Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Dzisiejsza łatka (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7104)

boro1120 24-09-13 16:12

Cytat:

Napisał 85985 (Post 75760)
Widać słabo grzebałeś jak poszukałem w googlach 5 min i znalazłem Altaron. Czym większy lv tym więcej całego doświadczenia. Spadek doświadczenia liczy się % od całej liczby. Czyli czym więcej doświadczenia tym więcej spada. Logiczne chyba prawda? A dlaczego masz spędzać więcej czasu niż inni żeby to nadrobić? Chyba to logiczne, przykład z życia. Nie chciałeś się uczyć to na starość musisz nadrabiac. Na początku Altaronu grało po kilkaset osób. Kilkaset osób znalazło kiedy Altaron startuje ale Ty jakoś nie bardzo... I kto tutaj jest kretynem?

A co do wysokich lv? Mówisz że oni się nie męczyli tak? Kiedyś nie było Profanów,Piaskowy oraz Bagienny Hydr. Nie było większości respów co mamy dzisiaj. Mieli mniejsze pole do popisu niż teraz a mimo to powbijali lvle.

A im wiekszy poziom, tym szybciej odrabiasz exp. Twoja argumenty nie maja rak, ani nog, az zal ospiaywac takiemu fanatykowi.

giermo 24-09-13 16:14

Niech teraz MG opanuje niezadowolenie graczy zwłaszcza na pvp, gdzie PK za PK.
Chyba będę musiał się wyłączyć z gry na jakiś czas, aż debilstwo się wybije i dojdzie świeża krew. Tylko szkoda 7 dni SS które dziś zakupiłem, bo przepadną!
ELO!

Catthon 24-09-13 16:22

:k392
W momencie, w którym zacząłem grać, miałeś 150 poziom i około 800 talarów w domku. Rok temu. To znaczy, że od półtora roku warunki były takie, że i dzisiejsza elita miała łatwo. Do 150 dość trudno, a dopiero później z górki? Do 150 powinno być trudniej, do 250 jeszcze trudniej. W tym jest problem.

Wyrosuaw 24-09-13 16:23

:spam: :offtopic: :spam: :offtopic: :spam: :offtopic: :spam: :offtopic:

Tylko pieprzycie i pieprzycie, nie możecie się już zamknąć i poczekać co jutro znowu zmienią?
Jutro najwyżej wrócicie do tematu i będziecie dalej psioczyć.

Whisperka 24-09-13 16:57

Administracja ani trochę nie popisała się pomysłowością przy aktualnej łatce. Zamiast wprowadzić jakieś zmiany w ilości potworów czy obrażeniach zadawanych przez nie, wprowadzeniu specjalnych misji pozwalających expić w pewnych miejscach albo wprowadzeniu nowych i naprawdę trudnych potworów dla wyraźnie znudzonych high leveli administracja poszła na łatwiznę obniżając ilość otrzymywanego doświadczenia... Prostszego rozwiązania to już nie dało się wymyślić. A przecież można było urozmaicić grę na tyle różnych sposobów... A tak stała się ona monotonna i zwyczajnie jest stratą czasu szczególnie dla niskich poziomów...

rycerz5 24-09-13 17:07

@Artezon
Zgadzam się z Tobą w 100%. My mieliśmy przejebane w chuj, teraz 100lvlem wbija sie poziom w ... nawet nie nadazam w ile szewczyk wbija poziomy. Kiedys Agri czy Trianos takimi 130 knightami siedzieli i zarabiali na Kosciejach czy Bagiennych. Jak nie umiesz expić jeden z drugim pedałem to won na rl i otsy expx400, nikt was tu nie trzyma.
@Cewix
Udzielasz sie na tym forum jakbyś mial jakies problemy z dupą i nie mógł usiedziec. 80% twoich postów to stanowisko "NIE!!!!!!!!!!!!!!" w tematach o zmniejszeniu expa, loota etc. Ja wole grać na 100 lvlu i mieć satysfakcje z gry i wojny niż nakurwiac 453 lvlem i mieć 1235235 talarów w banku. Nie masz psychy do gry to nie graj.

@topic
Świetny pomysł, dla mnie to po czesci powrót do poczatkow gdzie 120 magiem siedzialo sie na elfach i robiło kase zeby zarobic na wojne itp. Chyba znowu ten resp odzyje ;D Przydalyby sie jeszcze zmiany w pvp zeby umozliwic jakas w miare normalna wojne a nie walki na trapach czy czajenie sie kto odpali pierwszy skulla. Nakreslil to juz kolega Paweł, ze kiedys na wojnie rsa nosiło się pare miesiecy i nakurwiało każdego, teraz rs to miesiac bólu i katorgi (pozdro Sadol! :]). Zmiencie to a bedzie jako taki balans :]

Pozdro

tomakeo 24-09-13 17:11

Cytat:

Co więcej, nie są to jeszcze ostateczne zmiany. Do jutra powinniśmy poprawić znacznie sytuację graczy z najniższym poziomem, by początek przygody w Altaronie był dla nich prostszy i ciekawszy.
Więc o niskopoziomowców się nie martw.


Cytat:

Świetny pomysł, dla mnie to po czesci powrót do poczatkow gdzie 120 magiem siedzialo sie na elfach i robiło kase zeby zarobic na wojne itp. Chyba znowu ten resp odzyje ;D
Dokładnie. :krewetka:

c770832 24-09-13 18:33

Popieram Dederka.
Mam nadzieje ze skumacie to, ze wojna moze nabrac znowu sensu i mam rowniez nadzieje na to, ze zrobia cos wiecej z pvp.Ludzie maja klapki na oczach odczytujac jedno przeslanie z tej latki : "NIE BEDE WBIJAL LVLA W GODZINE NA 200 POZIOMIE LOL OMG ;/ ;/ " Ogarnijcie sie, administracja chce wymagac od was wiecej a wy jak tepaki zapatrzone w cyfry potraficie tylko plakac.

@Topic
Bardzo podobaja mi sie te zmiany jestem jak najbardziej za i czekam na wiecej ;)

9106796 24-09-13 18:35

Ja zalozylem tutaj postac 2 miesiace po starcie Altaronu. Zeby gdziekolwiek zarobic musialem isc tylko na fanatyki a miejscami dostepnymi byly gorskie trolle gdzie bylo ich i jest z 20-25,kosciane smorki,wrl ank,smoki ank,trolle i potem po jakims czasie dodana przeszlosc na ktorej byly elfy,inkwizytorzy i smoki. Zeby tylko miec kase na wojne trzeba bylo siedziec 2h na fanatykach lub elfach zeby miec na 1 bp wojenny,to byly czasy w ktorych byl ten klimat altaronu i tego jak ciezko jest tu cos osiagnac. A max exp jaki mozna bylo zrobic to 700k/h z sd na wrl,czyli za bardzo duzym waste.
Po kilku updatach w ktorych weszly nowe gorskie trolle,bagienne hydry,piaskowe hydry i inne podobne respy wielkoscia przewyzszajace cala ankardie zmienily poziom trudnosci tej gry z cieżka na banalna. Przykladem sa bagienne hydry na ktorych mozna bylo na 1 refill wyniesc 100-200k profitu. czyli jak latwo wnioskowac wojna byla bez sensu.

Teraz gdy administracja wziela pod uwage to co pisaliscie w ankietach,ze gra jest za latwa,ze trzeba wprowadzic wieksze straty,obnizyc expa itp. zaczynacie plakac i rzucac miesem w administracje. Ludzie opanujcie sie,wiekszosc z Was ma juz ok 18 lat a zachowujecie sie gorzej niz dzieciaki z przedszkola. Albo jestescie facetami z jajami i gramy tu w trudną gre albo nadajecie sie zeby pograc w SIMSY.

Dziękuję i proszę o nie pisanie już w tym temacie jak to administracja grę spieprzyła

rycerz5 24-09-13 18:36

Wszystko sie zgadza Fardon ale i tak jest lipa z fragami/skullami i ogolnie akcjami na tym serverze... ktoś wprowadził pomysł z yellow skullem, dlaczego go nie wprowadzić w życie? Albo wprowadzić system warmode, w którym zabijanie nie byłoby karane a "koszty" smierci zostałyby zmniejszone o 1-2% ? Ogarnijcie to


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin