Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-06-11, 19:33   #51
Deevilek
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Grębów
Postów: 0
Domyślnie

Slythia, popieram, zupełnie NIC nie robicie w tej grze, tylko zbijacie kasę za pacce i grzejecie du*y...:\
Deevilek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 19:37   #52
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Deevilek Zobacz post
Slythia, popieram, zupełnie NIC nie robicie w tej grze, tylko zbijacie kasę za pacce i grzejecie du*y...:\
Z tym ostatnim się zgodzę :D. Alt tak działa na mój procek, że laptopik jest fajnie ciepluuuutki. I się ogrzewam nim!

Moje zarobki są z alt takie, że nie byłoby mnie z nich stać nawet na moją dietę.. Cóż, woda też kosztuje.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 19:38   #53
Tomek119
 
Avatar Tomek119
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Tomek119
Domyślnie

@Deeb(v)ilek

Śmieszny mnie takie zachowanie jakie tu przedstawiasz. A te wszystkie poprawki dotyczące gry, nowe działy na forum too ? Wiem ! To krasnale przyszły i wyczarowały, zawsze w nich wierzyłem :D

Jeśli dla ciebie niczym jest próba balansu profesji, naprawianie bądź przyszłe naprawianie błędów, literówek, questów, PN'ów i skilli to ja ci szczerze współczuję :(
Tomek119 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 20:39   #54
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

metoda małych kroczków. Powoli wszystko zostaje zmieniane ale dokładnie. Tak żeby potem nie było płaczu.

@slythia hmm... Udaje Ci się żyć na samej wodzie? :o awesome też tak chce xD
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 21:35   #55
dvd85
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

A mi się wydaję że nie ma co narzekać, pograjmy trochę zobaczymy jak będzie, a za jakiś czas zmiany same nastąpią taka kolej rzeczy wkońcu na altaronie jak w życiu raz na wozie raz pod wozem... Normalna kolej rzeczy panie i panowie...

dMarley
dvd85 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 21:55   #56
empty335
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Flash Zobacz post
To zmniejszcie ten przyrost mlvlu, zwiększcie koszt PN, ale zlikwidujcie stratę mlvlu!! I wszyscy happy :). Można tak zrobić ze wszystkimi umiejętnościami, lecz pozostaje problem, gdyż gracze już wbili skille;/.
Ps. Władza zanim coś zrobi to minie pół roku pewnie, bo sprawa mlvlu już od miesiąca jest dość często wymieniana w błędach, propozycjach.
Norma, a potem żałują. Rycerzyka zrobili tak mocnego, że po miesiącu już 105 lvl, aż sie grać odechciewa. Skoro zrobiliście coś podobnego do polskiego ,, rl '' to mogliście zrobić tą grę trudniejszą. Za ok. pół roku będzie 300 lvl, zobaczycie :) - i 30 osób online. Lvl tu nie problem wbić, a z kasą jeszcze łatwiej. Gra powinna być trudna bo wtedy jest prawdziwy klimacik. Moim zdaniem gdyby było naprawdę trudno i max byłby z 50 lvl przez ten czas to nadal by grało sporo ludzi. Róbta co chceta ja i tak tu długo nie zagoszcze bo tak czy siak RL ma większy klimat, a straciło go w ch*j i jeszcze troche.


Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Moje zarobki są z alt takie, że nie byłoby mnie z nich stać nawet na moją dietę.. Cóż, woda też kosztuje.

Nic dziwnego... pacc za sms jak na jakimś marnym OTS. Wyłączcie serva, popracujcie nad nim jeszcze rok bo tego mu brakuje, a potem jak już będzie balans, duża mapka, stabilny serv etc. sobie wprowadzajcie pacc nawet przelewem. Przynajmniej na początku PACC byłby rzadkością, a potem co druga osoba go będzie mieć. PACC kiedyś w tibii to był respekt, a ludzie nie zamawiali go tylko dla nowych expowisk, miast czy outfitów tylko przede wszystkim dla szpanu. Wiem i tak, że to zignorujecie lub wyśmiejecie bo ja też bym nie chciał przyjąć do informacji kolejny rok ,, ciężkiej pracy'', który mógłby sie okazać stratą czasu jak dotychczas.

Ostatnio edytowane przez empty335 ; 07-06-11 o 22:12
empty335 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-11, 22:13   #57
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał empty335 Zobacz post
Norma, a potem żałują. Rycerzyka zrobili tak mocnego, że po miesiącu już 105 lvl.

Gdyby nie pewne okoliczności ingame to teraz byś płakał że maga zrobili tak silnego ze ma 110 lvl+

eot
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-11, 06:23   #58
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

Cytat:
Napisał empty335 Zobacz post
Norma, a potem żałują. Rycerzyka zrobili tak mocnego, że po miesiącu już 105 lvl, aż sie grać odechciewa. Skoro zrobiliście coś podobnego do polskiego ,, rl '' to mogliście zrobić tą grę trudniejszą. Za ok. pół roku będzie 300 lvl, zobaczycie :) - i 30 osób online. Lvl tu nie problem wbić, a z kasą jeszcze łatwiej. Gra powinna być trudna bo wtedy jest prawdziwy klimacik. Moim zdaniem gdyby było naprawdę trudno i max byłby z 50 lvl przez ten czas to nadal by grało sporo ludzi. Róbta co chceta ja i tak tu długo nie zagoszcze bo tak czy siak RL ma większy klimat, a straciło go w ch*j i jeszcze troche.





Nic dziwnego... pacc za sms jak na jakimś marnym OTS. Wyłączcie serva, popracujcie nad nim jeszcze rok bo tego mu brakuje, a potem jak już będzie balans, duża mapka, stabilny serv etc. sobie wprowadzajcie pacc nawet przelewem. Przynajmniej na początku PACC byłby rzadkością, a potem co druga osoba go będzie mieć. PACC kiedyś w tibii to był respekt, a ludzie nie zamawiali go tylko dla nowych expowisk, miast czy outfitów tylko przede wszystkim dla szpanu. Wiem i tak, że to zignorujecie lub wyśmiejecie bo ja też bym nie chciał przyjąć do informacji kolejny rok ,, ciężkiej pracy'', który mógłby sie okazać stratą czasu jak dotychczas.
jakbyś nie zauważył to są takie lvle bo oni ciągle grają (bez obrazy kosiara pocket itd :p) skoro często nie mają nawet staminy. rycerz stoi tu po środku drabiny. Wystarczy wbić magiem ten 30+ i gra się rozkręca aż za bardzo...
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-11, 12:31   #59
jacobs93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Sandomierz
Postów: 46
Domyślnie

Popieram Sosne, magiem pow. 30 lvla można już fajnie pograć :) Oczywiście, denerwuje mnie to że niemoge odrobić mlvl, ale widze jaki dmg maja magowie na 55+ wiec staram sie rozumieć do czego to dąży, mogę się wypowiedzieć tylko na temat maga bo tylko magiem gram :> Podsumowując - mag = ok. (Pomimo tych wszystkich rzeczy - mlvl, def. Nie ma co narzekać na niskich poziomach tylko sprawdzić jak gra się daną profesją np po 60 lvlu... )
jacobs93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-11, 12:42   #60
Flash
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

W temacie nie chodzi o to, że nie ma balansu (bo mag jest silny), tylko że odrobienie mlvlu jest praktycznie niemożliwe. Może zwiększyliście jego przyrost, ale na wyższym skillu i tak jest to nieodczuwalne. Rozumiem, iż mag nie musi mieć wysokiego mlvlu, aby dużo walić z czarów, ale porównajcie 50 maga który nigdy nie padał, a tego co padł 10x niekoniecznie z jego winy. Ten co padał ma DUŻO gorzej, bo jednak siła czarów to najważniejsza rzecz w tej klasie. Dlatego dość niesprawiedliwe jest, że ten gracz będzie już na stałe pokrzywdzony :( (chyba że drugi zacznie padać, ale nie o to tu chodzi)
Proponuję zwiększyć wymaganą ilość many na początkowe mlvle, ale zrobić ich mniejszy przyrost (np. jak na rlu - x1,1). Można też zrobić aby skille "kupione" za PN były w formie bonusu lub coś w tym stylu.
Flash jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin