Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Sakiewki (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19758)

Zurvy19 02-02-17 01:19

Sakiewki
 
Witam,

Po rozmowie z pewną ważną osobą z Altaronu doszliśmy do wniosku, że problemem jest zbyt duża ilość miedziaków z piaskowych hydr jak i gargantuanów.

Oczywiście zaraz pewnie poleci fala hate'u, że co ja pierdole i wszystko jest ok.

Prawda jest taka, że robiąc 800k/h i mając przy tym profit za 1-2 miesiące każdy będzie miał plecak talarów i będzie mógł kupić każdy item co jednocześnie spowoduje, że żaden item nie będzie RARE bo każdego będzie na niego stać.

Przemyślcie to czy wolicie pograć na tym serwerze dłużej czy "przejść" tą grę już za miesiąc.

Proszę o rozsądne głosowanie w ankiecie i podejście z jajami chociaż raz w "naprawieniu" serwera.

Siemanos 02-02-17 04:39

:-D
 
Oczywiście że jestem za '!!!!!!

ezzak 02-02-17 05:00

z piaskowych hydr, gargantuanów, bagiennych hydr, węży wodnych, profanów, demonów, warlocków, sekty dorafsa, praojców i wielu innych.

Ale na to już za późno :)

19Fafarafa06 02-02-17 05:16

Takie rzeczy trzeba było robić przed startem edycji

Zurvy19 02-02-17 10:55

Na nic nie jest za późno, nigdy marek nie mógł tego wprowadzić bo zawsze narzekaliście, własnie przez takie respy i ilość expa oraz zarobek nie liczy się zabijanie hlvl bo i tak dość szybko ten lvl odrobią. Update jak widać będzie, więc wypadałoby zostać przy tej grze dłużej a nie zarobić plecak talarów i skończyć grę za tydzień. Pozdrawiam tych którzy myślą błednie

c770832 02-02-17 12:10

Maciek co ty pierdolisz, wszystko jest ok..

Figovsky 02-02-17 12:18

Za dużo się zarabia, bo nie ma wojny. Gdyby była wojna, to nawet byśmy narzekali na te 10 talarów profita na refil z piaskowych czy 10-30t z profanow xd

Takie 200 talarów to jest tylko 10 desek na wojnie, 10 desek to można zaliczyć na dwóch grubszych akcjach, do tego jeszcze doliczmy poty, sdki, bełty, mw, uhy, ssa.



Zagłosowałem na tak, ale po dłuższym zastanowieniu jestem na nie. Jeśli znerfimy tylko piaskowe i gargi, to ludzie po prostu pójdą tam gdzie jest bardziej opłacalniej. Jeśli miał bym mieć waste na piaskowych, to bym powiedział kumplom, sory nie idę, bo na wrl mam taki sam exp i jestem na zero, czasem nawet 20-30k profita. Albo na profanach mam o 300k mniejszy exp, ale za to 10-30t profita na refil

Przykład: kiedyś na elfach na przeszłości był mega profit, znerfiono i czy ktoś dziś tam expi?

Jeśli nerfić expy to wszystkie na raz.

Zurvy19 02-02-17 14:17

Bump..........

sasugan2 02-02-17 14:35

Poprzewracało się w głowach. Pozarabiali swoje to teraz chcą nerfić. Żałosne haha

Mervakis 02-02-17 14:51

Jak w sejmie, nie zagłosujemy za czymś dobrym, bo zyskałaby na tym przeciwna partia, która projekt ustawy zgłosiła. Poczekamy aż będziemy u steru i wtedy zgłosimy taką samą ustawę, aby ludzie myśleli, że to nasz pomysł i że chcemy dobrze.

Napiszcie po ile osób macie w teamach to zamiast czekać aż wszyscy zagłosują będzie można z góry przyjąć czy pomysł przejdzie czy nie. ;p


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin