Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [pvp i non-pvp] Gdzie gra więcej ludzi? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7509)

BElluu 26-10-13 09:32

Gdzie gra więcej ludzi?
 
Witam,
mam z przyjacielem dylemat, gdzie zacząć grać. Zależy Nam na serwerze, gdzie jest więcej ludzi :) Proszę o wszelakie informacje! :D

pan 26-10-13 09:51

pVp ;D na non nie wiem czy jeszcze ktoś gra...

tomakeo 26-10-13 09:52

Właśnie ludzie z pvp, po wczorajszym incydencie, przenoszą się na non :) Już kilku do mnie napisało w ciągu 10 minut.

pan 26-10-13 10:11

Ciekawe w takim razie czemu sam expisz chara na pvp...
Tutaj chociaż coś się dzieje.

6543134 26-10-13 12:08

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 78530)
Właśnie ludzie z pvp, po wczorajszym incydencie, przenoszą się na non :) Już kilku do mnie napisało w ciągu 10 minut.

Jakim incydencie?

TaraN 26-10-13 12:08

Ty to nazywasz "Coś się dzieje" jak wbija 200+ po 50 lvle na expa? Aha

tomakeo 26-10-13 12:10

Cytat:

Napisał 6543134 (Post 78539)
Jakim incydencie?

A no ktoś tam się popłakał, że mu lvla nie oddała Administracja i teraz collegiumy biją 10 poziomy pod dp :D

6543134 26-10-13 12:38

Nie no, ale to przecież exorit to płaczki i przypier***** się do administracji o byle co...

Swoją drogą muszą mieć bardzo smutne życie skoro jara ich zabijanie nowych graczy w zemście na administracji xD

Wyrosuaw 26-10-13 13:01

Ta sytuacja ogólnie jest śmieszna. Gram głównie na npvp, ostatnio mniej.. Zobaczyłem, że zrobiło się mało ludzi, a na pvp podobno jest więcej! Fakt, jest więcej! Zrobiłem sobie postać zaczynając tam totalnie od zera, chciałem pograć, aleeeee.. WCHODZĘ A TAM KURIOZALNA SYTUEJSZYN! Npvp wymiera bo wieje nudą, a na pvp gdzie jest więcej ludzi, jest z kim grać jakieś typki biegają i wybijają noobków.. Co to jest w ogóle za logika? Chcą mieć więcęj graczy, a sami ich odstraszają! Ba, nie tylko odstraszają, ale sami z siebie robią noobków! Sytuacja na pvp nigdy sie nie zmieni, bo Wam po prostu tam coś do łba strzela.. Nudzi sie Wam? Poszukajcie bossów, grupowe hunty itd. Macie plecaki talarów to dajcie zarobić nowym graczom! Niech sie wyexpią! A nie sami na siłe wszystko psujecie bezsensownymi atakami na graczy bogu ducha winnym.. Tak, to co Ele napisał to prawda, ludzie wam z PVP (a raczej pseudo pvp, na którym są siane jakieś dziwne poglądy i podejmowane idiotyczne decyzje przez pseudo rządzącą gidlię na serwie) uciekają na N-PVP.
Wystarczy obecnie pograć jeden dzień na PVP, żeby zobaczyć co tam sie dzieje i zwątpić w tą grę.. Płaczecie nad reklamą, a ludzie z PVP (oczywiście nie wszyscy) są jedną wielką anty reklamą.. Dopóki nie zmienicie tam nastawienia do gry (sytuacja która jest tam od dłuższego czasu) dopóty nowych graczy nie będziecie mieli i wszystko będzie stało w miejscu lub graczy będzie przybywać tylko na npvp.. Tak tak wiem, Wy i tak wiecie swoje.. Przynajmniej już wiem co oznacza "dawaj wbijaj na pvp tam się przynajmniej coś dzieje". Równa się to "dawaj wbijaj na pvp tam biagają hlvle i wybijają wszystko pokazując jak bardzo są potężni wyżywając się za to że nie ma graczy których sami odstraszają"

samatron 26-10-13 13:47

Cytat:

Napisał TaraN (Post 78540)
Ty to nazywasz "Coś się dzieje" jak wbija 200+ po 50 lvle na expa? Aha

Po kogo innego ma wpadać, skoro cała reszta powyżej 120 lvl praktycznie przestała grać, nie ma graczy nie ma wojny nie ma ludzi z przeciwnej drużyny bo graja na rl tibii w jakiejś tam części to trzeba bić kogo popadnie. Jak ja bym rządził to robił bym dokładnie to samo, zero litości dla kogokolwiek.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin