Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Kłopotów ciąg dalszy. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4292)

Slythia 15-09-12 10:34

Kłopotów ciąg dalszy.
 
Niestety, wskutek poważnego błędu serwer non - pvp wraz ze stroną gry, był dzisiejszego poranka czasowo wyłączony. Pomimo naszych starań, wszystkie domki na owym świecie zostały całkowicie wyczyszczone, zaś postacie będące w grze w momencie wystąpienia problemu, cofnięte do stanu z poprzedniego wylogowania.

Oczywiście, zrobimy wszystko, by wynagrodzić poszkodowanym graczom poniesione straty. Każdy, kto został wyrzucony z gry bądź posiada własny domek, proszony jest o zgłoszenie się w grze (ctrl + r) bądź na forum (PW do mnie bądź do Trava).

Przepraszamy za tę niefortunną sytuację i obiecujemy, iż dołożymy starań, by wyeliminować tego typu błędy w przyszłości. Prosimy także o cierpliwość przy oczekiwaniu na rekompensatę.

barabarzynca 15-09-12 10:41

Witam moja strata bylo tylko torche kamieni i miedziaków :) nic wielkiego

Pozdro

axoniq 15-09-12 10:47

Witam

Straciłem wszystkie moje przedmioty.Były to 3 srebrniki, 75 miedziaków, scyzoryk, linę, łopatę i 3 worki. Mój nick w grze to Axonic

Pozdrawiam i proszę o w miarę szybką pomoc.

załatwione

Sosna 15-09-12 11:03

Wszystko sprawnie i szybko zostało zwrócone. Dzięki i trzymam kciuki za brak kolejnych takich wypadków. :P

Pozdro Toushiro.

hardcore123 15-09-12 11:42

Wyczyscilo mi chatke ale raczej nie do konca pamietam co tam bylo bo byla masa itemow do robienia potkow i takich tam. Krolewskie buty, 3 czarne czaszki, 4 te diamenty z wiwern, sokol, zyleta +2, plaszcz maga, 3 krysztaly gorskie, krwiopij, lvl, 10% mlvla, pol godzinki bonusu i z 3k na razie wiecej nie potrzebuje. To wszsytko na postaci imieniem Defto. Itemy prosilbym do dp lub do domku jesli to nie problem ;>

zrobione - w dp

Festuge 15-09-12 12:04

A więc tak. Spędziłem sporo czasu nad zbieraniem itemów. Przy przekładaniu plecaka na drugą postać straciłem:
- ~1lvl
- 2 żółte róże
- ~8k
- ~2bp manasów
- różdżkę ucznia
- nogawice czarnoksiężnika
- plecak z liną, łopatą, wędką
- ~20 gruczołów czerwia
- kilka epizodów z zadań, lecz to nadrobię.

oddałam

nick w grze: Sir Fest Waleczny

Camol 15-09-12 13:45

Straciłem około 100,000 expa od 39 lvl do 37 spadło, itemki z domku niby jakieś tam śmieci: 4 różdżki maga, około 8 pajęczyn, 8 smoczych skór, 4 diamenty i 4 rubiny(?) nie wiem dokładnie. Proszę o rekompensatę.
Nick w grze: Tatianixo Firon
zrobione

myszoludek 25-09-12 16:29

Witam!
Przypomniało mi się że znikła mi żyleta i z banku 2 talary.Proszę o rekompenste. Nick w grze to : Lady wak's

oddane

pogr121 25-09-12 18:54

Witam
Straciłem około 10,000k expa i 20 srebrników.

Nie wiem czy na pvp też wam coś z serwerem się stało.
No ale grałem przez jakiś czas i w momencie przestało mi wszystko działać myślałem że to lag.
Lecz jednak to nie mógł byś lag bo gdy wszedłem s powrotem to ubyło mi właśnie około 10k expa i 20 srebrników. Pozdro.
Nick w grze: Xrisas

Slythia 26-09-12 08:51

Cytat:

Napisał pogr121 (Post 42756)
Witam
Straciłem około 10,000k expa i 20 srebrników.

Nie wiem czy na pvp też wam coś z serwerem się stało.
No ale grałem przez jakiś czas i w momencie przestało mi wszystko działać myślałem że to lag.
Lecz jednak to nie mógł byś lag bo gdy wszedłem s powrotem to ubyło mi właśnie około 10k expa i 20 srebrników. Pozdro.
Nick w grze: Xrisas

Jak będziesz online zgłoś się poprzez ctrl + r.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin