Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Dniowki (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10769)

Mesajah 20-05-14 14:48

Dniowki
 
Witam , dniówki jak mi pisał mistrz gry oczywiscie anonimowo .
mozna robic co 18h bodajze ? i miały dawać wiecej expa x3 !
HAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

sól 40lvl 1k expa wiecej -
paczke 3k expa wiecej -
walery 2k expa wiecej -
obserwacja 2,5k expa mniej
i rybki wasze 20 min mordowania paczek z 90 skilem zrecznosci .

głównym założeniem altka nie miało byc bieganie jak bot po expie 24h/7 a robienie misji i poznawanie gry a to co zrobiliście to jest KPINA niech misje można robic co 4h a te 10sr wiecej wsadźcie se w ....


ogolnie siła leci jak krew z nosa u zwiada , wnoszę o zmniejszenie obrazen od jaguarów . i anty map clik xD porazka prawie padłem na szkielecie bo mapclika dałem

UP 3/10:fuck::fuck::fuck::fuck::fuck:

Irdorath 20-05-14 14:59

Dobrze !

Gdy zobaczyłem ile expa dostałem za misję zaraz po tym wylogowałem i wolałem zrobić coś bardziej konstruktywnego, nie mam pierdyliarda minut na grę a nawet tu takich ludzi ograniczają, najlepsze pozdrowienia

mwrobie 20-05-14 14:59

Proszę, ktoś przetłumaczy na polski, albo chociaż streści?

Estebano 20-05-14 16:52

Jasne koleszko:

Anonimowy mistrz gry powiedział... o soli... w obserwowancjach... na temat... mordowania paczek. Główne założenie...expa 24\7...to misje co 4h...a 10sr więcej. Wnosze o...zmniejszenie...jaguarów...bo mapclicka dałem.

Altrel 20-05-14 17:50

Misje dają więcej niż przed aktualizacją, liczba doświadczenia zwiększa się do pewnego poziomu, potem jest stała. Obecnie każda profesja posiada 4 misje dzienne na ziemiach Altaronu, 1 na przeszłości oraz jako nekromanta - 1 w gildii.

Estebano 20-05-14 18:38

Można wiedzieć, na jakim lvlu zatrzymuje sie wzrost expa\lvl?

Mcree 20-05-14 18:48

Myślę, że większość jednak by chciała powrotu "starego systemu" misji dziennych lub tak jak Pan wcześniej obiecywał potrojenia wartości doświadczenia przy założeniu robienia misji 1x dziennie.
Sam uważam, że te słynne dniówki trzymają ludzi w tej grze, bo dzięki nim nie tracimy dynamiki rozwoju postaci. Na moją postać z PVP już na pewno nie będę się logować, bo robiłem to właśnie dla dniówek, przy obecnej ilości zdobywanego doświadczenia mija się to z celem.

heroes133 20-05-14 20:55

Cytat:

Napisał Altrel (Post 97387)
Misje dają więcej niż przed aktualizacją, liczba doświadczenia zwiększa się do pewnego poziomu, potem jest stała. Obecnie każda profesja posiada 4 misje dzienne na ziemiach Altaronu, 1 na przeszłości oraz jako nekromanta - 1 w gildii.

Mam 78 poziom, dostaje mniej expa za dzienne misje w gildii magów.

Wladzio 20-05-14 21:26

Nudziło mnie expienie tym 30 lvlem myślę zaczekam do aktualizacji.
Loguje się robię misje a tu co gówno!!!

Cytat:

Misje dają więcej niż przed aktualizacją, liczba doświadczenia zwiększa się do pewnego poziomu, potem jest stała. Obecnie każda profesja posiada 4 misje dzienne na ziemiach Altaronu, 1 na przeszłości oraz jako nekromanta - 1 w gildii.
Ja na 42 magu nie zauważyłem dużej różnicy może 1k!!!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin