Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Serwer Testowy (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=58)
-   -   Czy chcesz wielkiej aktualizacji? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10591)

Pizmak 10-05-14 08:23

Czy chcesz wielkiej aktualizacji?
 
Z czystej ciekawości chciałbym zrobić małą ankietę dla wszystkich osób, które przetestowały trochę zmiany jakie chce nam zafundować administracja.
Oczywiście jest dużo fajnych pomysłów, ale w zamian niektóre sprawiają, że gra przestaje być przyjemna.

Ja osobiście jestem za wprowadzeniem tych lepszych zmian jak np 100% obrażeń od żywiołów, bonusy dla podprofesji (aczkolwiek trochę zmniejszyć różnice) itp. Ale za to stanowczo jestem przeciw modyfikacji skilli, wprowadzaniu ograniczeń od poziomu. Tego bym nie zmieniał, aktualnie na globalu jest dobrze więc po co to psuć?

Więc teraz w ankiecie (jeśli uda mi się ją zaraz stworzyć) macie do wyboru 3 opcje:

1. Jestem za wprowadzeniem wszystkich zmian
2. Jestem przeciw wszystkim zmianom
3. Jestem za wprowadzeniem niektórych zmian bez ingerowania w system umiejętności

Edit. W komentarzach możecie wymienić co chcielibyście aby zostało wprowadzone, a co wam się nie podoba :)

Mcree 10-05-14 09:17

Taka nieprofesjonalna sonda Ci nic nie da. Aktualnie jest propaganda na hejtowanie wszystkiego więc wynik będzie oczywisty i administracja nawet na nią nie spojrzy. Co innego gdybyś zrobił 4 opcje np. "Jestem za wprowadzeniem części zmian, chciałbym tylko aby nie zmieniano tego że..." i tu w komentarzu gracz by wypisywał w punktach, nie hejtował tylko normalnie np.
1)puginały trzeba trzymać w ręce
2)rago żywiołowe
3)...

Tak by było przejrzyście, byłby wgląd co jest na tak a co na nie i w jakim stopniu.
Oczywiście ankieta nie uwzględniałaby graczy z 1 postem oraz tych zarejestrowanych w Maju br.

Pizmak 10-05-14 09:29

Nie dbam o to co zrobi z tym administracja, to ich sprawa. Ja jestem ciekawy opinii graczy więc zapraszam do dyskusji :)

Dosłownie minutę przed przeczytaniem twojego posta wpadłem na podobny pomysł aby zachęcić do wypisywania w komentarzu co się podoba a co nie. Więc zapraszam do komentowania :)

19960314 10-05-14 10:17

Uwaga! Przepis na update idealny!

1. Wprowadzenia nowego systemu pvp
2. Powiększenie mapy, dodanie nowych terenów
3. Nie ingerowania w żadne umiejętności (siła, ograniczenia itp)

Koniec, wszyscy zadowoleni.

cewix 10-05-14 10:44

Ja jestem za wprowadzeniem wszystkich zmian, wystarczy tylko to zbalansować.
W sumie jedyną zmianą jakiej bym nie chciał to ograniczenia w skillach, bo kto to wymyślił w ogóle, że 90lvl będzie tak mocny jak 150? Nie będzie wcale, bo może będą się leczyc tak samo, ale ten 150 będzie miał więcej rozwiniętych skilli, jak siła/zręczność, czy dist...

sawyerknw 10-05-14 11:59

1 znieść ograniczenie w skill (lub z minimalnym ograniczeniem, zwłaszcza alchemii)

2 przywrócić puginał pobierany z plecaka,

o reszcie nawet nie pisze po szkoda tuszu

Kennis 10-05-14 12:46

jestem za tym co napisal trannitis
+ zwiekszyl bym troche predkosc poruszania sie rycerza

Ezreal 10-05-14 13:46

Pewnie dlatego ze rycerz duchowny jest najlepsza postacia w grze. Nie nie sprawdzalem jaka mocie subprofesje ale postawilbym ze jeszcze elementalistami. Gra Wymaga zmian I balansu , szkoda ze nie radzimy sobie z tym(juz nie bede zganial tylko na administracje) Bo nikt nie potrafi spojrzec na to obiektywnie tylko przez pryzmat swoich postaci.

tomakeo 10-05-14 14:29

Właśnie. Rycerz duchowny, a już dodatkowo elementalista, to była jakaś porażka. Cieszę się, że tak zmienili dmg rycerza, pomijając fakt, że sam jestem rycerzem duchownym.
Prawda jest taka, że każdemu graczowi, każdej profesji i każdej subprofesji wydaje się, że jego postać jest najgorsza. Tak było, jest i będzie! Tego nie zmienicie.
Ludzie przyzwyczajeni do expienia solo rycerzem i robieniu 1kk+expa/h dodatkowo wyciągający profit, z pewnością uznają, że Altaron jest chujowy itp. itd. Natomiast nowy gracz, który nie miał styczności z Altaronem (a może i nawet z tibiozą) uzna, że to jest logiczne iż rycerz duchowny bije mało, bo w końcu jest stworzony do blokowania, a nie do napierdalania po milion z rago żywiołowego przy dodatkowym leczeniu się 1k+.

leavemealone! 10-05-14 14:43

@up
Bravo!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin