Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Nerf piaskowych. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=16812)

brave12013 22-08-15 11:29

Nerf piaskowych.
 
Chciałbym poruszyć temat który powstał po znerfieniu piaskowych. Był to jedyny resp gdzie opłacało się chodzić w teamie tak mocne znerfienie ilości expa spowodowało, że w obecnej sytuacji w altaronie nie istnieje gra drużynowa, a drużyny się szuka tylko np. gdy chce się coś dropnąć, zabić bossa czy zrobić misje. Przed nerfem w 3 robiliśmy koło 800k/h. Tak wiem, że to niedużo, ale jak na 3 osoby o średnich poziomach wystarczająco by szybko expić. Teraz jest to 550 przy lepszych skillach, mlvl, potkach itp. Bez team'u jestem w stanie zrobić 650-700. Nie wspomne o blokerze, który bez skillów jest w stanie zrobić 800k. Więc jaki jest sens teraz expienia w drużynie?

Trixis 22-08-15 11:37

Praojce teraz powiększyli , wodniki mają większy respawn . Jest tak dużo expów a ty jeszcze nażekasz...

brave12013 22-08-15 11:39

Cytat:

Napisał Trixis (Post 136280)
Praojce teraz powiększyli , wodniki mają większy respawn . Jest tak dużo expów a ty jeszcze nażekasz...

Praojce? Tam 3 mają rycka 125 na strzała. O wodnikach nic nie słyszałem, żeby powiększali a w changelogu nic o tym nie ma... Dużo respów na których i tak w teami wychodzisz gorzej niż solo. GDybym wiedział, że zniszcza gre w teamie to zrobiłbym rycerza i miał po 1kk... na 130 lvl

Pasztet 22-08-15 11:49

Wczoraj byliśmy na piaskowych w 6 osób i mieliśmy 920~ k/h takze to kwestia biegania... Pozatym tydzień temu bylem tam w 3 shooterów (bloker nie był w share) i robilismy ponad 1kk :)

szymongal 22-08-15 12:12

Są jeszcze lodowe, których resp jest powiększony i fajnie sie tam biega.
W multimediach widziełem, że biegacie po piaskowych na Ankardi. Ten resp nie jest wydajny, trzeba bardzo szybko biegać, żeby zrobić dobre expy. Spróbujcie wybrać się za Bramę Kobarta.

aleksy5885 22-08-15 12:12

Znerfienie piaskowych jak dla mnie było strzałem w dziesiątkę ale to non pefal pe nie umie tego zrozumieć . Masz przecież himitury,praojce i inne moby...

Kapralski 22-08-15 12:15

Na piaskowych dalej jest exp OK, zrobiłem tam duo zwiad bez tanka 600k/h bez bonusa (i rozdania pn w dystans) wiec niema co płakać, jedyne co sie zmieni to to ze teraz nie wszyscy beda chcieli isc na piaskowe tylko beda kombinowac wszedzie

inbass 22-08-15 13:58

Nie wiem o co chodzi...
Pewnie gdyby pójść tam na wyższym lvl z wyższymi skillami to wyciągnie się 1kk/h lekko.
Co prawda, nie na piaskach, ale ja z Dexterem robimy 1,4kk/h bez bonusu lekka ręką. Wystarczy poszukać miejsc i czytać łatki.
Problem z piaskowymi polegał na tym, że dawały za dużo expa "daj komuś palec a weźmie całą rękę". Jak zostało już tutaj napisane, jest wiele różnych expowiskch na których exp jest podobny.... a loot nawet lepszy.

Reinkarnator 22-08-15 14:52

kogoś boli że juz nie wyciaga miliona expa na 80 lvlu

brave 22-08-15 16:27

Janusz, umiesz czytać? Ktoś tu piszę o wyciąganiu 1kk/h na 80lvl?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin