Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Skille z PN jako bonusy (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1092)

Spoon 18-05-11 11:24

Skille z PN jako bonusy
 
Wnoszę o jak najszybsze ustawienie skilli zdobytych poprzez dodanie PN jako bonusów, gdyż sytuacja obecna niesamowicie godzi w maga (czyli mnie). Wojownik i łucznik skille mogą odrobić, a mag, nawet mimo zwiększenia (buahahahahaha!) przyrostu mlvl, nie może! A uwierzcie mi, magiem pada się bardzo łatwo (spójrzcie na moją listę śmierci... set czarnoksiężnika +2 na sobie, a wystarczyło że padnie internet i zabija mnie....... stonoga!). Każda śmierć grając magiem osłabia niepomiernie tą postać w stosunku do innych profesji.

gex1995 18-05-11 14:12

2011-05-09 20:07:22 Gracz zginął na poziomie 31 , zabity przez stonogê.

Ałć...

Flash 18-05-11 14:18

Podpisuję się pod tym w 100%!!. Zrobienie umiejętności jako bonusów niesie ze sobą same korzyści:
+ straty po śmierci możliwe do odrobienia
+ możliwość skillowania również na wyższych lvlach (np. mag teraz nie ma takiej możliwości)
+ wreszcie nie będzie tego, że PN zamiast dawać 100 % umiejętności dobijają do pełnego skilla.
Aby zostało to szybko wprowadzone!! (w co wątpię, bo MG olewają tego typu sprawy :\)

Ps. Znam sporo osób, które wróciłyby do gry po tego typu aktualizacji (w tym ja xD), bo nadal gra magiem jest zbyt "ryzykowna", gdyż straty po śmierci są nie do odrobienia.

Alex 18-05-11 14:37

Jestem za ;]

seya 18-05-11 15:56

Wojownicy też lekko nie mają!

Ja podobnie padłem parę razy i sobie nie wyobrażam odrobić te skille skillując ;/
z 82 na 77 to jest katastrofa ;s

Tron 18-05-11 15:58

Mag ma bardzo słabą obronę, w końcu to jest mag, ale za to ma bardzo dużą siłę. Trzeba się liczyć z tym, że jak zginiesz to coś tracisz. Sam zginąłem ostatnio i straciłem tarczę i buty płytowe, miecz Straszaka, 2.5 umiejętności broni jednoręcznej i 2 obrony, no i 70% poziomu. I nie użalam się na forum, tylko idę to odrabiać.

Spoon 18-05-11 16:36

@UP

Bodzenie tekstem 'użalam się na forum' pominę. Niestety, Ty idziesz odrabiać, a mag nie ma takiej możliwości- o to się rozchodzi właśnie. Woj może w ogóle nie rozdawać PNów, podobnież łucznik, mag MUSI, gdyż wbijanie mlvl ręcznie, nawet na expie, nadal jest przerażająco mozolne.

Flash 18-05-11 16:56

Cytat:

Napisał Zwariowany Alkoholik (Post 8667)
Mag ma bardzo słabą obronę, w końcu to jest mag, ale za to ma bardzo dużą siłę. Trzeba się liczyć z tym, że jak zginiesz to coś tracisz. Sam zginąłem ostatnio i straciłem tarczę i buty płytowe, miecz Straszaka, 2.5 umiejętności broni jednoręcznej i 2 obrony, no i 70% poziomu. I nie użalam się na forum, tylko idę to odrabiać.

Haha odezwał się ten co grał na początku magiem, a po tym jak padł parę razy zaczął grać wojem -.-. I gadanie "uważaj to nie padniesz" jest jak dla mnie bez sensu, gdyż paść można nie z własnej winy (odcięcie neta, pk team). A jak napisał Spoon, w tym temacie chodzi m.in. o to, że nie każdy ma możliwość odrobienia strat po śmierci, gdzie woj ma najłatwiej z uwagi na dużą ilość hp i defa oraz dużo szybsze skillowanie od maga (nie mówię o 2h).

crayzie 18-05-11 20:54

Przydało by się to ogarnąć .. Mag pada za szybko, jeden ghoul w mojego maga z full łuskowym setem wali za 100.. a truposz po 150 . To jest chyba troszku przesada? A o zbieraniu pnów nie mówię, strasznie ciężko, bo trzeba dodawać je ciągle (inaczej nie wyexpisz postaci..) a z tych względów że mlvl leci wolno strasznie, a aby magiem trenić mlvl trzeba by było dużoo czasu, nie tak jak przy innych profesjach typu woj ... pozatym trenowanie mlvl = food a fooda trzeba też sobie załatwiać dodatkowo .. ;x

Sosna 19-05-11 05:25

wracając do tematu bo trochę lecicie :p jak niby zrobic to jako bonusy które się zatrzymują? :o np masz skilla 70 dodasz pn i już nigdy Ci nie spadnie bo masz to jako bonus? :o


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin