Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Loot (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5181)

yahiko96 29-01-13 16:48

Loot
 
Proponował bym zrobić coś takiego jak jest na RL tibi, że jak się coś wylootuje i się to przeciągnie do plecaka bele gdzie to się to samo łączy. Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł.

Brat 29-01-13 17:04

yyy... nie

smoku71 29-01-13 20:08

Co dalej? zamiast wyjmować loota, będzie on sam wskakiwał do plecaka?

NIE!

P.S. Rozumiem że "rl" Tibia, jest przeciwstawieniem do "nie-rl" Altaronu?
Pogódźcie się wreszcie z tym, że ten projekt ma iść w innym kierunku, niż obecna Tibia...

Tron 29-01-13 20:29

Cytat:

Napisał smoku71 (Post 53214)
P.S. Rozumiem że "rl" Tibia, jest przeciwstawieniem do "nie-rl" Altaronu?
Pogódźcie się wreszcie z tym, że ten projekt ma iść w innym kierunku, niż obecna Tibia...

No już nie popadajmy w paranoję. Taki system jest wykorzystywany w wielu grach tego typu. Nie tylko w Tibi. I nie całkiem popieram tą całą otoczkę odcinania się od Tibi, wiele świetnych pomysłów mogłoby być wykorzystane na Altaronie, ale nie... w Tibi już coś takiego jest. Tylko szkoda, że sama Tibia skopiowała to z innej gry. Oczywiście, musimy mieć jakieś świeże pomyły na rozgrywkę, ale nie da się całkowicie odciąć od Tibi.

Arkadiasz 29-01-13 20:31

Cytat:

Napisał smoku71 (Post 53214)
Rozumiem że "rl" Tibia, jest przeciwstawieniem do "nie-rl" Altaronu?
Pogódźcie się wreszcie z tym, że ten projekt ma iść w innym kierunku, niż obecna Tibia...

Czasami dobrze jest użyć coś sprawdzonego i przerobić to pod siebie, niż robić coś od nowa i naprawiać to przez kolejne 6 miesięcy.

@topic
Co do pomysłu jest mi to obojętne. Miło byłoby automatyczne stackowanie itemów, jak i możliwość stackowania potionów, nawet u alchemików ale to by zbyt ułatwiło rozgrywkę. :)

mikus 29-01-13 20:44

Jestem na tak.

smoku71 29-01-13 21:05

@Vailo i Tron:
Nie chodzi mi tutaj o to, żeby zerwać z Tibią i wystrzegać się podobieństw, bo w tego typu grach to nieuniknione.
Bardziej chodzi mi o podejście pt. "zróbmy tak, bo w Tibi tak zrobili".
Ta gra wcale nie musi być taka sama i dlatego np. wybrałem ją z masy innych dostępnych propozycji na rynku i zdecydowałem się "wastować" swoje pieniądze, właśnie na Wasz SS a nie na "rl" PACC.

Chodzi mi raczej o to, że jestem przeciwnikiem ułatwiania, i tak już niezbyt trudnej, rozgrywki. Lvl bije się za szybko a talary zarabia się w jeszcze szybszym tempie, jeżeli dodamy to tego szybsze zbieranie loota, to naprawdę lepiej będzie wrócić na "stare", "dobre", sprawdzone Tibijskie śmiecie...

Do tej pory myślałem, że idziemy w kierunku RPGów, wyzwań w grze itd. - że super-rozwiązania pt. "stoliczku nakryj się", nie będą dotyczyły Altaronu.
Być może się pomyliłem.

grek 29-01-13 21:36

nie..... lenie nawet locika wam sie nie chce wkladac moze niech od razu do dp leci...

Tyrond 29-01-13 22:30

Niby drobiazg, ale kolejne ułatwienie. Tak więc NIE!
Czemu zawsze takie rzeczy proponują i popierają małolaty?

Selenocosmia 29-01-13 22:38

Na nie popieram slowa kolegi wyzej


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin