Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Utrudnienie ręcznego skillowania (zwiększenie żależności skill od lvl [PN]) (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19366)

Mervakis 06-12-16 21:51

Utrudnienie ręcznego skillowania (zwiększenie żależności skill od lvl [PN])
 
Cytat:

Napisał Natchnienie (Post 152043)
Jestem za tym, by zmniejszyć exp bądź dmg.

Można to zrobić jako 2 w 1 w prosty sposób, manipulując współczynnikami magii/1h/2h/dystansu/shieldingu. Co mam na myśli - jeżeli ktoś ma 130 skill na test serwerze to po zmianie miałby, np. 100 skill. W praktyce oznaczałoby to tyle, że po zmianie tyle samo uderzeń co wcześniej potrzebnych było na 130 skill, wbije 100 skill. Zmniejszając możliwości ręcznego wbijania skilli przerzucamy ciężar przyrostów dmgu/leczenia na PNy (defacto na wbijanie poziomów/misje, które powodują przyrost PN) co w praktyce oznaczać będzie, że zwiększy się zależność leczenia/dmgu od lvla.

Nie dokłada to też zbytnio testów bo nie wpływa to na żadne wzory, po prostu trzeba będzie wcześniej wydawać PNy.

Katamaran 06-12-16 23:29

Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest, teraz prawie niemozliwe jest wbicie maxymalnego skila a co dopiero wtedy..

Alstar 07-12-16 05:11

Tak trudno jest wprowadzić system w którym, pn dawały by skille na tej samej zasadzie co bonusy do ekwipunku? W tym wypadku, można by było dać limit umiejętności jaką możemy osiągnąć samym wbijaniem np 80, gdzie pn nie miałyby wpływu na jej przyrost podczas ćwiczenia, a tym samym dając możliwość samym punktom się wykazać i zmniejszyć czas jaki musisz poświęcić zanim będziesz mógł odejść w końcu od młodego smoka...

Mervakis 07-12-16 05:44

Cytat:

Napisał Alstar (Post 152081)
Tak trudno jest wprowadzić system w którym, pn dawały by skille na tej samej zasadzie co bonusy do ekwipunku? W tym wypadku, można by było dać limit umiejętności jaką możemy osiągnąć samym wbijaniem np 80, gdzie pn nie miałyby wpływu na jej przyrost podczas ćwiczenia, a tym samym dając możliwość samym punktom się wykazać i zmniejszyć czas jaki musisz poświęcić zanim będziesz mógł odejść w końcu od młodego smoka...

Nie będziemy pisać od nowa całej części silnika odpowiedzialnej za przyrosty umiejętności.

Zurvy19 07-12-16 07:48

Dobry pomysl z tym obnizeniem skilli z 130 na 100 jesli to spowoduje,ze dmg/leczenie bedzie zalezne od lvla :)

P.S Wprowadz to marek na test serv i zobaczymy jak to sie prezentuje

Catthon 07-12-16 09:01

Jestem za, chociaż uważam, że dawanie PNów za robienie misji dziennych jest najgorszą zmorą Altaronu zaraz po Morgianie. Nagroda dla ludzi, którzy lubią rutynowe czynności i mają za dużo czasu. Okrrropność.

Rayo 07-12-16 09:08

Cytat:

Napisał Katamaran (Post 152068)
Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest, teraz prawie niemozliwe jest wbicie maxymalnego skila a co dopiero wtedy..

Wbicie skilla na maksa wcale nie jest takie trudne, ja mam wbite 2 skille na maksa, w trzecim brakuje mi już malutko, ale dałam się już na spkokój.

Jestem za tym, żeby w ogóle wyeliminować ręczne skillowanie, a wzrost skilli uzależnić tylko od PN. W tej chwili, po skillowniu ręcznym, kiedy zdecydujemy się na rozdanie PN, następuje zbyt duży przeskok w naszych możliwościach.

toxic2002 07-12-16 10:25

Cytat:

Napisał Rayo (Post 152090)
Wbicie skilla na maksa wcale nie jest takie trudne, ja mam wbite 2 skille na maksa, w trzecim brakuje mi już malutko, ale dałam się już na spkokój.

No masz, ale na non pvp. zapraszam na pvp po starcie wszystkich z non pvp co mają takie duże poziomy, zacznijcie się bić z jedną czy dwoma gildiami, i jak wymaksujecie sobie te skille, eq, i lvl tak jak na non pvp to wam pogratuluje.

Naprawdę nie rozumiem czemu gracze z non pvp nie potrafią zrozumieć że na pvp gra się innaczej.

I teraz mówię bez żadnej spiny czy ironi, Zapraszam wszystkich z non pvp zróbcie sobie gildie i grajcie z nami, będzie więcej osób będzie fajniej a wy poznacie co to znaczy grać na serverze pvp.

makozul 07-12-16 10:58

+1 zapraszamy :uśmiech2:

Graata 07-12-16 11:03

Na PVP jest kilka razy trudniej. Wyobraźcie sobie, że nie możecie grać przez 2 miesiące bo wasz team dostał po dupie. Nie możecie w spokoju skillować, ani expic. Co każdą akcję tracicie kilka lvli, wypłukujecie sie z hajsu i nie macie za co isc odrabiać. Musicie zbierać na grubo piórka i miodki jednoczesnie nie odstając zbytnio z lvl bo jeśli tak bedzie to będziecie zabijani przez noob chary wrogów, a na akcji spływać na strzała.


Co do skillowania ręcznego to musi być, to jest jedna z form zachowania klimatu. Im więcej skilujesz tym lepsze później efekty osiągasz, ale jeśli chodzi o samo skillowanie to jest najcięższą rzeczą w tej grze. Nie utrudniał bym tego. Możliwość zostania na exicie w grze i skilowania również bym zostawił.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin