Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Co was zniecheca do gry na PVP (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12625)

gohan131 01-08-14 19:33

Co was zniecheca do gry na PVP
 
Witajcie. Tak jak w temacie chcialbym byście wypowiedzieli sie co was zniecheca do gry na serverze PVP.

Mnie najbardziej denerwuje i w sumie zastanawia to dlaczego niektóre osoby z rzadzacej gildii narzuciły jakies ograniczenia lvlowe... tzn ze jezeli ktos sie szybko w miare expi jest huuunted...To takie mam pytanie do was, skoro wydalem moje ciezko zarobione pieniadze na status to mam go zmarnowac siedzac w depo i patrzeć na ludzi ?. Kolejnym ich argumentem jest to ze gram magiem necro/alch.... gralem duchownym magiem i to ktos od was mi powiedzial bym sobie ta postacia glowy nie zawracal bo jest tragiczna....to dlaczego nie mialem zrobic postaci ktora jest najlepsza i ktora wszyscy tworzą, poniewaz od najmniejszych lvli bardzo szybko sie nia expi...Z tego co zauwazylem to gra tu bardzo malo ludzi, a wasze dzialania nie prowadza do poprawienia tego wyniku, poniewaz kazdy 60 lvl + to dla was "żyd"... no chyba ze chcecie tu sami grac to OOOK.

To bylo takie moje skromne zdanie. Prosilbym nowych graczy o swoje wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam

19960314 01-08-14 19:36

Noo, ja to nienawidzę tych kolegjum czy jak ich tam, nie pozwalają expić szybko i zabijają, chyba ide na non pvp :/

bilsom 01-08-14 19:43

Cytat:

Napisał gohan131 (Post 109778)
Witajcie. Tak jak w temacie chcialbym byście wypowiedzieli sie co was zniecheca do gry na serverze PVP.

Mnie najbardziej denerwuje i w sumie zastanawia to dlaczego niektóre osoby z rzadzacej gildii narzuciły jakies ograniczenia lvlowe... tzn ze jezeli ktos sie szybko w miare expi jest huuunted...To takie mam pytanie do was, skoro wydalem moje ciezko zarobione pieniadze na status to mam go zmarnowac siedzac w depo i patrzeć na ludzi ?. Kolejnym ich argumentem jest to ze gram magiem necro/alch.... gralem duchownym magiem i to ktos od was mi powiedzial bym sobie ta postacia glowy nie zawracal bo jest tragiczna....to dlaczego nie mialem zrobic postaci ktora jest najlepsza i ktora wszyscy tworzą, poniewaz od najmniejszych lvli bardzo szybko sie nia expi...Z tego co zauwazylem to gra tu bardzo malo ludzi, a wasze dzialania nie prowadza do poprawienia tego wyniku, poniewaz kazdy 60 lvl + to dla was "żyd"... no chyba ze chcecie tu sami grac to OOOK.

To bylo takie moje skromne zdanie. Prosilbym nowych graczy o swoje wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam

wywalczyli sobie władzę to robią co chcą, Król w swoim królestwie też robi co chce i ścina głowy komu chce, do momentu aż się przeciw jemu zbuntują i mu tej głowy nie zetną proste :)

Breaner 01-08-14 19:48

Podobno szykuję się rewolucja ale co ja tam wiem :P

dobryziomek 01-08-14 19:51

Ja to nie wiem... może te ludziki co tak po mieście biegają. Czasem loguję, bo chcę rozwiązać jakieś zadanie i po drodze mijam jakiś tam zwiadowców, rycerzy, magów i takie takie. No i nie wiem co robić wtedy. Nie lubię też kiedy chodzę na spacery i biją mnie jakieś potwory typu smoki i takie inne. Nie lubię, zniechęca mnie to trochę.

Irdorath 01-08-14 20:51

Cisza przed burzą

Nic mnie nie zniechęca, a wręcz motywuje do boju.

begar321 01-08-14 20:58

Uu powiało grozą , mam nadzieje , że bd warmod bo tymi 100 lvlami fajnie się będzie nabijać statystyki xd

gohan131 01-08-14 21:09

Jesli chcecie rozmawiac na temat bicia sie to znajdzcie sobie inny temat. Prosilem o wypowiedzenie sie nowych, neutralnych graczy a nie "Weteranow".

P.S
Nie nabijajcie sobie postow glupimi komentarzami w tym temacie.

pan 01-08-14 21:18

A mnie osobiście denerwują takie płaczki. Chodz sam nie pkuję to wkurzają mnie nobki, których ktoś raz zabije, a im się życie wali i zamiast potraktować to jako motywację żeby się wyexpić i dokopać sk##wielowi ktory go zabił to wolą się nad sobą użalać...

Indianin 01-08-14 21:19

Mi wszystko sie podoba:) jeszcze nie miałem żadnego zatarcia a nawet pare osób z wysokimi poziomami mi pomogło ! Pozdrawiam!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin