Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Oznaczenie Tarczy Żywiołów (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11579)

krrystian 10-06-14 12:07

Oznaczenie Tarczy Żywiołów
 
Witam.

Czy nie można wprowadzić jakiegoś oznaczenia kiedy zaczyna się i kończy czar Tarcza Żywiołów, czyli como lefa. Coś w stylu mikstur czy takich czarów jak Cain.

Aktualnie nie widzę żadnej wzmianki, nie mam pojęcia ile czasu jestem chroniony, czy dostaje od potworków już normalny dmg czy ciągle jeszcze mniejszy, czy mam ciągle co minute wrzucać tarcze i wastować mane, czy raz na 10 minut.

Wystarczy krótka informacja na niebiesko:

"Twoja obrona przeciwko żywiołom wzrosła"
... X czasu później
"Twoja obrona przeciwko żywiołom spadła"

Ew rozwiązaniem mógłby być jakiś znaczek na pasku tak jak to jest z jedzeniem i byciem głodnym - bez tarczy żywiołów nie ma nic, z tarcza pojawia się np niebieskie kółeczko.


Chciałbym zauważyć, że como lefa jest jedną z głównych zalet rycerza elementalisty, a przez taki drobny szczegół bardzo często o niej zapominam i biegam bez żadnej osłony.

Pozdrawiam

Pamela 10-06-14 12:13

Znaczek jest - zielony plusik - niestety pokrywa się on z miksturkami.

Mcree 10-06-14 12:15

Przecież pojawia się krzyżyk, nie wiem w czym problem.
Kiedyś tak było że wyświetlał się tylko komunikat efekty tarczy żywiołów wygasły, podczas zdobywania doświadczenia nie byłeś w stanie go dostrzec. Faktem jest, że możemy ponownie "włączyć" tarczę żywiołów podczas jej trwania, co mi się nie podoba.

krrystian 10-06-14 12:23

Problem jest w tym, że zielony krzyżyk w mojej postaci jest 24/7, od czego to nie wiem ale sprawia że nie da sie określić kiedy tarcza się zaczyna a kiedy kończy

Pamela 10-06-14 12:25

Cytat:

Napisał krrystian (Post 102538)
Problem jest w tym, że zielony krzyżyk w mojej postaci jest 24/7, od czego to nie wiem ale sprawia że nie da sie określić kiedy tarcza się zaczyna a kiedy kończy

Masz bonus z ekwipunku - jakaś wnęka wypełniona przykładowo

krrystian 10-06-14 12:28

Cytat:

Napisał Pamela (Post 102540)
Masz bonus z ekwipunku - jakaś wnęka wypełniona przykładowo

Nawet więcej niż 1 wnęka, co daje początek mojego tematu.

Nie mam żadnej informacji ile trwa i czy mam włączoną tarcze żywiołów.

tomakeo 10-06-14 12:37

Cytat:

Napisał krrystian (Post 102538)
od czego to nie wiem ale sprawia że nie da sie określić kiedy tarcza się zaczyna a kiedy kończy

Dzieje się tak dlatego, że masz na sobie jakiś ulepszony przedmiot. Nie wiem po co tak w ogóle to zostało zrobione :(

Pamela 10-06-14 12:44

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 102544)
Dzieje się tak dlatego, że masz na sobie jakiś ulepszony przedmiot. Nie wiem po co tak w ogóle to zostało zrobione :(

Bonusy z ekwipunku są stałe - więc nie ma potrzeby aby pokazywało jes w okienku statusu.

Kr92 10-06-14 13:03

Taka sama sprawa jest z aurami,kosztują 2k~ many a nawet nie wiesz czy ją masz czy nie (jedynie w ducha widać więcej hp)

Altrel 12-06-14 13:15

Usunęliśmy wyświetlanie ikony '+' od bonusów w zestawie, więc dużo łatwiej będzie zauważyć, gdy tarcza żywiołów przestanie działać. Liczba wyświetlanych ikon jest ograniczona, nie można chwilowo dodać kolejnej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin