Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Przedmioty legendarne (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4619)

Prenton 10-11-12 20:34

Przedmioty legendarne
 
Szedłem sobie ostatnio ulicami Neolithu, a tu nagłe przemknął obok mnie Pan Teverix. Miał on wtedy 199 lvl. Zastanowiłem się co może mieć na sobie. Set bitewny jest na najwyższy lvl dla woja i łucznika, czyli na 90. I tak zacząłem myśleć, że przecież to jest różnica aż 109 lvl-i. Wpadłem na taki pomysł. Można by wprowadzić przedmioty legendarne. Chodzi o (przepraszam za wyrażanie) zajebiste itemy. Miałyby one wypadać z niemożliwie potężnych bossów. Na każdym serwerze byłby tylko 1 taki przedmiot, to zn tylko 1 legendarna zbroja, 1 legendarny miecz itd. Miałyby one własne bonusy tak żeby nie tracić bonusu od setu. Bossy na te itemy pojawiały by się tylko raz na 6 miesięcy (myślę, że rok to za długo) aż do czasu gdy ktoś go zabije. Oczywiście trzeba będzie zebrać armię graczy, żeby pokonać bossa. Będą z niego dropiły super itemy, no i oczywiście legendarny przedmiot. Mogłoby być kilku takich bossów, z każdego by dropił 1 legendarny item. Z jednego buty, z drugiego zbroja itd. Gdyby ktoś jakimś wielkim cudem zebrał cały legendarny set dostawałby ogromny bonus, np. +200% hp i 100% many, 15 mlvl-i oraz 20 wszystkich umiejętności (oczywiście bonus podlega zmianie, to tylko przykład), chociaż zebranie wszystkich legendarnych itemów w rękach jednego gracza byłoby prawie niemożliwe.

Myxir 10-11-12 20:45

Good idea! Ale i tak nie wejdzie ; (

sidexxx 10-11-12 21:07

bardzo mi się podoba, choć oprócz tych legendarnych przedmiotów przydały by się też sety 100+

beta2468 10-11-12 21:21

No fajnie, tylko na razie nie ma takich bossów by dawać takie itemy. Podejrzewam, że długo jeszcze nie będzie. Na serwerze juz miliard 150+ lvli, serwer stoi ponad rok, a my doczekaliśmy się tylko bękarta wojny :(

Prenton 10-11-12 22:11

Bo o to chodzi, by takie bossy zrobić. Może po prostu lud nie pisał nic o setach na 100+.

Tron 10-11-12 22:21

Mi się marzy system 'loota' z Borderlands 2 :(

Prenton 10-11-12 22:23

To chyba nie ten klimat.

Tron 10-11-12 22:29

Nie chodzi o przedmioty, tylko o ich właściwości. Czyli jedna broń jest silniejsza na orki, druga ma negatywne właściwości przeciwko elfom. Drugą bronią szybciej się wymachuje, a trzecią wolniej, a jeszcze inna ma większą szansę na powiedzmy - ogłuszenie przeciwnika.

Zamiast kilku legendarnych broni, to każda by mogłabyś legendarna i tak jak w Borderlands różniłoby się to kolorem tejże broni. No i oczywiście statystykami.

A każda część ekwipunku dostawałaby losowo właściwości podczas zabicia potworka.

Prenton 10-11-12 22:47

W sumie nawet niezły pomysł, ale odbiega trochę od rzeczywistości. Nie wydaje mi się by administracja zmieniała właściwości broni dodając takie parametry jak szybkość uderzenia, czy specjalność w zabijaniu. Byłoby to całkiem ciekawe, ale jakoś nie widzę tego w Altaronie.

Tron 10-11-12 22:57

A ja tak. Jeśli przykładowo broń X jest mniejsza od broni Y to logicznym jest że bronią X będziemy machać szybciej, ale za to atak broni Y byłby większy. Różnica w szybkości machania bronią byłaby losowa, czyli można by "wylotować" z tego samego potworka ten sam typ broni, ale jedna mogłaby mieć bonus +5% do szybkości, a druga 10%. Majać szczęście można by zdobyć broń z bonusem 15% - i tu wchodzi twoja "legendarność". Tak samo np. z ogłuszaniem. Zależy o jakiej rzeczywistości mówimy w grze o smokach i demonach.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin