Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Altaron wiki (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3673)

jasiek50 10-06-12 18:57

Altaron wiki
 
1. co z tymi botami?
od dłuższego czasu w zakładce ostatnie zmiany widać walkę: sg vs boty,
moja propozycja jest taka że o możliwość edycji powinno się prosić sg, w ten sposób odciążono by ich trochę...
2. czy napisanie że alchemik może pozyskać z potwora x przedmiot x jest spoilerem?
3. zachęcam do uzupełniania wiki bo dużo tam brakuje, a ci których coś interesuje proszę uzupełnić zakładkę do zrobienia.

siwyus 10-06-12 19:03

1. Z tego co zaobserwowałem ostatnio to boty przegrały :D Teraz tylko usunąć pozostałości po ich działaniach i będzie ok.
2. Jeśli x przedmiot nie jest częścią jakiegoś zadania to nie.
3. Wiki jest stworzona dla graczy, administracja nie będzie uzupełniała jej za nas.

jasiek50 10-06-12 19:14

sprostowanie do 3pkt: chodziło mi właśnie o graczy.
a o przedmioty to przykładowo napisanie że z miosa można pozyskać skóre za pomocą nożyka

Obles 10-06-12 19:26

Walka z botami zakończona (jak na razie). W tej chwili Mervakis czyści to co powyrabiały szkodniki.

Linia między pomocą a zdradzaniem tajemnic gry jest dość wąska. Głowna zasada brzmi - nie pomagamy w wykonywaniu zadań, czyli nie informujemy skąd biorą się przedmioty potrzebne do misji.
Są jednak różne wyjątki, lecz bez obaw - czuwamy i jeśli zauważysz, że coś co dodałeś zostało usunięte to jest to swoista informacja, że to już jest zdradzanie tajemnic gry (chyba, ze po prostu napisałeś brednie ;)).

No i oczywiście zachęcamy do tworzenia naszej wiki. My stworzyliśmy jedynie podwaliny, resztę kreujecie Wy - gracze!

Mervakis 10-06-12 19:29

Walczę!... póki co skończę sesję i powalczę dalej.

jasiek50 10-06-12 19:44

a można w opisach dodać położenie (nie jak dotrzeć) mobów, na przykład: podczas podróży do bekalelu można się na nie natknąć (orkowie) albo spotykając tarantule uważaj na wielkie pająki idp itd

Obles 10-06-12 20:57

Takie klimatyczne opisy jak najbardziej. Możesz to również robić tutaj - na forum w formie poradników.

jasiek50 10-06-12 21:43

To jak będę miał chwilę to napiszę zarys "Poradnika podróżnika", zarys bo nie potrafię manipulować słowem tak jak nie którzy :)

p.s. przy kilku mobach dopisałem część o pozyskiwaniu składników, nie rozpisywałem się na temat tego że nie tylko nożykiem się da to wycinać i że tylko alchemik może to robić, po za tym nie używałem bb-code bo według mnie strasznie by się to zlało z lootem

Kuzyn 10-06-12 23:12

Co to za wiki skoro nie ma spoilerów, eh. A co byście zrobili gdybym teraz założył swoją wiki Altaronu i wyspojlował wszystko? Bez możliwości edycji tego przez użytkowników.

Czy mają sens takie wasze durne ograniczenia?

jasiek50 10-06-12 23:30

Cytat:

Napisał Kuzyn (Post 35738)
Co to za wiki skoro nie ma spoilerów, eh. A co byście zrobili gdybym teraz założył swoją wiki Altaronu i wyspojlował wszystko? Bez możliwości edycji tego przez użytkowników.

Czy mają sens takie wasze durne ograniczenia?

wiesz czym się różni strona tibia-wiki.net od altarońskiej wiki? tym że altarońska należy do twórców gry i panują na niej takie zasady jakie twórcy określili. cipsoft też na pewno walczy ze spojlerami ale trudno im to robić jeżeli nie znają języka w którym jest pisana strona xD
jest wiele wytłumaczeń dla których nie walczą ze spojlerami w innych językach...

przykładowo na polskich forach tibii można pisać o sprzedaży kont albo o botach, tylko dlatego że cipsoft ich nie sprawdza...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin