Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Urban (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6324)

Mervakis 27-06-14 12:48

PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, nogawice maga, mosiężne zbroje, pary mosiężnych butów, smocze tasaki, demoniczne pomioty, pary królewskich butów, kościste zbroje, bitewne nogawice, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

carlcoxxx 28-06-14 06:35

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, pary butów maga, mosiężne zbroje, pary mosiężnych butów, królewskie pancerze, mroczne halabardy, pary kościstych butów, pary smoczych butów, złote zbroje, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

Morvid123 28-06-14 12:22

PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, nogawice maga, zbroje maga, pary butów maga, demoniczne pomioty, gromy, smocze nogawice, smocze hełmy, bitewne pancerze, złote hełmy.

carlcoxxx 29-06-14 06:35

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, pary butów maga, kaptury maga, mosiężne tarcze, królewskie nogawice, królewskie pancerze, pary królewskich butów, pary smoczych butów, bitewne pancerze, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

Mervakis 29-06-14 08:43

PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, mosiężne nogawice, królewskie tarcze, królewskie pancerze, kościste nogawice, smocze tarcze, pary smoczych butów, bitewne pancerze, pary bitewnych butów, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

carlcoxxx 30-06-14 06:41

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, kaptury maga, pary mosiężnych butów, smocze tasaki, demoniczne pomioty, odkażacze, gromy, smocze nogawice, złote zbroje, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

Morvid123 30-06-14 10:31

PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, zbroje maga, pary butów maga, odkażacze, pogromcy, królewskie pancerze, smocze zbroje, bitewne pancerze, bitewne nogawice, bitewne hełmy.

carlcoxxx 01-07-14 06:36

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, pary butów maga, smocze tasaki, królewskie nogawice, gromy, mroczne halabardy, kościste tarcze, pary smoczych butów, bitewne pancerze, bitewne hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!

Walles 01-07-14 07:37

PvP

kolczatki, mosiężne zbroje, mosiężne nogawice, pary mosiężnych butów, smocze tasaki, tizony, smocze hełmy, bitewne tarcze, bitewne nogawice, złote zbroje

carlcoxxx 02-07-14 06:33

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, zbroje maga, mosiężne hełmy, tizony, pogromcy, królewskie nogawice, królewskie pancerze, bitewne nogawice, złote zbroje, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin