Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Strefa twórcza (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   [grafika] Gqonvi (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5657)

Gqonvi 11-04-13 15:59

Gqonvi
 
Troche tak sobie ten tego

nastan6 11-04-13 16:34

Nie moglem sie powstrzymac przed napisaniem tego-
"Co to jest? Nalozone na siebie 100000 warstw, efektow, kolorow i innych gowien. W sumie wyglada to jak rzygi menela z pod sklepu."
I w tym przypadku to sie nawet zgadza. Dodanie kilku efektow na gotowy obrazek nie jest niczym wyjatkowym, naprawde ;)

A tak na marginesie, to ciekawe z czego wynika roznica danych miedzy twoim profilem tutaj, a uzytkownika ktory zamieszczal te prace w innym miejscu duzo wczesniej.

Veliothe 11-04-13 17:40

@up "z pod sklepu" wygląda jak rzygi menela spod sklepu :/
@Edit Aaaa przepraszam to cytowany kawałek tekstu. Zatem uwaga kierowana do Pana, który post założył :)

Rian 11-04-13 18:49

To na samej górze przypomina mi sheeda z Taernu :) A ogólnie to tak sobie.

Gqonvi 11-04-13 19:10

Troche tak sobie ten tego

tomakeo 11-04-13 19:58

Niestety nie podoba mi się to wcale. Wygląda jakbyś wystawił każdą z tych sygn na słońce i leżałaby całe lato.

nastan6 11-04-13 20:27

Cytat:

Napisał Gqonvi (Post 59128)
Napewno nadanie efektow na te obrazki zajelo wiecej czasu, niz polaczenie tego calego gowna w twoich pracach. Co do roznicy kont - jezeli nie wierzysz, napisz prywatna wiadomosc. Mam swoja galerie na jednym z for, mozliwe ze tam je znalazles. Napisz, odpisze :] Nie widz problemu.

Nie mam w zwyczaju wdawania sie w dyskusje na takim poziomie, wiec tym postem ja zakoncze. Dla formalnosci jeszcze odpowiem:
Nie musisz mi nic udowadniac, bo naprawde mnie to nie interesuje.
Stworzenie takiej sygnaturki to kwestia minut, wiec mowienie o czasie jaki zajmuje "nadanie efektow na te obrazki" pokazuje tylko twoj poziom znajomosci photoshop'a.

I na koniec takie podsumowanie twojej wiarygodnosci:
Cytat:

Napisał Gqonvi (Post 58939)
[zdjecie]

Tak wyglada komputerowy napinacz, siedzacy na swojej pasji. Obecnie motorek ma nieco inny kolor ;] Jezeli kogos to interesuje, to jest to Yamaha YZF-R125 z 2011r.

Motor to Derbi GPR 125, a samo zdjecie pochodzi z conajmniej 2010r.

tomakeo 11-04-13 20:53

Cytat:

Napisał nastan6 (Post 59134)
Motor to Derbi GPR 125, a samo zdjecie pochodzi z conajmniej 2010r.

Rzeczywiście jeśli się przyjrzeć, to jak byk napisane na motorze Derbi.
No cóż Twoje obelgi w kierunku paru osób na serwie n-pvp, typu:
"Wolę dostawać kieszonkowego więcej, niż twój stary wypłaty", teraz pewnie będą miały charakter zabawny, niż ubliżający.

Tak więc nie pozostaje napisać nic innego jak:
Kończ waść, wstydu oszczędź!

@topic (co oby mi posta nie usunęli)
Popracuj nad ostrością obrazu w sygnaturze.

Gqonvi 11-04-13 22:07

Troche tak sobie ten tego

tomakeo 12-04-13 00:03

Cytat:

Napisał Gqonvi (Post 59140)
@tomakeo
Czas najwyzszy, abys przestal lizac dupe i zaczal myslec samodzielnie.

Lizanie dupy ? Komu ? Gdzie ? Turn your brain on please !
Wpadłeś z "Twoją pasją", więc każdy kolejna próba udowodnienia, że jednak masz tę "jamaszkę", spali na panewce. W końcu dla Ciebie, takiego porządnego grafika, nie problem dokleić w fs'ie czy nawet w paincie, karteczki z imieniem.
Chcesz fotę w moim lamborginii na tle mojej willi ? Oczywiście z karteczką z napisem "Eletrix" ;)

A sygnatury ? Kiedyś się w to bawiłem kilka dni i nie będę skromny pisząc, że moje były zdecydowanie lepsze.
Jedyna godna pochwały to ta z samochodem. Reszta to:
podstawowe tło/graniter> wklejenie renderu > warstwa > nawalenie brushami > wyostrzenie > warstwa > pędzel > wyostrzenie i gdzieniegdzie dodanie światła+ oczywiście zrypanie wszystkich sygnatur poprzez rozjaśnianie. Nic trudnego.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin