Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Kilka poprawek oraz wydarzenie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11395)

mody189 05-06-14 09:30

Przekonałeś mnie, zmieniam nazwę postaci głównej panie Altrel! Oby to miało sens :*

cewix 05-06-14 09:32

Osobiście jestem przeciw, ale też jest to nie zgodne z wizją administracji, bo skoro lvl ma mieć drugorzędne znaczenie to znaczy, że jak ktoś chce to niby czemu nie może zostać najlepszym alchemikiem na świecie w ogóle nie expiąc?
Administracja dąży do tego, by nawet 15lvl mógł być tak potężny jak 100, a w ten sposób blokują tą możliwość

Pamiętam, że jacyś amatorzy chcieli stworzyć grę której nazwy nie pamiętam(ciekawe, czy jeszcze nie przerwali projektu) W ich świecie każdy mógł zostać kim by tylko zechciał, mógłbyc nawet handlowcem, czy królem kraju, który zbudowałeś własnymi rękoma, ciekawy pomysł, ale jak na grupę amatorów raczej nie możliwy :D

RubSon 05-06-14 10:22

Nonono... aktualizacja jak najbardziej na plus! :-) Tylko jestem ciekaw jak jest w praktyce... a to dopiero sprawdzę jutro. :-) Naprawdę miło jest widzieć, że Administracja tak bardzo się stara o dobro graczy oraz wysluchuje propozycji, bledow itd. :-)

A co do alchemi to jestem przeciwny zniesieniu ograniczenia... kazdy bedzie mial tego 20lvl noob chara i full alchemie... Alchemia teraz jest zrobiona tak aby byla czyms wiecej, daje bonus oraz wiele innych mozliwosci. Dlatego moim zdaniem jest to glupi pomysl z znoszeniem ograniczen w tym przypadku. :-)

Pozdrawiam,
RubSon

Kr92 05-06-14 11:05

Cytat:

Napisał cewix (Post 101305)
Pamiętam, że jacyś amatorzy chcieli stworzyć grę której nazwy nie pamiętam(ciekawe, czy jeszcze nie przerwali projektu) W ich świecie każdy mógł zostać kim by tylko zechciał, mógłbyc nawet handlowcem, czy królem kraju, który zbudowałeś własnymi rękoma, ciekawy pomysł, ale jak na grupę amatorów raczej nie możliwy :D

Enidust, dalej robią :P

Cytat:

A co do alchemi to jestem przeciwny zniesieniu ograniczenia... kazdy bedzie mial tego 20lvl noob chara i full alchemie... Alchemia teraz jest zrobiona tak aby byla czyms wiecej, daje bonus oraz wiele innych mozliwosci. Dlatego moim zdaniem jest to glupi pomysl z znoszeniem ograniczen w tym przypadku. :-)
Zablokowanie alchemi utrudnia tyko robienie dobrych mikstur, nic więcej. Mając alchemika a grając inną subprofesją nie mam możliwości zrobienia sobie np dobrych manasków

rasta1717 05-06-14 11:07

Gram od niedawna ... ale wg. mnie zręczność leci zdecydowanie za wolno w porównaniu do tego jak leciała przed aktualizacja, dodanie potrzeby zadawania Blood hitów podczas jej trenowania to dobry pomysł ale tak drastyczne zwolnienie jej przyrostu to lekka przesada, wiem że można trenować ja inaczej np. łowiąc ryby ale raczej nikt nie ma zamiaru przez kilka godz. non-stop klikać myszką skoro wcześniej mógł zająć się czymś innym

Kr92 05-06-14 11:09

Skilując gdzieś nad wodą używając duala, a w międzyczasie łowienie ryb i sprawnie rośnie + można zarobić ze sprzedaży ryb (sam chętnie kupię)

rasta1717 05-06-14 11:49

Z dualami wgl. nie leci i nie wyobrażam sobie trenowanie tej umiejętności zwiadowca na niskim lv jest totalna porażką wcześniej w 5 min w taki sposób byłem w stanie wbić ze 3 skille a nie tak jak teraz marne 2% chociaż nie mam tak jak niektórzy grubo ponad 100 .... A przecież zręczność to podstawowa umiejętność zwiadowcy dzięki niej nasz postać może używać nowych rodzajów amunicji i nie wiem co ma łowienie wspólnego z krytykiem

Bubsko 05-06-14 12:15

Usuncie pallka duchownego prosze was,tapen tawis znowu bezużyteczny jak przed latka :).Ani damagu ani leczenia :P.

Mcree 05-06-14 12:54

Zmiany na prawdę bardzo bardzo dobre, ale:
1)Za misję duchownych 20,7k expa (realy?)
2)Za zabicie 40 Żywiołaków Ognia 29k expa (realy?)
3)Mi to akurat nie przeszkadza bo problem mnie nie dotyczy- gdy ktoś resetuje PN'y niech ma świadomość, że nie założy setu który miał przed chwilą na sobie (chyba że ma trolowy albo Chaosu) z tego co wiem brak jest takiej informacji, no i czerw go po 40 bije jak ma skile po 1 xD
4)Blood hit w zręczności raz na 30 sek można było wprowadzić, a nie że każdy bloodhit -.-
5)Event ok, nadal można skupować itemy do eventu co ucieszy tomakeo :D
6)Liczę na to, że w przyszłości powstanie jeszcze więcej misji dziennych, po 3 w każdej gildii- wtedy obecny system naliczania punktów doświadczenia będzie mieć sens

Mimo kilku niedociągnięć jestem zadowolony. Pozdrawiam

Voltix 05-06-14 13:02

Cytat:

Napisał Bubsko (Post 101330)
Usuncie pallka duchownego prosze was,tapen tawis znowu bezużyteczny jak przed latka :).Ani damagu ani leczenia :P.

hahahah - teraz tapen tawis daje mi tyle co hape tawis. teraz to w ogole jestesmy bezuzyteczni. brawo dla "madrej" administracji.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin