Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Nagrody oraz nowości (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12010)

cewix 01-07-14 02:07

Przetestowałem kusze i łuk, smoka kuszą zabijam w 2 sekundy, łukiem zajmuje mi to 2x dłużej, więc narazie widze ten profit kusze w chuj

Zmiana luj ból dupy w chuj :D

pregusia 01-07-14 02:09

Cytat:

Napisał cewix (Post 105714)
Przetestowałem kusze i łuk, smoka kuszą zabijam w 2 sekundy, łukiem zajmuje mi to 2x dłużej, więc narazie widze ten profit kusze w chuj

Z (przykladowo) kompozytowego luku lodu strzelales i strzal lodowych ?

Adrondil 01-07-14 02:18

Dlaczego ja i mój dual jesteśmy tu olewani?

Mervakis 01-07-14 02:34

Chyba bonus od spania się spsuł. ;p

Adrondil 01-07-14 03:02

dmg = dmg * (0.45 + (zrecznosc-90)/110 * 0.3)
150 zręki = 60/110=0.54 0,54*0,3=0,162 0,45+0,16=0,62 kara = 39%.
160 zręki = 70/110=0.63 0,63*0,3=0,189 0,45+0,19=0,64 kara = 36%
170 zręki = 80/110=0,72 0,72*0,3=0,218 0,45+0,22=0,67 kara = 33%
180 zręki = 90/110=0,82 0,82*0,3=0,245 0,45+0,22=0,695 kara =30,5%

Wniosek:30 poziomów zręczności nie daje redukcji kary dmg nawet o 10%, zręczność gówno wpływa na hity duala, a wbicie 150 zręki nawet na pn sprawia wojom kłopot, a taki medium lvl to może pomarzyć o takiej zręce, 180 poziom chyba nie do zdobycia i różnica między 150 a 180 to tylko 8,5%.

A wy nawet czarów w łatce nie poprawiliście, brawo brawo jeszcze raz brawo...
Ten wzór jest beznadziejny zręczność nic nie daje przez to. Zamiast 0,3 zmieńcie to na 0,37.

Nerka 01-07-14 03:27

A wiecie co ja o tym myślę?

1. Fajne nagrody ale faktem jest, że "skradzione dzieła" czy inne przedmioty tego typu nie powinny być możliwe do sprzedania graczom czy ( może było by to coś jak "Glejd" czyli przypisane do postaci i fakt posiadania owego przedmiotu nic my nam nie dał.

2. Nowe przedmioty = nowe możliwości ( w moim przypadku więcej opcji do zrypania ).

3. Strata jaką ponieśli nekro jest przykra ale spójrzcie na to z innej strony w RL by tak było bo oni bardziej stawiają na tę mroczną część świata w której raczej chodzi o to by skutecznie się na kimś wyżyć niżeli pomagać ponad własne życie. :D

4. Różna siła mobów o różnej porze dnia - sup, pomimo faktu, że w RL ich loot był by taki sam nie zależnie od pory dnia nie mniej jednak jest to dobre rozwiązanie gdyż w innym przypadku napadali byśmy na nich tylko za dnia co zapchało by expowiska - zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że są wakacje i ludzie mają czas grać.

5. Poziom zaawansowania mikstur ... ...hmm... ... niech ludzie wiedzą co kupują, czy towar dobrej jakości, czy raczej towar niewiadomego pochodzenia z drugiej ręki.

6. Nigdy wszystkim ludziom nie dogodzisz, gdy zabraknie tych co narzekali na jedno to głośniej będzie słychać tych co narzekali na drugie.

Gratuluję wygranym.

No dobra, jestem gotowy na przemiłe komentarze kochani hejterzy :D ( jak by mnie obchodziło co sobie myślicie ).

Pozdrawiam

Kennis 01-07-14 04:01

pytanie czy kusze na rozrywajace belty dropia z gargantuana jak ten najlepszy kolczan?
moglibyscie dodac co z czego dropi i przez 1 tydzien zrobic mala szanse na dropienie tych kusz
i last pytanie rozumie ze nie moge bic z luku czaru hape odes kpiro to lepij biegac z lukiem i wtedy manasy tylko na leczenie

Kr92 01-07-14 04:14

Cytat:

Straty umiejętności przy śmierci również następują i w wypadku PVP są równe 0.02% na PKT PVP (licząc powyżej 30 PKT PVP).
Wypas, graj na świecie pvp i nie mniej możliwości zabicia ludzi pod groźbą utraty skili, gorszych bzdur nie czytałem.

A misje dzienne? za trudno? ...

cewix 01-07-14 04:50

@Pregusia Jestem nekro alchem, a widze nie wprowadzono łuku z bonusem do śmierci, więc ma się rozumieć, że nekro to tylko kusza?
Poza tym jak niby miałbym z niego strzelać skoro nawet nie wiadomo skąd te łuki/kusze zdobyć, mam nadzieje, że szybko to wyjdzie na jaw, bo aktualnie ze zwykłą kuszę mogę co najwyżej possać jaja wieloryba, podobno na 70 lvlu można zdobyć kusze która sprawi, że będziemy tak samo silni jak przed łatką(według odpowiedzi mistrza gry na pomocy) Tylko skąd...

Catthon 01-07-14 06:01

Cytat:

Napisał cewix (Post 105732)
@Pregusia Jestem nekro alchem, a widze nie wprowadzono łuku z bonusem do śmierci, więc ma się rozumieć, że nekro to tylko kusza?
Poza tym jak niby miałbym z niego strzelać skoro nawet nie wiadomo skąd te łuki/kusze zdobyć, mam nadzieje, że szybko to wyjdzie na jaw, bo aktualnie ze zwykłą kuszę mogę co najwyżej possać jaja wieloryba, podobno na 70 lvlu można zdobyć kusze która sprawi, że będziemy tak samo silni jak przed łatką(według odpowiedzi mistrza gry na pomocy) Tylko skąd...

Wprowadzili plusy by poprawić sytuację dobitego zwiadowcy, a wy znowu marudzicie, na dodatek bezkrytycznie. Jeszcze brakuje, by ktoś rzucał tym oklepanym 'bo altaron ma być trudny'.

:Carachim, biedactwo, nie możesz znaleźć kuszy i łuku, no nie! Może trzeba ruszyć dupę i jakąś dropnąć. Poszukać. Nie możesz używać kompozytowych łuków od żywiołów? A ile Pan masz dmg od żywiołu? A ile ma zwiadowca duch/ele? Porównałeś?

Z łuku bije się 2x dłużej, ale ZA DARMO. To nie jest wyraźna różnica?

:adronadil
Zauwazyłeś, że wszyscy ignorują cię od 5 stron, nieprzerwanie? A to dlatego, że wkurzasz i krzyczysz jak małe dziecko, non stop to samo, a odpowiedziano ci już wielokrotnie. Ja tylko przypomnę. Nie jesteś RYCERZEM DUAL WIELD, jesteś RYCERZEM UŻYWAJĄCYM BRONI JEDNORĘCZNYCH, który ma możliwość atakowania z dwóch jednoręcznych broni naraz. I ta możliwość jest dodatkiem. A są ważniejsze rzeczy niż zajmowanie się dodatkami.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin