Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [pvp i non-pvp] Odnośnie powiadomień o bosach (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15764)

andus88 28-05-15 05:33

Odnośnie powiadomień o bosach
 
Mam takie pytanko, dlaczego nie ma powiadomień przy wejściu jak się w chodzi na resp bosów do qestu dla elementalistów tj.
-Przejrzysty Pomiot
-Glebowy Golem
-Wściekłe Wyładowanie
-Ognisty Ojciec
Ponadto dlaczego powiadomienia o innych bosach zostały cofnięte. Kiedyś wchodząc np na rekiny komunikat pojawiał się zaraz po zejściu do studni teraz tak nie ma.

inbass 28-05-15 09:46

Komunikat o żarłaczu jest dalej tylko, że trzeba zrobić jakieś 15 sqm w prawo i pojawia się. Ponadto przy bossie rekinołaków, przed wejściem do studni znajduje się starsza pani, która informuje, że coś się pojawiło.

Ale co do żarłacza to mój kolega expił sobie na rekinołakach i po 1h zrespił się żarłacz (on o tym nie wiedział bo nie pojawił mu się komunikat) i go pacnął jak muchę ;/

andus88 28-05-15 09:51

No właśnie i o to mi chodzi. Jeżeli expisz gdzieś to też powinien się pojawiać Ci komunikat bo to jest lekko bezsens. Na tych bosach żywiołów w ogóle nie pojawia się komunikat że jest.

Yooshi 28-05-15 11:30

Panowie, bez opowiadania ;_;

Catthon 28-05-15 11:47

Bossy gildii elementalistów były wcześniej. Są 'bossami' tylko z nazwy - poradzi sobie z nimi 20 poziom i są niewiele silniejsze od ich podopiecznych.

andus88 28-05-15 13:15

Cytat:

Napisał Catthon (Post 129553)
Bossy gildii elementalistów były wcześniej. Są 'bossami' tylko z nazwy - poradzi sobie z nimi 20 poziom i są niewiele silniejsze od ich podopiecznych.

Drogi kolego mówisz że są niewiele silniejsze i na 20 lvl mozna je pokonać to życze Ci powodzenia bo mnie niedawno takowy pozbawił życia nawet nie podchodząc do mnie na 55 lvl.

Catthon 28-05-15 14:08

Przejrzysty pomiot jest na wieży razem z 4-5 żywiołakami energii. Każdy z nich mógłby osobno pozbawić Cię życia. Poza tym pozbawił Cię życia dwa razy - jak widać mimo, że dowiedziałeś, że boss się zrespił, to niewiele Ci to pomogło.

szymongal 28-05-15 14:33

Cytat:

Napisał Catthon (Post 129563)
Przejrzysty pomiot jest na wieży razem z 4-5 żywiołakami energii. Każdy z nich mógłby osobno pozbawić Cię życia. Poza tym pozbawił Cię życia dwa razy - jak widać mimo, że dowiedziałeś, że boss się zrespił, to niewiele Ci to pomogło.

Miałeś chyba na myśli wściekłe wyładowanie. Przejrzysty pomiot na którym kolega padł nie jest taki łatwy na 55 lvl, aczkolwiek da się.

Catthon 28-05-15 15:16

Aj, rzeczywiście, motają mi się.
Nie sądziłem, że ktokolwiek łazi tam w innym celu niż by zabić Przejrzystego.
Moim zdaniem takie powiadomienia w wypadku tych potworów są zbędne.

szymongal 28-05-15 15:25

@up.
Masz rację, perspektywa expienia na żywiołakach wody jest dosyć abstrakcyjna :P

A co do tematu, 'normalne bossy' mają komunikaty w kuli/na respie, a żywiołaki mają swoje kamienie w gildii elementalistów. Nie są 'aż tak' mocne, żeby ostrzegać Cie przed nimi na każdym kroku, nawet jak zrespi Ci się na twarzy :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin