Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Proponowane zmiany w magach (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=16133)

beta2468 25-06-15 19:54

1. Zdecydowanie tak
2. Zdecydowanie tak
3. Do przemyślenia i przedyskutowania

Wladzio 25-06-15 22:53

1 i 2 obojętne
3 Bardzo mi się podoba

Arkon 26-06-15 02:03

runa w pytę pomysł, o to chodzi w sumie.. to jest zawsze taki plus dodatni i plus ujemny
bo nada to atrakcyjności duchownemu w pvp, jak i trudności w grze, będzie trudniejsza walka z takim magiem. Mi się podoba

wszystkie propozycje na tak.

Windykator 26-06-15 04:27

Powoli nadchodzą czasy, kiedy zmiany będą ułatwiać/utrudniać rozgrywkę obydwu teamą jednocześnie.

Paraliż/Przyśpieszenie - zgoda, w altaronie nie było możliwości wysłać maga nekro poza ekran żeby paralował TYLKO przeciwników. W teorii może coś takiego można by osiągnąć, jednak wiadomo jak teoria ma się do rzeczywistej walki. Dodatkowo Magowie Duchowni będą mogli swobodnie ratować sparalizowanych członków swojej drużyny swoim 'paralem'.

Fakt, duchownemu trzeba zwiększyć surv, więc runka mogłaby istnieć. Umiejętnie używana zwiększy przeżywalność o ten ułamek sekundy, zaszalejmy. Jeżeli wierzyć we wzór to na 200 mlvlu przywracałaby 350+ - 400 many, tyle co nic, więc nie widzę powodu do negowania 400 many za 2,5sec CD (o ile brak many na przeciwniku = brak przywróconej duchownemu).

Kr92 26-06-15 08:32

1) Propozycja jest ok, zwiększy trochę znaczenie paraliżu, w tym momencie w związku z łatwym jego zdejmowaniem trochę oberwał.
2) Zmiana ok, natomiast nawet to nie spowoduje, że czar będzie używany.
Pomyślałbym nad innym jego usprawnieniem, na ta chwilę zabiera za dużo many.
Jeżeli np działałby jak "cain" na dłuższy czas, przyśpieszał postać, która nawet po zdjęciu paraliżu odczuwała by jego skutki, byłby ok. Prościej mówiąc - stałe przyśpieszenie postaci na x czasu, np 1-2min, natomiast w mniejszym stopniu niż ma to miejsce teraz.
3) Jak dla mnie w pomyśle jest za dużo "ale"
- Jeżeli zacznę używać runy, na danej osobie i pozbawię ją many całkowicie czego w ferworze walki mogę nie dostrzec, padnę w moment.
- Runa przywracałaby ok. 300-400 many, jeżeli cd będzie miała taki sam jak runy ofensywne będzie gorsza od manasa, który cd ma mniejsze, a robiony przy dobrej alchemii także przywraca 300~ many.
-Jeżeli runa działałaby razem w grupie innych run ofensywnych, nie będzie możliwości używania jej wraz z manasem, z drugiej strony jeżeli byłaby taka możliwość, mag będzie zbyt op.

W mojej opinii runa byłaby używana bardziej w formie mocnego ataku na magu (jak teraz taiw fomes na rycerzu), niż spowodowałaby większy surv maga duchownego.

Altrel 26-06-15 13:09

Cytat:

Napisał Kr92 (Post 131784)
3) Jak dla mnie w pomyśle jest za dużo "ale"
- Jeżeli zacznę używać runy, na danej osobie i pozbawię ją many całkowicie czego w ferworze walki mogę nie dostrzec, padnę w moment.
- Runa przywracałaby ok. 300-400 many, jeżeli cd będzie miała taki sam jak runy ofensywne będzie gorsza od manasa, który cd ma mniejsze, a robiony przy dobrej alchemii także przywraca 300~ many.
-Jeżeli runa działałaby razem w grupie innych run ofensywnych, nie będzie możliwości używania jej wraz z manasem, z drugiej strony jeżeli byłaby taka możliwość, mag będzie zbyt op.

W mojej opinii runa byłaby używana bardziej w formie mocnego ataku na magu (jak teraz taiw fomes na rycerzu), niż spowodowałaby większy surv maga duchownego.

1. W sytuacji, gdy osoba nie ma many przestają się wyświetlać nad Nami liczby ile many przywrócono.
2. Opóźnienie run jest kwestią indywidualnego ustawianie tak jak u czarów, jeżeli przywracać będziemy tyle many co miksturą przy tym odbierając manę, np. wojownikowi, który bije Nas z 'odes rago' to poza przywróceniem sobie many uniemożliwimy mu atakowanie Nas, a co za tym idzie zmniejszymy obrażenia, które otrzymujemy.
3. Brązowe amulety redukują wyssanie many aż o 50%, tak więc przed atakiem można się chronić tak jak przed 'taiw fomes' czosnkowymi amuletami.

c770832 26-06-15 13:37

Co do paraliżu uważam, że w tej wersji będzie to bardzo źle wyglądało.
Racja, będzie się sprawdzać w sytuacjach gdzie ekipa goni jedną osobę, ale podczas walk na otwartej przestrzeni rozgrywka sprowadzi się do tego, która drużyna szybciej rzuci więcej parali na starcie. Używanie m wali i sprawy taktyczne pojdą w odstawkę, będzie się już tylko paraliżować i dobiegać do targetu.
Moją propozycją jest osobny czar dla nekromanty "spowolnienie" który działałby na jedną osobę. Po zaznaczeniu takiej osoby i wywołaniu danej inkantacji osoba ta zostałaby dość mocno spowalniana. Oczywiście czar kosztował by bardzo dużą ilość many i na przyklad daną ilość dusz z czarnej czaszki lub cos w tym stylu. Jak dla mnie jest to najlepsza i najsprawiedliwsza wersja "parala".

Uiop 26-06-15 13:57

Cytat:

Napisał c770832 (Post 131798)
Co do paraliżu uważam, że w tej wersji będzie to bardzo źle wyglądało.
Racja, będzie się sprawdzać w sytuacjach gdzie ekipa goni jedną osobę, ale podczas walk na otwartej przestrzeni rozgrywka sprowadzi się do tego, która drużyna szybciej rzuci więcej parali na starcie. Używanie m wali i sprawy taktyczne pojdą w odstawkę, będzie się już tylko paraliżować i dobiegać do targetu.
Moją propozycją jest osobny czar dla nekromanty "spowolnienie" który działałby na jedną osobę. Po zaznaczeniu takiej osoby i wywołaniu danej inkantacji osoba ta zostałaby dość mocno spowalniana. Oczywiście czar kosztował by bardzo dużą ilość many i na przyklad daną ilość dusz z czarnej czaszki lub cos w tym stylu. Jak dla mnie jest to najlepsza i najsprawiedliwsza wersja "parala".

Nie znam się i nie umiem grać podobno, ale wydaje mi się, że masz rację.

Katamaran 27-06-15 09:02

Zgadzam sie z wami koledzy c770832 i Uiop !

Arkon 27-06-15 22:44

Cytat:

Napisał c770832 (Post 131798)
Co do paraliżu uważam, że w tej wersji będzie to bardzo źle wyglądało.
Racja, będzie się sprawdzać w sytuacjach gdzie ekipa goni jedną osobę, ale podczas walk na otwartej przestrzeni rozgrywka sprowadzi się do tego, która drużyna szybciej rzuci więcej parali na starcie. Używanie m wali i sprawy taktyczne pojdą w odstawkę, będzie się już tylko paraliżować i dobiegać do targetu.
Moją propozycją jest osobny czar dla nekromanty "spowolnienie" który działałby na jedną osobę. Po zaznaczeniu takiej osoby i wywołaniu danej inkantacji osoba ta zostałaby dość mocno spowalniana. Oczywiście czar kosztował by bardzo dużą ilość many i na przyklad daną ilość dusz z czarnej czaszki lub cos w tym stylu. Jak dla mnie jest to najlepsza i najsprawiedliwsza wersja "parala".


cain kpiro u zwiada nie działa w pvp? a sprawy taktyczne zawsze są ważne.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin