Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Co z serwerem i administracją? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=18976)

Marancza 01-04-16 19:11

Cytat:

Napisał bubuch (Post 149332)
jakby któryś z administratorów mi odpowiedział w zgłoszeniach to fajnie by było xD

Jakby któryś z administratorów żył to by fajnie było XD

bubuch 02-04-16 11:52

a jak zmartwychwstaną to zrobią najazd na raindar? :uśmiech8:
to przy okazji niech sprawdzą zgłoszenia :uśmiech6:

Marancza 02-04-16 12:03

Cytat:

Napisał bubuch (Post 149355)
a jak zmartwychwstaną to zrobią najazd na raindar? :uśmiech8:
to przy okazji niech sprawdzą zgłoszenia :uśmiech6:

to przy okazji niech przestaną mieć wyrąbane XD :uśmiech8:

bubuch 02-04-16 20:07

Cytat:

Napisał Marancza (Post 149356)
to przy okazji niech przestaną mieć wyrąbane XD :uśmiech8:

a może wszyscy pracują nad nowym update?

Marancza 02-04-16 22:37

Cytat:

Napisał bubuch (Post 149364)
a może wszyscy pracują nad nowym update?

:uśmiech7::uśmiech8: XD

dawid2910 03-04-16 07:47

Prędzej ten Raindar wróci do życia niż administracja postawi ten serwer na nogi. Mieli tyle lat i nie zrobili tego jak nalezy więc nie ma co liczyć na cud.

bubuch 03-04-16 09:45

a jakiś kontakt może mail może telefon cokolwiek żeby się skontaktować z administracją i im przypomnieć że prowadzą jakiś mały projekt :D

tomakeo 03-04-16 11:35

Cytat:

Napisał bubuch (Post 149368)
a jakiś kontakt może mail może telefon cokolwiek żeby się skontaktować z administracją i im przypomnieć że prowadzą jakiś mały projekt :D

Rozmawiałem z Pregim. Nie będę zdradzał szczegółów, ale z rozmowy jasno wynika, że mają podstawy do takiego a nie innego zachowania i ich rozumiem. Gdybym tworzył coś "charytatywnie", a większość ludzi by to krytykowała na każdym kroku, też bym postąpił jak Administracja Altaronu.

Gracze tworzyli Altaron. Większość zmian była podyktowana postulatami graczy. Jak zrobiono coś, co jednej profesji odpowiadało, zaraz pojawiał się hejt innych profesji. Gracze otrzymali dostęp do test serwera i co? Trzy dni bezsensownej napierdalanki w Neolicie i testy się kończyły. Później wchodziło coś w życie i nagle wielkie żale i pretensje. Fakt, niektóre pretensje były argumentowane i najczęściej powodowały zmianę na lepsze, ale bezpodstawnej krytyki byleby "przypierdolić" administracji jacy to oni nieudolni i niczego nie potrafią zrobić dobrze było znacznie więcej.

Są jeszcze inne powody, ale o nich nie będę pisał. Być może Administracja wystosuje odpowiedni komunikat i w nim opisze wszystko na ten temat.

Wiem jedno, póki się nie zmieni nastawienie graczy do pracy jaką wykonuje administracja, to nic z tego nie będzie.

Polaki cebulaki.

Marancza 03-04-16 11:36

Cytat:

Napisał bubuch (Post 149368)
a jakiś kontakt może mail może telefon cokolwiek żeby się skontaktować z administracją i im przypomnieć że prowadzą jakiś mały projekt :D


Cytat:

Napisał mario (Post 149261)
A może Bosal wyjebał wszystkich w pizdu na chuj już ? :D


Wydaje mi się najbardziej prawdopodobne.

tomakeo 03-04-16 12:56

Cytat:

Napisał 19Fafarafa06 (Post 149373)
widać masz coś z głową gościu , znasz takie coś jak "klient nasz pan" płace wymagam :)

Z moją głową wszystko w porządku.
Taki tekst "płacę, wymagam" możesz wystosować do ekipy remontowej, która będzie Ci tapetowała pokój w kucyki ponny.
Jeżeli byłoby tak jak mówisz, to każdy, kto kupuje status, miałby prawo wymagać, bo przecież płaci, oder? Przy trzech profesjach i czterech subprofesjach jest to awykonalne.
Poza tym nikt Ci nie każde kupować statusu. Gdzie masz napisane "Kup status, a w następnym update Twoja postać będzie najlepsza"?

Nie wszystko można kupić (to zdanie już padło w tym temacie).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin