Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Nagrody oraz nowości (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12010)

Bubsko 01-07-14 01:06

Cytat:

Napisał Adrondil (Post 105673)
W dupie z tą łątką, czekałem miesiąc czasu na wprowadzenie poprawek u duala a tu kur.. zwiada poprawiacie gratz...

ZWIADA POPRAWILI????

Jak bije z kuszy to nie wiem czy mam laga i mi internet padl czy co jest grane.
Przeciez teraz to juz w ogole jest takie gowno ze szkoda gadac.

cewix 01-07-14 01:07

Poprawili zwiada? stary jestem o wiele słabszy :D

krrystian 01-07-14 01:13

Swoja droga nagradzanie za taki event jest trochę słabe...

Nagradza sie osoby które było stać wydać 500t na dzieła by zgarnąć PNY

Spoko ich zysk ale jeśli sie je wyróżnia to nie za to ze miały najwięcej kasy...
Itemy eventowe powinny być niehandlowalne wtedy nagrody mialy by sens - bo były by dla tych kto poświecił najwięcej czasu na misje a nie kto miał najwięcej w banku.

Adrondil 01-07-14 01:18

No bez kitu jeszcze nie daje upustu moim emocjom po tym pseudo upie, w dupie z tym, duala można usunąć, po cholere on skoro nie da się grać, bo auto attak ma dobry ale co z tego, jak zero czarów, mogliście przynajmniej rago tote poprawić a wy olaliście go bo gram nim ja i jeszcze 1 osoba, żal tyle powiem o tej śmiesznej łatce.

ReeZo 01-07-14 01:25

Ktoś się wypowiedział o evencie pierwszy, ufff teraz ja moge :)
Jak sie "zbieralo" sztabki to nagrody byly gorsze i bez expa i pn, a w tym evencie nagle nie dosc ze byly juz pny za dziela, do tego exp to jeszcze nagrody sa lepsze :) przynajmniej za 1 miejsce :) bo nie wiem co za drugie :)

P.S. Osobiscie dziekuje za status :)

Cytat:

Napisał Czorny3303 (Post 105688)
Co do eventu to sami sobie odpowiedzcie dlaczego nagroda jest jaka jest państwo :) A przynajmniej za pierwsze miejsce ;D

Maybe, maybe :)

kasko43 01-07-14 01:27

Panowie fajnie ze drugie miejsce ale poszedłem po nagrodę, maćko powiedział, że doda dodatkowe wnęki do przedmiotu w lewej ręce, ale na miłość boską nic nie dodał bo pewnie 3 wnęki to jest masymalny poziom zaś nikt o tym nie informuje także nagroda poszła na marne, a wystarczyło aby w dialogu dodawał coś ala: "pamiętaj jednak, że ekwipunek może posiadać jedynie 3."




EDIT bo dostałem drugą szansę: PAMIETAJCIE ON UZUPELNIA DO 3 WNĘK.

Arkon 01-07-14 01:28

proszę o przywrócenie leczenia dla nekromanty, wytlumaczenia dlaczego tylko duchowny dostal -35% poboru many za hape odes kpiro, i skad brać kusze/łuki ;D czy kusze ulepszone przed updatem na celnosc maja teraz atak?

Altrel 01-07-14 01:32

Leczenie nekromantom nie zostanie przywrócone.
Duchowny otrzymał zmniejszenie poboru many ponieważ bije relatywnie mniej od nekromanty.
Nowe kusze/łuki są do zdobycia z potworów.
Nadal będą miały bonus do celności.

Adrondil 01-07-14 01:33

Cytat:

Napisał arkon (Post 105693)
proszę o przywrócenie leczenia dla nekromanty

Odpowiem ci w taki sosób jak ty napisałeś na temat duala. ''przecież masz poty''.

cewix 01-07-14 01:34

Czyli zwiad będzie tak dobry jak przed upem dopiero po zdobyciu kuszy która będzie miała taki sam speed attack jak kusza wcześniej.
I jaki sens ma łuk? Sam autoattack? Troche głupie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin