Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   serwery (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7630)

xeriuss 05-11-13 08:53

serwery
 
Witajcie,
jestem nowym graczem i chciałem się zapytać , na którym serwerze bardziej sie opłaca grać???

Chodzi mi o PVP czy N-PVP:uśmiech:


Pozdrawiam
Xeriuss

Obles 05-11-13 09:24

Najlepszy jest PvP. Albo NPvP. Albo oba. Albo żaden.
 
Jak to "opłaca"? Zamierzasz zarabiać na grze? Nie rozumiem pytania.

Różnica między serwerami jest zasadnicza: na jednym możesz atakować i bić się z innymi graczami a na drugim nie (nie licząc wyjątków).

Pieprzenie typu "tu nikt nie gra a tam gra" jest mało istotne, bo wszystko zależy od chwili i nie ma stałej.

Nie chodzi o Ciebie, ale bliźniaczych tematów ostatnio pojawia się sporo, a ja za cholerę nie mogę zrozumieć o co w nich chodzi. Czy na prawdę potrzeba dobrej cioci, która napisze "choć tu, to dam ci sto robaków na start"?

Zdobycie 10,20,30 poziomu nie stanowi wielkiego wyzwania nawet dla całkiem nowego gracza, więc jeśli nie spodoba Ci się "atmosfera" na jednym serwerze to możesz zrobić postać na drugim. Nie osiwiejesz w między czasie.

Zrobisz jak zechcesz - to jasne. Znajdą się zaraz tacy, kto będą psioczyć na jeden serwer a obiecywać góry złota na drugim i na odwrót. Kwestia kto ma większy dar przekonywania :oczko:.

Ja osobiście zapraszam na PvP, tak bez pisania powodu. Przekonałem Cie?

//Swoja drogą nazwa tematu jest nieadekwatna do... niczego (lub wszystkiego?). Zmień to więcej ludzi wejdzie tu i napisze swoje propagandy!

xeriuss 05-11-13 09:32

nie miałem pomysłu na temat a chociło mi o to czy na pvp są jakies wojny czy coś w tym stylu.Czy po prostu wieje tam nuda itp.

Gangster 05-11-13 12:26

jak dla mnie wole non pvp,bo jak gralem na pvp to jak wyszedlem z temple, szukac depo to juz pk i dead :P

Walles 05-11-13 12:41

Nie opłaca żadnej kasy nie dostaniesz za grę tutaj :zły:

xeriuss 05-11-13 14:27

causal
Nie chodzi mi o kase ani nic tylko chcialbym. sie dowiedziec cos o serwerch itp

Walles 05-11-13 14:30

exp rate x1
drop rate x1
skill rate x1

Slythia 05-11-13 14:32

Cytat:

Napisał Walles (Post 79238)
exp rate x1
drop rate x1
skill rate x1

Nie do końca. Exp rate mamy po prostu inny - część mobów może dawać więcej doświadczenia, inne zaś mniej od Tibii. Drop mocno zmieniliśmy i zależy obecnie od ilości osób w drużynie, zaś skill... też jest inny i prędkość jego wzrostu zależy od jego rodzaju.

Wicked 05-11-13 15:00

Cytat:

Drop mocno zmieniliśmy i zależy obecnie od ilości osób w drużynie, zaś skill... też jest inny i prędkość jego wzrostu zależy od jego rodzaju.
Czytaj: Solo nie zarobisz, w party i tak się nie zwróci (chyba, że w 10 osób ciskasz hydry), a chociaż potwory się nazywają inaczej, to są wciąż swoimi odpowiednikami z Tibiozy. Tak w skrócie.

xeriuss 05-11-13 15:22

aha no dobra dzieki za pomoc


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin