Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Klany (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=37)
-   -   [dyskusja] War (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2524)

Andreas 29-10-11 15:34

Nie doliczyłbym tego fraga bo nie jesteś w gildii...
Nawet jakbyś nie był na afku to i tak byś poleciał...

negrula 29-10-11 17:34

... zgadzam się z Andre

Deneb 29-10-11 19:21

dawajcie powodzenia wszystkim
duużo dedów i radości trochę skuli,pomyślności

MyronQ 29-10-11 21:10

Cytat:

Napisał Woniu1995 (Post 23521)
Sprawa ze mną i z Myronem została już dawno zakończona ,więc nie szukaj na siłę powodu żeby zabijać naszych ludzi z Red Rose.


nie przypominam sobie żeby została rozwiązana owszem próbowałem ją rozwiązac ale nie doszliśmy do porozumienia ...

Woniu1995 30-10-11 07:04

Cytat:

Napisał MyronQ (Post 23537)
nie przypominam sobie żeby została rozwiązana owszem próbowałem ją rozwiązac ale nie doszliśmy do porozumienia ...

Więc mam Ci dać 10k albo oddać Ci moje konto , żeby dojść do porozumienia? To, że skarżysz się wszystkim (inkwizytor,miczua itd) o taką błachostkę to nie mój problem... i jak mamy dojść do porozumienia? Najlepiej by było gdybyś się w ogóle nie wypowiadał na ten temat, ja też się zastosuje do tego... koniec .

PowerGamer 30-10-11 07:30

Cytat:

Napisał Andreas (Post 23526)
Nie doliczyłbym tego fraga bo nie jesteś w gildii...
Nawet jakbyś nie był na afku to i tak byś poleciał...

Jestem 2 harem, a bije się oboma o0

Woniu1995 30-10-11 08:09

Eavin

2011-10-30 08:51:01 Gracz zginął na poziomie 51 , zabity przez Uiopek, Wojtson,

Uiopek nie bierze udziału w naszej wojnie, ale Eavin zabił mu noob chara więc miał powód żeby go zabić :B
PS. Niezła gleba 8)

Palladin 30-10-11 08:29

Witam. Czytam ten temat i nachodzi mnie 1 pytanie. Czym spowodowana jest ta wojna? Czytam i czytam i się nie moge doczytać.Nic nie mam do tej wojny lejcie się aż wam to uszami wyjdzie ale tylko po co? Może jak powstanie server no pvp to będziecie się tam tylko trapować. Wojna troche bez sensu to jest moje odczucie.

negrula 30-10-11 09:00

Palladin nie tylko Ty tak myślisz. Jak dla mnie ta wojna robiona jest po prostu z nudów. Powody? Wyssane z palca.
Że Inkwizytormendoza padł dnia, kiedy padał ileś tam razy, bo PKował to tylko i wyłącznie może podziękować sobie.
Jeszcze jakaś tam sprawa z Yeelfem i Wojtsonem. Co prawda nie wiem o co chodzi, ale np. za rok czy chociaż pół roku odezwie się do mnie jakiś łepek i powie, że wojna bo kiedyś coś tam coś tam zrobiłam, to dla mnie jest TROSZKĘ śmieszne.

Niedawno zresztą ukazał się post dotyczący szacunku et cetera na Altaronie. Niestety niektórzy nadal mają to w du**e...
[Piszę to w odniesieniu do niektórych tekstów pojawiających się podczas tej wojny]


P.S. Wojtson gratki.

MyronQ 30-10-11 10:14

Cytat:

Napisał Woniu1995 (Post 23572)
Eavin

2011-10-30 08:51:01 Gracz zginął na poziomie 51 , zabity przez Uiopek, Wojtson,

Uiopek nie bierze udziału w naszej wojnie, ale Eavin zabił mu noob chara więc miał powód żeby go zabić :B
PS. Niezła gleba 8)


po 1 nie skarże sie
po 2 weś ogarnij te swoje teksty bo sa conajmniej smieszne
po 3 bardzo pyskaty jestes i jak masz problem to pisz do mnie w grze


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin