Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Poradniki (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Poradnik dla Rycerza by Eletrix (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5334)

adamo199412 29-07-13 18:11

Na czerwiach można zbierać monstrualne ilości gruczołów. Jeśli znajdziemy alchemika który to od nas będzie kupował to zarobek jest dużo większy niż te pare diamentów wyżulowanych na krasnalach :p

BElluu 23-10-13 14:10

Witam,
mam pytanie co do PN. Czy nadal opłacalne jest wbicie ich dopiero po osiągnięciu 1h 70/70 czy był jakiś patch który to spaprał :D?

tomakeo 23-10-13 14:18

Nadal opłaca się rozdawać PN'y jak najpóźniej. Im później je rozdamy, tym szybciej wymaksujemy skille - logiczne :) Warto poświęcić ten tydzień na trening, jednak kwestia rozdania PN'ów, to sprawa indywidualna. W końcu przecież kiedyś tak czy siak wymaksuje się skille.
Pozdrawiam.

esmail 02-12-13 14:11

Dobry poradnik, wszystko w nim jest.

Shala Len 21-01-14 16:09

Pytanko, czy skill obrony daje cos, gdy nie mamy tarczy? Czy to jest tylko odnosi się do tarczy? I drugie pytanie, czy jest sens zrobic sobie rycka 2h połączony z 1h?:)

Blutok 03-03-14 12:18

Shala Len co do rycka z 1h i 2h teoretycznie jest sens -1h do blokowania mobków dla ziomków, 2h do expienia, niestety nie przełoży się to w czasie na korzyść dla ciebie, PN zwyczajnie ci zabraknie do wymaksowania wszystkich 4 skilli (1h, 2h, mlvl, tarcza) a skillowanie na mobkach będzie raczej długie i męczące. Osobiście sensu nie widzę.

PS. poradnik świetny, tak trzymać! :)

tomakeo 19-05-14 23:47

Aktualizacja poradnika do najnowszej wersji Altaronu. Jak czegoś brakuje to proszę pisać. Uzupełnię.

Tron 20-05-14 00:41

Na siłę się mogę do jednego przyczepić, a raczej zaproponować. Mało potrzebne, ale co mi tam - sam ocenisz.

Możesz wprowadzić trochę BBCodu w ten twój spis treści w postaci tzw. "kotwiczek", które po kliknięciu przenoszą do wybranego miejsca w temacie. Zostało to użyte przykładowo w FAQ.

Walles 20-05-14 00:47

Dobra robota Ele :)

Proponuje jeszcze dla tych starych wyjadaczy którzy jednak nie zajmują się obecnie płaczem na forum jaki to ich zwiadek duchowny w końcu jest słaby, aby mieli otwarte kanały pomocy, chatu itd. :) ostatnio zauważyłem sporo "ciekawskich = nowych" osób.

U was na non o pomoc bym się nie martwił bo choć gra was garstka to macie serducho dla każdego nowego zawodnika ;].

tomakeo 20-05-14 01:08

Cytat:

Napisał Tron (Post 97160)
Na siłę się mogę do jednego przyczepić, a raczej zaproponować. Mało potrzebne, ale co mi tam - sam ocenisz.

Możesz wprowadzić trochę BBCodu w ten twój spis treści w postaci tzw. "kotwiczek", które po kliknięciu przenoszą do wybranego miejsca w temacie. Zostało to użyte przykładowo w FAQ.

Dzięki za podsunięcie pomysłu. Wprowadzone :)


Cytat:

Napisał Walles (Post 97161)
Dobra robota Ele :)

Proponuje jeszcze dla tych starych wyjadaczy którzy jednak nie zajmują się obecnie płaczem na forum jaki to ich zwiadek duchowny w końcu jest słaby, aby mieli otwarte kanały pomocy, chatu itd. :) ostatnio zauważyłem sporo "ciekawskich = nowych" osób.

U was na non o pomoc bym się nie martwił bo choć gra was garstka to macie serducho dla każdego nowego zawodnika ;].

Dzięki za opinię :) Co do płaczu to raczej nie będę się wypowiadał, a już na pewno nie w tym temacie. Popłaczą, popłaczą i przestaną. Proste.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin