Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Mag, woj, łucznik - czyli dyskusje o profesjach (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=687)

ZycieJestHajem 16-05-11 15:49

dokladnie. Potwory prawie wgl sie nie wbijaja w woja i bardzo szybko expi.
Uciekalem raz z kolega przed 42 wojownikiem. Uderzyl mnie za 160 z lapy co prawda bylem bez tarczy dobil tylko exori i juz mnie nie bylo. 42 woj ubil 25 lucznika na bulke - Moze bym nie padl jak by bylo POPRAWIONE LECZENIE. Poty tutaj sa bardzo zamulone czasami trzeba wcisnac hota 3 razy zeby sie uleczyc.

Co prawda na maga tez nie mozna narzekac bo ma bardzo silne flam hury ale lucznik tez ma swoje skille. Ale wojownik jest tu z przesada za silny

Kosky 16-05-11 16:24

Cytat:

Napisał ZycieJestHajem (Post 8280)
Moze bym nie padl jak by bylo POPRAWIONE LECZENIE. Poty tutaj sa bardzo zamulone czasami trzeba wcisnac hota 3 razy zeby sie uleczyc.

ŚWIĘTA RACJA !!!
Nie jestem informatykiem, wiec nie wiem, co jest przyczyną takich opóźnien- od użycia hotkeya do reakcji postaci, ale juz pare razy przez to padlem, a to nie ja pierwszy jedyny i nie ostatni.
To samo tyczy się śmierci "na innym poziomie"- poruszona juz kiedys kwestia, ze postac umiera od ciosu potwora z wyższego piętra, z którego właśnie uciekła. Pare razy bylem świadkiem takiej śmierci, ofiarą może raz.

Faktem jest, że w altaronie koksem jest wojownik. Odkąd jednak zostały przyspieszone skille łucznika, nie ma co na niego narzekać:)
No... moze przy subprofesji duchownego- święty dotyk rani tylko potwora, który stoi przy mnie, a nie jest w formie "strzału" w kreaturę- według mnie, powinien to być czar dystansowy- inaczej, tylko wojownik jest w stanie czerpac z niego korzyści.

Drakonno 16-05-11 18:30

Koksem wojownik z pewnością nie jest... Według mnie jest dość konkretna balansacja.
Mag może zmieść łucznika i woja o ile dobrze użyje zdolności.
Woj może zmieść maga i łucznika jak dobiegnie
Łucznik może zmieść maga i woja na dystans z "szybkostrzelności" poza tym dobrze uciekać.

sk1ba 17-05-11 22:38

Cytat:

Napisał Naster (Post 4824)
Wydaje mi się że mag jest zbugowany. Przy typowym eq larva bije po 30, cyclop po 50 i więcej, gryf po 100. A woj ? 1h prawie nie istnieje przy 2h, 2h ma znacznie większy dmg a różnica obrony jest prawie niezauważalna. To co woj wyczynia z 2h w głowie sie nie mieści. przykład : 25 lvl woj nigdy nie skilował, broń 2h cyclopy 30k/h i zarobek rzędu 5k/h. A czy jakis mag na tym lvl będzie miał taki exp i kase? Skoro byle co bije go niemiłosiernie ? Skile u najta z 2h rostą znacznie szybiej niż te u łucznika chociaż ten potrzebuje kamieni, włóczni. Wojownik z 25 lvl bije po 200+ z tego exori czyli tyle samo co mag ze swoich czarów chociaż woj ma znacznie więcej hp i obrony.



Proponuje osłabić woja z 2h obniżając mu zdecydowanie obronę. A magowi lekko ją podciągnąć.

Jeśli chodzi o obronę - to jasna sprawa. Natomiast jeśli chcesz efektywnie expić, na 25 lvl masz przecież summony :rolleyes: Fakt, nie doszedłem do takiego poziomu jak na razie, ale tyle, co usłyszałem od kumpla, który mówi, że świetna sprawa z tymi summonami.

hardcore123 21-05-11 08:29

Ja uważam, że obrona maga powinna zostać choć trochę podniesiona... To co teraz jest to porażka.

piotrek09i 21-05-11 10:40

Ja powiem tak:

Wojownik - dodać broń 2h od 10lvl
Mag - podnieść troszkę szybkość m lvl bo z tego co sie pytałem magów na 25lvl mieli 8-11 magic lvl.
Łucznik - delikatnie zwiększyć wzrost obrony, dodać jakś nową broń:P

Slythia 21-05-11 10:55

To nie jest TIbia, gdzie musisz mieć mlvl wyższy od poziomu. Magowie nawet na tak niskich mlvl biją bardzo ładnie. Skillowanie dla samych liczb, czego chcecie, jest nieco śmieszne.

piotrek09i 21-05-11 11:03

:p może i masz racje ale 2h dla wojownika powinno być od 10lvl ;)

adamo199412 21-05-11 11:04

Mag jest spoko.
Tanio kupujesz sobie łuskowego seta i masz jako taką obronę. Większość potworków będzie Cię zawsze biła ale gra magiem polega na walce dystansowej.
Jeśli zostaniesz duchownym to będziesz miał czary lecznicze i obrażenia zadawane przez potworki nie będą już tak doraźne.
Z resztą na wysokim lvlu mag ma potężne czarty i sieje ogromne spustoszenie :p

Flash 21-05-11 11:24

Balans jest dobry? To czemu jak chodzę po dp to wojów i zwiadowców jest w miarę po równo a magowie to 10% albo i mniej? Więc jakoś tego balansu nie widać, a odrobienie mlvlu u maga nadal jest bardzo trudne :(

@up Masz 13 lvl i myślisz, że wiesz czy mag jest dobry -.-? Omg wbij 30+ i zobacz ile się po śmierci traci.

Usuńcie albo zmniejszcie stratę mlvla i broni 2h po śmierci, bo gra nie ma sensu!!!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin