Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Nagrody oraz nowości (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12010)

pregusia 01-07-14 01:36

Cytat:

Napisał cewix (Post 105696)
Czyli zwiad będzie tak dobry jak przed upem dopiero po zdobyciu kuszy która będzie miała taki sam speed attack jak kusza wcześniej.

Nawet lepszy

Cytat:

Napisał cewix (Post 105696)
I jaki sens ma łuk? Sam autoattack? Troche głupie

Luki bija co okolo 1.1sec, dmg strzal poszedl w gore wiec atak w jednostce czasu z luku tez. Poza tym, rozne luki maja dodatkowe bonusy (kusze w sumie tez) takze nie sa juz takimi slabymi brońmi jak wczesniej.

ReeZo 01-07-14 01:40

Cytat:

Napisał kasko43 (Post 105692)
Panowie fajnie ze drugie miejsce ale poszedłem po nagrodę, maćko powiedział, że doda dodatkowe wnęki do przedmiotu w lewej ręce, ale na miłość boską nic nie dodał bo pewnie 3 wnęki to jest masymalny poziom zaś nikt o tym nie informuje także nagroda poszła na marne, a wystarczyło aby w dialogu dodawał coś ala: "pamiętaj jednak, że ekwipunek może posiadać jedynie 3."




EDIT bo dostałem drugą szansę: PAMIETAJCIE ON UZUPELNIA DO 3 WNĘK.

Pytanko. Jak nie mam żadnej to da 3 ? czy dodaje 1 wneke ?

Adrondil 01-07-14 01:41

No a co admini powiecie na temat duala? Dlaczego olewacie moje wypowiedzi?

cewix 01-07-14 01:41

@Pregusa to by miało sens jakby wprowadzono lepsze strzały, bo aktualnie najlepsze mają 37 ataku, czyli szybko się zablokują :/ Pozatym w łuku nie jest napisane, że nie można nim używać wzmocnionych bełtów

Altrel 01-07-14 01:42

Dopełnia do trzech wnęk. Czy mieliśmy 0 czy 2 to otrzymany przedmiot będzie posiadał 3 wnęki.

ReeZo 01-07-14 01:43

Cytat:

Napisał Altrel (Post 105703)
Dopełnia do trzech wnęk. Czy mieliśmy 0 czy 2 to otrzymany przedmiot będzie posiadał 3 wnęki.

Akurat w evencie, w ktorym sie nie staralem.... takie nagrody :(

Graty 1 i 2 miejscu...

pregusia 01-07-14 01:45

Cytat:

Napisał cewix (Post 105702)
@Pregusa to by miało sens jakby wprowadzono lepsze strzały, bo aktualnie najlepsze mają 37 ataku, czyli szybko się zablokują :/ Pozatym w łuku nie jest napisane, że nie można nim używać wzmocnionych bełtów

Ale ten dmg z tego 37 ataku bedzie zadawany 2.5x czesciej niz z kuszy (okolo).
Nie patrz na dmg jaki z 1 strzalu zadajesz ale bierz tez pod uwage jak czesto strzelasz.

cewix 01-07-14 01:50

@Up tak ale bierz pod uwage, że z kuszy można strzelać z hape odes kpiro dorównując w ten sposób szybkości ataku łuku, ale bijąc znacznie więcej ;)
I naprawcie łuk, tzn dodajcie opis z jakich strzał można strzelać, ciekawe co ile strzela ta najlepsza kusza.
W ogóle wbicie akutalnie 165 zręki jest niemożliwe, ja mam 157 i jak sobie o tym myśle, to ja pierdole, a wbicie tych 8 skilli pnami to ~300

Adrondil 01-07-14 01:52

Właśnie wbicie zręki nie możliwe a dual woj górno wort, a admini mnie olewają dalej spoko.

ReeZo 01-07-14 02:06

jutro to cofka będzie :P taki żarcik :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin