Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Dzisiejsza łatka (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7104)

Inhilist 24-09-13 12:16

Jak już ktoś napisał, exp powinien zostać zmniejszany stopniowo. Nie wiem jak ja teraz wbije ten 150 poziom nie mogąc wyciągać nawet tych głupich 300k/h, bo będę dużo wastował, na co mnie nie stać(tak, są gracze co nie mają góry talarów :O). Będę musiał się przenieść na krasnale, gdzie wyciągnę 80k i lvl będę wbijał w 10h, pozdro ;d Łatka zrobiona wyraźnie pod hlvle, zresztą tylko wysokie poziomy są zadowoleni z tej zmiany.

@mały offtop

Mam pytanie do administracji, za co gracz Neptun dostał namelocka ? (Teraz ma nick Dominik Wojownik).

Czyżby znów zaczęło się rozdawanie namelocków na prawo i lewo ?

Slythia 24-09-13 12:24

Cytat:

Napisał Inhilist (Post 75665)
Mam pytanie do administracji, za co gracz Neptun dostał namelocka ? (Teraz ma nick Dominik Wojownik).

Czyżby znów zaczęło się rozdawanie namelocków na prawo i lewo ?

Może dostał dlatego, że ma identyczny nick jak boss w grze? Niby nie jest to zakazane, lecz bywa niewygodne (oczywiście, dla nas).

Catthon 24-09-13 12:25

Nazwijcie następnego bossa Arteron :D

Inhilist 24-09-13 12:26

Cytat:

Napisał Slythia (Post 75666)
Może dostał dlatego, że ma identyczny nick jak boss w grze? Niby nie jest to zakazane, lecz bywa niewygodne (oczywiście, dla nas).

Jaja sobie robicie no nie ? xD On miał nick Neptun zanim wymyśliliście tego bossa, więc namelock należy się dla potworka ;d

Delphinius134 24-09-13 12:30

Nie podoba mi sie ta łatka
 
Nie podoba mi sie nowa łatka

Udash 24-09-13 12:38

Słuchajcie, zacząłem grać od niedawna, nic nie wiedziałem o żadnej ankiecie tak samo jak moi niskopoziomowi "koledzy" z gry. Chcieliście zniszczyć serwer to zniszczyliście. Ale powiem tak, grało sie fajnie i dość przyjemnie i na przykład dla mnie obecnie Mag na 21 lvl wcale nie było lekko, jak się zaczyna wszystko od zera. Teraz nikt nie będzie pomagał lowlvlom bo po co tracić hajs.
jakbym miał 300 lvl i górę miedziaków to by to zwisało, ale mam 21 lvl i drobne w banku i automatycznie odechciało mi się grać, dobrze że wczoraj nie kupiłem PACCA bo bym tylko utopił pieniądze.
pozdrawiam serdecznie.
Były gracz.

9106796 24-09-13 12:38

Wy zawsze bedziecie plakali na tym forum?
Selbo,tak chyba to on zapytal Was kto wiecej straci przy smierci 250 czy 100 poziom?
Jak juz mowicie "ELITA" ma ogrom kasy. Jesli ta "ELITA" bedzie padala to kasa tez zacznie im topniec. Trzeba grac z glowa w trudniej grze a nie jak dotad grac w gre latwa bez myslenia.

Amara12 24-09-13 12:44

Zurvy skończ waść.. wstydu oszczędź. Co Ty w ogóle gadasz. Nowi ( jeśli tacy będą) nigdy nie dogonią starych. Obecne h lvle bardzo szybciutko odrobią straty.
Wydaje mi się że twój argument ma tylko zamydlić oczy.
Pozdrawiam.

Mervakis 24-09-13 12:48

@UP Dlatego też zostały zwiększone straty po śmierci, których obecnie nie będzie się dało odrobić tak szybko i ucierpią na tym głównie wysokopoziomowe postacie.

Rian 24-09-13 12:55

No 3 lata od startu trochę za późno jak na takie zmiany, co napisało już wiele osób. Mi nie pozostaje już nic innego jak wkleić :krewetka: i iść grać. Ale nie w Altaron. Są inne, lepsze gry po polskiemu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin