Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Minut piętnaście i kick (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3767)

Uwolniona Mysl 29-06-12 13:29

Minut piętnaście i kick
 
Hej hej helloł
Dało by się to jakoś zmienić,że pisząc z kimś cały czas odejdę od kompa na chwilę osoba x się naprodukuje napisze mi wiele rzeczy a mnie przez chwilową nieobecność przy komputerze wybija z gry mimo tego,że kilka minut wcześniej normalnie pisałem,i ta osoba musi kopiować mi te wszystkie rzeczy.Wiele razy tak miałem,jeśli coś do kogoś piszę to chyba logiczne,że siedzę przy kompie.
A jeśli ktoś boci to i tak spamuje jakieś czary więc go nie wyloguje
Co o tym sądzicie?

cinkiwonsz 29-06-12 14:08

Czyli chodzi o to, żeby nie wywalało z gry po tych magicznych piętnastu minutach jeżeli coś piszesz, tak? W sumie mi też to czasami trochę przeszkadza. Zapomnę się poruszyć, odejdę na chwilę od komputera, przegapię komunikat i bach, nie ma mnie i gubię wątek, czy nie pamiętam nicku postaci, której coś przed chwilą tłumaczyłem. Co innego jakby rozmowa była akcją zapobiegającą wylogowaniu postaci, ale wtedy tak zwane boty spamerskie także nie byłyby wywalane z gry.
Chociaż z drugiej strony może to i lepiej? Prawie nigdy się ich nie widzi, ponadto przez większość czasu jest jakiś strażnik, czy doradca, tak więc dałoby się wyłapać te, które by się pojawiały. A jakoś żadna inna funkcja tego mechanizmu nie przychodzi mi do głowy.
Tak więc jestem za.

Uwolniona Mysl 29-06-12 14:41

Cytat:

Napisał cinkiwonsz (Post 36580)
Czyli chodzi o to, żeby nie wywalało z gry po tych magicznych piętnastu minutach jeżeli coś piszesz, tak?

Dokładnie tak

Cytat:

Napisał cinkiwonsz (Post 36580)
boty spamerskie także nie byłyby wywalane z gry.

Odkąd gram tak owych nie spotkałem,ale myślę że Pan Marek jest świetnym strażnikiem i wszystkie tak owe wyłapał.On jest niczym oko saurona,widzi wszystko :confused:

siwyus 29-06-12 14:45

Również jestem za. Mnie też czasami to denerwuje, a "spambottów" jeszcze nie widziałem.

cinkiwonsz 29-06-12 14:59

Pomijamy już nawet fakt, że taki botter już zadbałby o to, żeby raz na parę minut wykonać jeszcze jakąś akcję, także nawet tutaj nic ten mechanizm nie daje.
Teraz może trochę wyprostuję to, co napisałem. Nie mówię, że nie powinno wywalać nas z braku aktywności. Chodzi mi raczej o to, że rozmowa powinna być traktowana jako aktywność.

irwin546 30-06-12 00:14

z drugiej strony, jeśli zostawisz postać i udasz się gdziekolwiek, to w czasie tych 15 minut masz całkiem sporą szansę na to, że ktoś nieprzychylny się nią zainteresuje.
Dać opcję nie wykonywania log outa po 15 minutach, domyślnie powinna być włączona

Tron 30-06-12 16:08

Tak, ale jeśli to miałoby działać tylko w strefach objętych ochroną. No ale z drugiej strony, to aż tak ciężko jest się ruszyć raz na piętnaście minut?

Uwolniona Mysl 30-06-12 16:19

Cytat:

Napisał Tron (Post 36617)
Tak, ale jeśli to miałoby działać tylko w strefach objętych ochroną.

Tak dokładnie o to mi chodzi.


Cytat:

Napisał Tron (Post 36617)
No ale z drugiej strony, to aż tak ciężko jest się ruszyć raz na piętnaście minut?

Czasem muszę odejść na chwilę od kompa i wyloguje mnie i umkną mi pewne ważne informacje,a wychodząc na chwilkę nie spodziewam się że ta chwilka będzie dłuższa niż myślałem,i co?

Tron 30-06-12 16:25

Cytat:

Napisał Uwolniona Mysl (Post 36618)
Czasem muszę odejść na chwilę od kompa i wyloguje mnie i umkną mi pewne ważne informacje,a wychodząc na chwilkę nie spodziewam się że ta chwilka będzie dłuższa niż myślałem,i co?

Altaron to kiepskie miejsce do przekazywania ważnych wiadomości. Chciałem oglądnąć mecz na żywo w telewizji, ale musiałem wyjść na chwilę, mecz się skończył i ważny gol mnie ominął. Jakoś musiałem z tym żyć.

danio4don 02-07-12 02:57

ale jest tez druga opcja trudno jest wymienić się gg i pisać n gg :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin