Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Listy (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10625)

kokoz 11-05-14 21:30

Listy
 
wysłałem graczowi Lucattone 600 listów po czym dostałem bana na 30 dni za:
Cytat:

powodowania niestabilności serwera i narażania innych graczy na problemy z graniem.
Proszę o odbanowanie mojej postaci i zwolnienie ze stanowiska Doradcy który nałożył (moim zdaniem) niesłusznie bana.
Mój nick w grze: Agresywny Dzik

Altrel 11-05-14 21:31

Przeciążył Pan depozyty kilku osób co spowodowało lagi i mogło w dłuższym okresie czasu doprowadzić do niestabilności serwera oraz zgonów Graczy, podczas logowania do gry osób, do których wysłał Pan listy. Kara nie zostanie zdjęta. Ban został nałożony przeze mnie.

kokoz 11-05-14 21:38

Cytat:

Napisał Altrel (Post 96297)
Przeciążył Pan depozyty kilku osób co spowodowało lagi i mogło w dłuższym okresie czasu doprowadzić do niestabilności serwera oraz zgonów Graczy, podczas logowania do gry osób, do których wysłał Pan listy. Kara nie zostanie zdjęta. Ban został nałożony przeze mnie.

Gdybym wiedział że wysyłanie listów prowadzi do niestabilności serwera, nie wysyłałbym ich.
Zaznaczam że w regulaminie nie ma nic napisane o tym że nie wolno wysyłać większej ilości listów.
Proszę o odbanowanie

tomakeo 11-05-14 21:38

Ban słuszny, chociaż na taką głupotę to i zablokowanie konta nie pomoże.
Zamknąć można temat.

@dół
Nie jestem w temacie? Wystarczy przeczytać, że zasypałeś setkami listów depozyty kilku graczom. Chciałeś strollować, wyszło Ci to, ale konsekwencje właśnie odczuwasz.

kokoz 11-05-14 21:45

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 96301)
Ban słuszny, chociaż na taką głupotę to i zablokowanie konta nie pomoże.
Zamknąć można temat.

Nie prosiłem o wypowiedź kogoś kto nawet nie jest w temacie.

Catthon 11-05-14 21:55

W regulaminie znajduje się punkt:
Cytat:

IV.10 zachowywanie się w inny sposób, który według administracji jest niedopuszczalny
Administracja pisząc regulamin nie jest w stanie przewidzieć każdej głupoty, jaką wymyślą gracze próbujący grę popsuć (komuś lub wszystkim), dlatego choć wyżej opisanej sytuacja nie została dokładnie w regulaminie opisana, to kara się należy i są po temu podstawy w regulaminie właśnie.

Uiop 11-05-14 21:57

Cytat:

Napisał kokoz (Post 96305)
Nie prosiłem o wypowiedź kogoś kto nawet nie jest w temacie.

Piszesz na publicznym forum, to nie musisz prosić innych graczy o wypowiedzi. Tutaj każdy może odpisywać. A kara słuszna.

kokoz 11-05-14 21:58

Cytat:

Napisał Catthon (Post 96308)
W regulaminie znajduje się punkt:


Administracja pisząc regulamin nie jest w stanie przewidzieć każdej głupoty, jaką wymyślą gracze próbujący grę popsuć (komuś lub wszystkim), dlatego choć wyżej opisanej sytuacja nie została dokładnie w regulaminie opisana, to kara się należy i są po temu podstawy w regulaminie właśnie.

Czyli po co robić regulamin skoro można go zastąpić jednym punktem:
-Admin zawsze i za wszystko może dać bana.

Arkon 11-05-14 22:06

da się jakoś cofnąć wysłane przez delikwenta listy?

mwrobie 11-05-14 22:07

Cytat:

Napisał kokoz (Post 96310)
Czyli po co robić regulamin skoro można go zastąpić jednym punktem:
-Admin zawsze i za wszystko może dać bana.

No właśnie, a tak w ogóle to po co grać jak admini ciągle za nic banują i uprzykrzają grę trollom :zły3:

PS
Ze swojego doświadczenia wiem że admini są złe, jak spamowałem forum postami o długości w której można napisać porządną książkę to dostałem bana i mi nie odbanowali


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin