Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Marcowa mini-aktualizacja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=9598)

tomakeo 11-03-14 15:00

Cytat:

Napisał adrianos20 (Post 89686)
Billy Lowca 262 npvpo, Przestaje grac i prawdopodbnie bd zgloszenie o pokrzywdzenie gracza ( Wydane Pieniadze ) Na Rzecz 'Donate Pay System ' 3 Lata

Ale przecież gra na Altaronie jest darmowa i nikt nie zmusza nas do zakupu statusu szlacheckiego :)

adrianos20 11-03-14 15:11

Oczywiscie, nikt nie zmusza, ale jesli Argumentami sa , ze Oplacasz Regularnie Gre od Samego Poczatku, bo DO CZASU byla warta tego, zniszczenie projektu wbrew graczom, ktorzy dokonywali platnosci, dochodzi do tego stracony czas , brak szacunku do graczy, traktowanie. Argumentem jest to, ze jak zaczynalem gre, bylo wszystko ok, az po 3 lat zmienili cos co graczowi moze sie nie spodobac , wydajac w tym czasie kupe kasy na rzecz 'Donate Pay'

Mialem taka sytuacje na innym serverze , ktory byl dosc slynny ;] a To ze nie odpuscilem, server zapalacil kare ;] przy czym Osoby , ktore zajmuja sie tego typu przypadkami (Pokrzywdzony Konsument) Na koniec powiedzieli , ze powinienem miec terapie , ktora pozwoli mi na sprzedzenie czasu w inny sposob niz granie :) Final byl taki, ze bylem u Psychologa pare razy a Server Zwrocil mi wydane Pieniadze i pewien % tego. Administracja Pisala mi prywtnie na Forum, ze mieli problemy z systeme dotpay itd. Ale to juz przeciez nie moja sprawa ...

Mcree 11-03-14 15:38

Cytat:

Napisał adrianos20 (Post 89690)
Oczywiscie, nikt nie zmusza, ale jesli Argumentami sa , ze Oplacasz Regularnie Gre od Samego Poczatku, bo DO CZASU byla warta tego, zniszczenie projektu wbrew graczom, ktorzy dokonywali platnosci, dochodzi do tego stracony czas , brak szacunku do graczy, traktowanie. Argumentem jest to, ze jak zaczynalem gre, bylo wszystko ok, az po 3 lat zmienili cos co graczowi moze sie nie spodobac , wydajac w tym czasie kupe kasy na rzecz 'Donate Pay'

Mialem taka sytuacje na innym serverze , ktory byl dosc slynny ;] a To ze nie odpuscilem, server zapalacil kare ;] przy czym Osoby , ktore zajmuja sie tego typu przypadkami (Pokrzywdzony Konsument) Na koniec powiedzieli , ze powinienem miec terapie , ktora pozwoli mi na sprzedzenie czasu w inny sposob niz granie :) Final byl taki, ze bylem u Psychologa pare razy a Server Zwrocil mi wydane Pieniadze i pewien % tego. Administracja Pisala mi prywtnie na Forum, ze mieli problemy z systeme dotpay itd. Ale to juz przeciez nie moja sprawa ...

Złóż jeszcze wniosek na CipSoft, że robią aktualizację rl Tibii, przecież ty zacząłeś grać na 7.4 i płaciłeś za to i grałeś i jakim w ogóle prawem robią update'y?!

Gościu, seriously? :uśmiech4:

Wicher 11-03-14 15:53

Nie rozumiem po co wciagac to jakis psychologow i sądy xD Sprawa jest prosta. Administracja kokejny raz popelnila błąd (tak jak to bylo w update ze zmniejszyli expa z potworow), to samo w jest tym przypadku. Udupiliscie zwiada do poziomu zalosnosci. Ciekawe tylko kiedy sie do tego przyznaja, jak narazie nawet konkretne argumenty z mojej strony to jak walenie grochem o sciane.

@Uiop
Z kazdym twoim postem zaczynam sie zastanawiac czy nie jestes jakis spowolniony w rozwoju ? Jesli tak to z gory przepraszam.

Cytat:

Napisał Uiop (Post 89676)
Jednak jak już MG powiedział, to początek zmian, a zmiany dotkną wszystkich profesji. To, że teraz zwiadowca ma gorzej niż inni nie znaczy, że zawsze będzie miał. Nadal uważam wprowadzone zmiany za dobre.

Czyli grajcie magiem i ryckiem teraz ile sil w komputerze bo pozniej spierdola tez i ich, w takim stopniu ze nie bedzie dalo sie nimi grać. BRILIANT !

Uiop 11-03-14 15:56

Zapłacisz mi odszkodowanie, takie jak Altaron Billy'emu.

Każdy, kto ma inne zdanie niż Ty, musi być skrzywiony na umyśle?

begar321 11-03-14 16:22

Uiop ty jestes , naprawde..

malpad 11-03-14 16:25

Aaaaaa i prosilbym o oddanie statusu szlacheckiego na mojego pallka jezeli po kilku dniach zobaczycie, ze nikt tu juz nie gra i wrocicie do starego Kpirooo ;) "Wy UPARCIUCHY niedobre =) "

Mcree 11-03-14 16:45

Cytat:

Napisał malpad (Post 89702)
po kilku dniach zobaczycie, ze nikt tu juz nie gra

Może Collegium zacznie grać :D
Swoją drogą dzięki za pk akcje pod dp wczoraj, przybyło kilku graczy na non dzięki wam :>

Wicher 11-03-14 16:55

Cytat:

Napisał Uiop (Post 89699)
Zapłacisz mi odszkodowanie, takie jak Altaron Billy'emu.

Każdy, kto ma inne zdanie niż Ty, musi być skrzywiony na umyśle?


Jesli nie masz zadnych argumentów, a uwazasz ze sprawienie iz zwiadowca solo nie jest w stanie expic nigdzie jest pozytywna zmiana, to uwazam iz cos tu jest nie tak.

Zjadek 11-03-14 17:07

Cytat:

Napisał Altrel (Post 89658)
Nie zamierzamy cofać wprowadzanych przez Nas zmian. Administacja ma ściśle ustalony cel, do którego będzie sukcesywnie dążyć. Zmiany dotkną wszystkich profesji oraz pod-profesji w swoim czasie. Napisałem, że to Gracze tworzą Altaron - tak jest, ale nie oznacza to, że każda z Waszych propozycji musi się znaleźć w grze, bierzemy pod uwagę Wasze sugestie przy nadawaniu finalnego kształtu każdej z wdrażanych przez Nas zmian.

Mówisz, że bierzecie pod uwagę sugestie graczy? Przestań się ośmieszać, pojawiło się naprawdę dużo propozycji, aby te zmiany nie uderzały w jedna klasę tak drastycznie w jednej aktualizacji.
Jeśli macie własne cele i je realizujecie, to grajcie w to sobie sami, gorąco polecam porzucenie tej gry. Koniec i żegnam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin