Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Reset Serwera Zabawa na miesiac dwa (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20196)

Morgiannek 17-04-17 16:34

Reset Serwera Zabawa na miesiac dwa
 
Reset serwera zmniejszenie expa za potwory tak żeby 100 lvl to juz było coś
co za tym idzie nowe bitki i przygody,każdy potwierdzi że altaron jest fajny na małych poziomach proponuje zmniejszenie expa z potworów tak żeby 100 lvl to było coś tak jak kiedys na starej tibijce:uśmiech:

19Fafarafa06 17-04-17 18:10

po co odgrzewać starego kotleta kolejny raz ?

Morgiannek 17-04-17 19:04

Według mnie lepiej żeby ludzi pograli miesiac niz pusty serwer

909794 08-05-17 13:21

W pełni się zgadzam z Morgianem. Jeśli o mnie chodzi, to po resecie zmniejszyłbym expa i loota tak o 60% i obrażenia w PVE o jakieś 35%, za to zwiększyłbym nieco obrażenia w PVP, o jakieś 25%. Sprawiłoby to, że o wszystko byłoby po prostu trudno, ludzie musieliby bardzo kombinować, ale przede wszystkim (coś, za czym tęsknie ze starej Tibii) PK byłoby często koniecznością, a nie zabawą. Po prostu trzeba by się bić o hajs i itemy :p

Windykator 08-05-17 22:02

jak już odgrzewacie takie kąski to ja po prostu bym low ratio hardcore pvp dla zabawy zrobił.

Shrime 09-05-17 18:01

A ja sobie klikne tak, możecie nawet wyrzucić potiony z tej gry (°–°)

Ditos 09-05-17 20:22

Jestem za resetem. A nawet bym powiedział zeby zrobic sezony jak np. w Diablo xD

A i wywalilym skille. Skillanie to strata czasu.

Noratl 09-05-17 21:38

Cytat:

Napisał 909794 (Post 157237)
W pełni się zgadzam z Morgianem. Jeśli o mnie chodzi, to po resecie zmniejszyłbym expa i loota tak o 60% i obrażenia w PVE o jakieś 35%, za to zwiększyłbym nieco obrażenia w PVP, o jakieś 25%. Sprawiłoby to, że o wszystko byłoby po prostu trudno, ludzie musieliby bardzo kombinować, ale przede wszystkim (coś, za czym tęsknie ze starej Tibii) PK byłoby często koniecznością, a nie zabawą. Po prostu trzeba by się bić o hajs i itemy :p

jeśli tęsknisz za starą tibią to polecam medivia.org

Windykator 10-05-17 04:42

co Ty ludziom polecasz...
Gdyby to była stara tibia to jeszcze, ale przypomnę Ci jak na Askar... znaczy Ankrahmun... po pustyni biegały jakieś nomady szalone, które sprawiły, że nawet Twój 60 kina spływał mając w sowe uhów i stracilismy majątki, które tam się zbiera pare dni.

Noratl 10-05-17 06:25

Cytat:

Napisał Windykator (Post 157242)
co Ty ludziom polecasz...
Gdyby to była stara tibia to jeszcze, ale przypomnę Ci jak na Askar... znaczy Ankrahmun... po pustyni biegały jakieś nomady szalone, które sprawiły, że nawet Twój 60 kina spływał mając w sowe uhów i stracilismy majątki, które tam się zbiera pare dni.

hahah xD

taki urok medivii, komplet żyletek zawsze na biurku ;p


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin