Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Blokada skilli (zwiadowca) (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19882)

909794 16-02-17 21:59

Blokada skilli (zwiadowca)
 
Witam, przyglądam plikowi z blokadą skilli i coraz większa ogarnia mnie rozpacz. Tym, którzy nie grali nigdy zwiadowcą, wytłumaczę: zwiadowca w ogóle nie skilując zdobywa "zakulisowo" jakieś 105 czy więcej dista już na 35-40 lvlu. To oznacza, że (bez żadnego skilowania) jest skazany na męczenie się ze skillem o kilkadziesiąt poziomów niższym, niż w rzeczywistości. Stąd zawsze brała się siła zwiadowcy jako shootera na niższych poziomach: mógł szybko wbić skilla, co rekompensowało mu braki w dmg do maga. Moja propozycja jest następująca: na przedziale 46-56lvl (gdzie skile zablokowane są na poziomie 85) pozwolić zwiadowcy zdobywać 1 skill na każdy poziom, tym samym przesuwając minimalny poziom wbicia 200 skilla o ze 175 na 165 lvl. Przez blokadę na tak makabrycznie niskim dla zwiada poziomie niestety nie mogę, grając 43 zwiadem, wyrwać się z ghuli i truposzy na Raindar, w każdym innym miejscu mam max 55k/h exp (kościeje, gryfy, żywiołaki energii etc.), a zrobiłem już wszystko, żeby podnieść obrażenia: wydropiłem łuk +0.2 prędkości ataku, używam profilowanych strzał (mimo, że mój skill łapie się na zwykłe), zawsze używam szczupaków i często potionów na dista, a mimo wszystko biję słabo i niestety jestem skazany na ghoule.

Dla porównania: mag na 56 lvlu ma już taką samą blokadę mlvl, co zwiad dista. Jest kolosalna różnica między magiem z 85 mlvl a zwiadowcą z 85 distem.

mario 17-02-17 22:44

Może załatw se kompozytowy łuk co? Może uzywaj kuszy i beltow z kpiro? Expiac z zwykłego łuku chcesz kręcić nie wiadomo ile?

909794 20-02-17 08:53

Z kompozytowym expi się wolniej niż z łukiem 0.2, nietrudno to policzyć, ale mniejsza z tym. Zacząłem expić z kuszą i wastować jak mogę z hape odes kpiro i jakoś to idzie, chociaż wciąż mam 100k/h mniejszy exp niż woj na moim lvlu.

Catthon 20-02-17 09:06

Cytat:

Napisał 909794 (Post 155475)
Z kompozytowym expi się wolniej niż z łukiem 0.2, nietrudno to policzyć, ale mniejsza z tym. Zacząłem expić z kuszą i wastować jak mogę z hape odes kpiro i jakoś to idzie, chociaż wciąż mam 100k/h mniejszy exp niż woj na moim lvlu.

Bo woje generalnie kręcą spore expy na niższych lvlach w porównaniu do innych profesji :oczko:. Nie znaczy, że innymi się nie da, ale jest moim zdaniem trudniej.

Zwiadowi większy dmg maga rekompensuje zdecydowanie więcej hp :oczko:

mario 20-02-17 09:58

Cytat:

Napisał 909794 (Post 155475)
Z kompozytowym expi się wolniej niż z łukiem 0.2, nietrudno to policzyć, ale mniejsza z tym. Zacząłem expić z kuszą i wastować jak mogę z hape odes kpiro i jakoś to idzie, chociaż wciąż mam 100k/h mniejszy exp niż woj na moim lvlu.

Z kompozyta większe hity będą ponieważ używa się innych strzał do tego kolego..

Rahilux 20-02-17 14:37

Zwiadowca ze swoim hp i większym wykorzystaniem zbroji przynajmniej na 35+lvlu nie padnie w minute od 1 bandyty.

Rebella 21-02-17 07:00

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 155491)
Zwiadowca ze swoim hp i większym wykorzystaniem zbroji przynajmniej na 35+lvlu nie padnie w minute od 1 bandyty.

Od 35+ masz tyle respów że woooo. Polecam z kompozytem biegać jak najdłużej, chyba że.. będziesz bić coś typu hydry, lodowe wiwerny(ja tam z kompozytem i tak expiłam na początku), profany itp.
Najlepiej Smoki bić, Renegaty(zamek zostaw narazie) Ew. Nekromantów - jeszcze masz taski też Ci trochę kasy wpadnie i expa ;_; lecz sie tawisem mniej many je ;d
Jest tak szczerze duzo sposobów na expa a tak do tematu - blokada skilli w niczym nie przeszkadza przykładem masz tych wszystkich 150+ zwiadów i pn sobie uzbierasz bo mogą Ci się przydać w przyszłości.

Rahilux 21-02-17 12:48

Ochocho jaki wścibścioch pieprzony.

Rebella 21-02-17 16:22

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 155534)
Ochocho jaki wścibścioch pieprzony.

Piszę to co myśle. Mam zwiada na tej edycji 100+ i jakoś nie narzekałam na brak expów czy skille za małe -,- bo przeciez "ALTARONY MAJĄ BYĆ TRUDNE"
Jak nie pasuje zwiad to idź graj magiem/rycem (kij z tym że będzie większy płacz)

19Fafarafa06 21-02-17 16:56

30 zwiadek z kompozytem robi easy 150k/h


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin