Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Klany (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=37)
-   -   [dyskusja] Odnośnie Planu B. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1315)

globus9 29-05-11 09:50

Odnośnie Planu B.
 
Byłem z Planem B aby skończyło się PA na serwerze (czyli mieliśmy wytępić securum), ostatnio zostałem wywalony z gildii za to ze niby się wjebałem komuś na spawn. Dzisiaj Wawro wlazł mi na spawn i mnie zabił ale to już nie było PA co Waski?
A więc:
-ustalacie jakieś zasady których sami nie przestrzegacie
-walczyliście przeciwko takim ludziom, jakimi staliście się po przejęciu władzy
Chłopaki, jeżeli coś ustalacie to tego dotrzymujcie i nie róbcie wyjątków, mieliście być szanowaną i lubianą gildią, a niedługo wszyscy was znienawidzą jak securum...
Pozdrawiam

zelithan 29-05-11 10:07

Toszto ja odrazu mowiłem jaki Plan B jest ;d

Mervakis 29-05-11 10:16

Jeśli krzyczysz do kogoś na vt "chyba Cię popi**doliło" i mu się wbijasz na respawn nie pierwszy zresztą raz to czego oczekujesz. Co do tego deda sprawdzę jak to było.

Klawizna 29-05-11 10:21

wawro is good boy never pa :/


@topic
Jak ktos kogos bije/wywala z respa robi typowe pa, powinien pisac do lidera albo vice lidera klanu. Nie tolerujemy PA i nie robcie więcej takich prowokacji :/


/S

Kaeste 29-05-11 10:22

Obie gildie nie szczędzą w używaniu siły. Nie raz mi się wbijali na respa, i ludzie z Securum i z Planu B. Ba, nawet mnie z niego wywalali.

@Down
Czyli dałeś mu wystarczający powód, żeby Cię zabił. EOT.

globus9 29-05-11 10:23

Powiedzialem ze go popierdolilo ale na spawn mu nie wlazlem ok?

@up
Powiedzialem tak wczoraj do ormo... na vencie jak jeszcze z nimi bylem ok? :>

sadysta 29-05-11 10:51

Cytat:

Byłem z Planem B aby skończyło się PA na serwerze (czyli mieliśmy wytępić securum), ostatnio zostałem wywalony z gildii za to ze niby się wjebałem komuś na spawn. Dzisiaj Wawro wlazł mi na spawn i mnie zabił ale to już nie było PA co Waski?
A więc:
-ustalacie jakieś zasady których sami nie przestrzegacie
-walczyliście przeciwko takim ludziom, jakimi staliście się po przejęciu władzy
Chłopaki, jeżeli coś ustalacie to tego dotrzymujcie i nie róbcie wyjątków, mieliście być szanowaną i lubianą gildią, a niedługo wszyscy was znienawidzą jak securum...
Pozdrawiam
globus9 jest teraz aktywny Raportuj zły post Odpowiedź z Cytatem
To nie był pierwszy raz , jak próbowałeś komuś ukraść respawn, więc ludzie jak Ty tylko psuli reputacje naszej gildii. Nie tolerujemy PA i wywalamy za to bezapelacyjnie , jesteś doskonałym przykładem, że tak właśnie jest.


Cytat:

Jak ktos kogos bije/wywala z respa robi typowe pa, powinien pisac do lidera albo vice lidera klanu
Tak właśnie trzeba robić,wyjaśnić sprawę do końca, a nie płakać i się żalić.

peace

globus9 29-05-11 10:59

Cytat:

Napisał sadysta (Post 11340)
Nie tolerujemy PA i wywalamy za to bezapelacyjnie , jesteś doskonałym przykładem, że tak właśnie jest.

Wawro jest doskonałym przykładem, że tak nie jest.

sadysta 29-05-11 11:05

Cytat:

Napisał globus9 (Post 11342)
Wawro jest doskonałym przykładem, że tak nie jest.

Sam się przyznałeś z jakim "szacunkiem" odnosisz się do ludzi , więc nie dziw się, że tak Cię traktują

Wojtek81 29-05-11 11:08

Wawro to gnojek jakich mało.Kiedyś pomogłem mu w quescie a skubany zabił mnie na koniec(byłem w party).Gratuluje wam że takich ludzi macie w klanie którzy swoim w plecy nóż wbijają.Tak bardzo tępiliście Securum a sami lepsi nie jesteście.Zachowujecie sie jak małe rozkapryszone dzieci którym w życiu realnym nie udaje się nic to w grze swoją agresje wyładowują na słabszych.Polecam wam jakomś odskocznie typu siłownia,kickboxing jak ja to robie.Tam sobie szacunek do ludzi wyrobicie.
Pozdrawiam Kaoklai


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin