym. "Idź na kościeje, cyklopy ble ble ble". No i co? Pójdę zarabiać 3 godziny na cyklopy, tylko po to żeby zwastować to w 45 minut na expie ? Tak samo zwiadowca oraz mag może zarabiać na cyklopach, tak samo ! Z tym, że mag i zwidowca nie musi, bo na zwyczajnym expie też ma w ciul kasy. Taka sprawiedliwość ..
Agri jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin