Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Klany (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=37)
-   -   [rekrutacja] NeveR EndinG (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3299)

Attax 10-03-12 16:28

NeveR EndinG
 
W tym temacie będę wklejał jakieś ciekawe zdjęcia z łupów klanu NeveR EndinG


Awanse
Ukryty tekst:

prze91 09-01-14 19:01

Witajcie Drodzy ludkowie pragne was poinformować że klan Never Ending
wznawia rekrutacje podania prosze zgłaszać w tym temacie minimalny lvl do zgłoszenia to 80:uśmiech:

19960314 13-01-14 21:03

Jednocześnie chciałbym poinformować iż nie jestem już liderem tego klanu i nie mam z nim nic wspólnego. Całkowitą kontrolę nad NE sprawuje Crazy Papiqu, więc wszelkie prośby, zażalenia i tym podobne proszę o kierowanie do niego.

Jeszcze raz podkreślę iż nie jestem liderem tego klanu i nie biorę odpowiedzialności za osoby które się tam znajdują, za ich zachowanie, czy też ewentualne zabójstwa.

Pozdrawiam całe NeveR EndinG z którym świetnie się bawiłem przeszło pół roku temu.
To już nie jest to samo

Artur II. 14-01-14 07:55

@up
racja racja NE to juz nie to samo :(

jasiek50 14-01-14 15:11

Cytat:

Napisał 19960314 (Post 84412)
Jednocześnie chciałbym poinformować iż nie jestem już liderem tego klanu i nie mam z nim nic wspólnego. Całkowitą kontrolę nad NE sprawuje Crazy Papiqu, więc wszelkie prośby, zażalenia i tym podobne proszę o kierowanie do niego.

Jeszcze raz podkreślę iż nie jestem liderem tego klanu i nie biorę odpowiedzialności za osoby które się tam znajdują, za ich zachowanie, czy też ewentualne zabójstwa.

Pozdrawiam całe NeveR EndinG z którym świetnie się bawiłem przeszło pół roku temu.
To już nie jest to samo

to dlaczego się zgodziłeś? Możesz zaprotestować przeciwko temu. Jest wielu graczy których to uszanuje. Według mnie to zwykła kradzież, której dopuścił się creazy papiku aka morgian (znany jest z tego). Irytuje mnie to że wykorzystuje pracę jaką włożono w budowanie prestiżu never ending.

prze91 14-01-14 15:43

Felczyk Czy ty nie widzisz co trantis pisze???
on mi przekazał władze o co ci chodzi ziomek ...

jasiek50 14-01-14 15:50

Cytat:

Napisał prze91 (Post 84456)
Felczyk Czy ty nie widzisz co trantis pisze???
on mi przekazał władze o co ci chodzi ziomek ...

tranitis tłumaczy że nie jest odpowiedzialny za ten klan, nigdzie nie piszę ze oddaje ci władze.

Catthon 14-01-14 15:52

Morgian liderem klanu. Na dodatek neutralnego.
Paradoks.

prze91 14-01-14 15:54

Wczoraj temat był czyszczony czy musze dziennie prosić admnistracje o kasowanie postów które nie powinny sie tu znajdować ? ludzie darujcie sobie :uśmiech:

19960314 14-01-14 15:55

Nie do końca tak to wyglądało. Gdy przestałem grać nasza gildia się rozpadła po czym została na nowo utworzona przez papiqu. Równie dobrze każdy gracz mógł sobie stworzyć gildię i ogłosić się jej liderem, więc ja tutaj nie miałem nic do gadania i to, że znów pogrywam nie ma nic wspólnego z 'odrodzeniem' gildii " Osobiście traktuję to NE jako zupełnie inną gildię niż ta której byłem członkiem gdy jeszcze grałem regularnie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin