Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wojownik vs Zwiadowca (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3153)

ogryz1988 13-02-12 07:50

Dokładni, Daarko wszystko ładnie podsumował, widać również w nieoficjalnym top stworzonym przez jednego z graczy ze wojownicy całkiem dobrze przodują w rankingu.
Co do łucznika gdyby nie Kościane smoki to ciężko by było :P

Pozdrawiam.

pawello13 13-02-12 08:31

Właśnie, Darko podsumował i to ładnie;]

bilsom 13-02-12 13:17

1. Skillowania (Pałek > Wojownik)
2. Szybkości expa (Pałek > Wojownik)
3. PVP (Pałek > Wojownik) - tylko dlatego że pałek ma swoje nadzwyczajne kpiro którym spamuje ile wlezie xd
4. Ogólnej gry - oczywiście że pałek, może więcej jak knight i to już na mniejszych lvl na wyższym lvl możesz bić solo prawie wszystko przy mniejszym waście jak rycerz :)

Critikus 13-02-12 13:45

Dziwi mnie fakt że 80 % graczy z poziomem 100 i wyższym jest wojownikami . Z powyższych wypowiedzi widzę że zwiadowca jest pod każdym względem lepszy od wojownika więc czemu jest aż taka zdecydowana przewaga wojowników nad zwiadowcami i magami . Proszę o dalsze wypowiedzi doświadczonych graczy .

mario 13-02-12 14:10

Bo kina ma początku byl najlepszy. Nie pamietam dlaczego i każdy zaczął nim grac. Magiem gra sie ciezko. Do momentu osiągnięcia 50-60 lvl dla początkujących grę na altaronie. Ja nie narzekam ze gram magiem. Poprostu lubię nim grac

ogryz1988 13-02-12 14:24

W pierwszych dniach Altaronu łucznik miał ciężką przeprawę z włóczniami praktycznie co drogi strzał, włócznia znikała( expiło się na owcach i zbierało mięsa żeby mieć na kolejne włócznie ^^). Jeśli chodzi o wojownika dużo się nie skillowało dopiero po jakimś czasie zostało ułatwiona ta część gry, wojownik miał szybkie odejście z poziomem od pozostałych profesji, wielu chało być najlepszym.

Critikus 13-02-12 17:20

hmm a teraz zauważyłem że wśród niskich poziomów dominującą profesją stał się zwiadowca i mag . Coraz mniej ludzi decyduje się na wojownika . Myślę , że nowo powstałe woje są to chary graczy którzy wcześniej nie grali wojownikiem i chcą zobaczyć jak się nim gra . W gildiach zwłaszcza w tych największych znacznie dominują zwiadowcy potem magowie i na końcu nieliczni wojownicy . hmmm najpierw każdy chciał być wojownikiem teraz większość decyduje się na zwiadowcę lub rzadziej maga .... ehh . No nic czekam na kolejne opinie ...

Kr92 13-02-12 18:55

Każdy gra kim lubi grać, każda profesja ma swoje wady i zalety. A co do niskopoziomowych graczy... trwa wojna i dużo starych ludzi tworzy sobie nowe postaci do walki, więc nie radzę się tym sugerować :P

speedfire1993 17-02-12 18:09

Cytat:

Napisał siwyus (Post 30009)
@keavira
Wojownik 600k\h? mam nadzieje ze ktoremus sie udalo.

wojownik duch nie ma tapena.

sry za bledy pisze z tel.

Myslalem ze tylko ja pisze wiekszosc postow na telefonie 8)

siwyus 17-02-12 18:41

@up
Większość piszę w domu, na komputerze ;]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin