Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Nagrody oraz nowości (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12010)

Woodhall Elf 01-07-14 08:58

takie pytanie to skad zwiad ma wziasc nowe kusze bo nigdzie tego nie ma a zwykła kusza to jest dla lvl 15-20 nawet nie jak 170 lvl ma chodzic z czymś takim 09:53 Widzisz kuszę (Atak: +2, Zasięg: 5, Celność: +1%, Pręd. Atk.: +0.1s).
Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może gracz o sile 10+.
Waży 42.00 uncji.
Wolna prędkość ataku. Tylko dla zwykłych bełtów.

powiedzmy bo to jest moja kusza ale mam 57lvl i tak jest słabo napiszcie gdzie mozna zdobyc te nowe kusze albo gdzie je kupic ??
najlepiej by było dodac nowe bronie odrazu na stronie zeby kazdy mógł zobaczyc co i jak

beta2468 01-07-14 09:05

Nie no spokojnie, po godzinie od łatki ich sie nie zloci... Pewnie jest to rzecz zaliczajaca się do 'rare' i leci z potworów silniejszych.... Sugeruję expić na inkwizycji, elfy przeszłość, pewnie jakieś silne potwory, które biją z dystansu... Nie nastawiaj się na łatwy drop. To nie ma być powszechna kusza, chociaż mogę się mylić. To tylko takie moje przemyślenia.

CySiO 01-07-14 09:05

Cytat:

Napisał Altrel (Post 105694)
Duchowny otrzymał zmniejszenie poboru many ponieważ bije relatywnie mniej od nekromanty.

Proponuje zmniejszenie poboru many od czarów leczących dla nekromanty, bo mniej się leczą :).

Estebano 01-07-14 09:19

Cytat:

Napisał CySiO (Post 105771)
Proponuje zmniejszenie poboru many od czarów leczących dla nekromanty, bo mniej się leczą :).

Polać temu panu

Woodhall Elf 01-07-14 09:20

Ale nowych kusz jest az 5 czy 6 rodzaji wiez wszystkie nie beda rare moze te najlepsze ze 2 takie jak widoczne na obrazku od 165 zreki ale nie ta słabsze to z jakich niby potworów to leci nie chodzi mi o to ze bym ja chciał kupic w sklepie ale wiedziec z czego jaka leci i nie musi wcale czesto leciec. jestem za tym zeby zmiejszyc koszt czarów leczacych dla nekro również..

Arkon 01-07-14 09:23

Cytat:

Napisał beta2468 (Post 105770)
Nie no spokojnie, po godzinie od łatki ich sie nie zloci... Pewnie jest to rzecz zaliczajaca się do 'rare' i leci z potworów silniejszych.... Sugeruję expić na inkwizycji, elfy przeszłość, pewnie jakieś silne potwory, które biją z dystansu... Nie nastawiaj się na łatwy drop. To nie ma być powszechna kusza, chociaż mogę się mylić. To tylko takie moje przemyślenia.

ja myślę że orła to tylko z eventu xD
reszta z konkursu i "jest bug są itemy"

misja nekro[*]

teraz będzie na quescie:
-Leiren ku*wa pij to bo umrzesz
-nie chcę już :<
-Pij ku*wa!

carlcoxxx 01-07-14 09:30

Cytat:

Napisał arkon (Post 105775)
teraz będzie na quescie:
-Leiren ku*wa pij to bo umrzesz
-nie chcę już :<
-Pij ku*wa!

Czyli niezły kac się szykuje :uśmiech6:

Mastach 01-07-14 09:36

Pytanie brzmi, kto to testowal ?

carlcoxxx 01-07-14 09:38

Najbardziej dziwi mnie w tym wszystkim fakt, że najważniejsze zmiany, zamiast zachęcać graczy do gry zespołowej, zniechęcają...:zdziwiony:

Estebano 01-07-14 09:38

Cytat:

Napisał Mastach (Post 105778)
Pytanie brzmi, kto to testowal ?



Pewnie Merv i Casual


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin